Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
30. sep 2009

marcca ved prave to,ze doteraz sa tam k tomu nik nevyjadril a mozno vlk sa dozvedel pravdu ze maly je jeho syn a aj s tou pravdou zomrel a nik nic nevedel 😒 a michal si mysli ze maly je jeho syn ked mu Zuzana len povedala,ze:Alex je jeho syn 😉

tamka84
30. sep 2009

ahojte, vkradnem sa vám na chvíľu do témy. Mimikyky juuuj ale ti v ticho závidím, pozrela by som si natáčanie Ordinácie. A to len tak normálne pred barákmi nejakými natáčajú?
Veru Lucia by sa už mohla konečne dať dokopy s Michalom, ale ani ten riaditeľ nemocnice nie je na zahodenie... 😵
Ja si to tak pamätám, že Vlk si dal spraviť DNA testy ale nepovedali to nikomu, vedel o tom len on a Studenková tuším, tak ešte môže byť že nebude Michalov.
A tiež sa mi nepáči ked len tak preskočia dej, ako napr. s Laurou, alebo aj Michal je zrazu na dovolenke, aj tá bývalá riaditeľka čo padla do kómy ani o tej už nič nehovoria, a vtejto novej sérii nehrá už ani Adamko s matkou, Petrovou bývalou, zabudla som ako sa volala...

mimikyky
30. sep 2009

kočky, veru je to príjemné si Tomáška kuknúť naživo 😀

Norisová bolaoblečená v obač telákoch, spoznala som ju až keď dávali klapku,myslela som si,že je to baba od štábu...hrala sa stáe s malým

no,Tomáška na kávičku pozvať? 🙂 🙂 ja som rozmýšľala,že zavolám dnu tých s detičkami,lebo chvíľku riadne rialo...no nestihla som 😠

A Lucia behala ráno od pol ôsmej s nátačkami na hlave 😀 muž že kukol z okna ako otváral žalúzie a nechápal 😀 😀

tamka, veru natáčajú normálka pred domami, ja bývam v Pk, v centre,a sme tichá ulička a malinká bytovečka medzi rod.domami...ale keď sú v parku,mamičky s kočíkmi sa sťažujú, že ich buzerujú,aby nenechávali deti behať voľne,a aby boli ticho 😠


a k tým testom, ja som to vtedy pochopila tak,že Vlk sa dočítal, že Michal je tata,nie???

helenkasabinka
30. sep 2009

tamka Daniela sa volala 😉

jalao
30. sep 2009

tamka...myslis tu Danielu. Ta teda fakt neviem, kde zmizla...Mozno aj niekedy nieco povedia o tychto stratenych ludoch, ale hlavne tu prvu cast pozeram len tak v letku, este nahanam decka do posteli.. 🙂 🙂
Ved o tom Vlkovi, ja neviem, ale mam tej dojem, ze to este moze byt celkom zaujimava alternativa... 😨

leva
30. sep 2009

Mne pride ze Lucia nevie co chce,nech pekne zostane s riaditelom a Michalovi da pokoj.Skoda ze Michal nezostal s Laurou,oni boli pekny parik.

helenkasabinka
30. sep 2009

mimikyky Vlk neviem ci sa docital ale dal si spravit DNA ked maly lezal v nemocnici tak vlk to vtedy rychlo vyuzil 😉

tamka84
30. sep 2009

Mne sa Michal hodí len s Luciou. A Michal a Laura to už sa mi vôbec nepáčilo...nemala som Lauru rada, kvôli tomu že sa vopchala Michalovi do priazne....
áno Daniela...to je tá ďalšia zmyja 😒

helenkasabinka
30. sep 2009

aj mne sa najviac paci Michal po boku Lucii 😉

mimikyky
30. sep 2009

veru, Michal s Luciou boli OK 😉

jalao
30. sep 2009

Ale vobec teda nechapem, naco ( a kedy vlastne) si idu zariadovat ich novy byt - MIchal +Zuza, a zaroven poskuluje po Lucii...to akoze skusa na obidve strany?? To tiez nie je bohvieco od takeho pana primara pocestneho - nad c makcen... 😀 😀 😀

grettka
30. sep 2009

michal s luciou ano, ale s laurou ee.... nech si je tam, kde je... nemam tu herecku rada, teda hilmerovu.. niekedy pred rokom a pol prehlasovala, ze ona deti nechce a nepotrebuje ich k zivotu, ze ma ine ciele..a zrazu otehotnela..je z nej celebritna matka.. 😝

jalao
30. sep 2009

no, Gretka, takychto celebritnych mamiciek mame viacero 🙄 🙄 Prosim vas a kde je ta doktorka Milka z urgentu?? Tak to fakt neviem.. 😉

ankam
30. sep 2009

jalao viacej osob tam zahadne zmizlo...xixi

mimikyky
30. sep 2009

veru,miznú ako na páse 😀

ankam
30. sep 2009

mimikyky-------super pravdive motto 🙂

mirela
30. sep 2009

podla DNA testov sa zistilo, ze maly Alex nie je Vlkov ... ja si pamätam, ze vtedy chodil Gregor s Laurou a ona videla tie vysledky, takze vedela, ze Michal je otec, ale nesmela o tom rozpravat - musela zachovat lekarske tajomstvo

mirela
30. sep 2009

a este to bolo tak, ze ona sa vratila k Vlkovi ako tehotna, len o tom nevedela, bola len na zaciatku tehu, preto nepovedala nic ani Vlkovi, ani Michalovi 😒, az potom to Vlk zacal riesit a podla DNA sa zistilo, ze nie je jeho, ale prijal ho za svojho

ankam
30. sep 2009

baby a nerozumiem nejak mi to uslo ze preco Laura odisla do Talianska??

tamka84
30. sep 2009

to ušlo asi viacerým lebo to nejak nerozoberali. Ale raz spomenuli že kvôli davidovi aby zmenil prostredie. hlavne že on je doma a Laura tam .nechápem

bzuco
30. sep 2009

išli na dovolenku a laure sa skomplikovalo tehotenstvo - ju hospitalizovali a štefan s dávidom sa vrátili domov

jalao
1. okt 2009

keby len hospitalizovali...uz ma rovno syna!! A ze ten Dodko bude aj to babatko odmietat... 😖
V maji, ked tam mala nastupit do serialu hviezda ceskych serialov Sinkorova, tak som bola zvedava, aj som sa tesila, ze ako tam ide uz vodu zamutit a vidim, ze ta jej ROLA bola fakt vyznamna... 😖 😖 😖 Hrala tam vobec uz teraz v tejto sezone?? (po lete) 😨 😨

grettka
1. okt 2009

myslim, ze Sinkorova je lepsia ako ceska spevacka nez ako slovenska heeeerecka 😉

helenkasabinka
1. okt 2009

sinkorova tam je taka umela-ale dnes nas cakaju dalsie 2 diely ordinacie 🙂

sasiki
1. okt 2009

kto je sinkorova? 😅

grettka
1. okt 2009

ex manzelka toho doktora, co randi s laurou a zaroven matka Dodka

sasiki
1. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaa 😀

jalao
2. okt 2009

ahojte kriticky OvRZ! No vcera ta Sinkorova mala svoje sceny...hladela som na nu, cakam, ako vyzera hviezda...ale stale nic nevidim 😒 😒 Aj sa snazim, ale fakt na nej nic extra nevidim...akurat mi usi trha ten akcent 😉 😉

helenkasabinka
5. okt 2009

a byvala riaditelka nemocnice sa uz prebera z komy???? 😕 ozaj a zabudla som,ze kam zmyzol ten policajt z ordinacie????? tusim je to veronikin manzel 😕

jalao
5. okt 2009

hm, tych uz tiez zamietli pod koberec! 😉 😉