Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

lencici
15. okt 2008

veď to a aj lucia to nechala tak a už sa jej na nič nepýtala...

asitka
15. okt 2008

a ja som napríklad doteraz nepochopila, ako dr.gregor zladuje ordináciu v ružovej vile...a nemocnicu...keď nemôže vedieť, kedy má službu a tak...minule sa sťažoval...ako ho zle naplánovali na služby...a v poho ordinuje v ordináciiii...že to vedia tie pacientky tak vystihnúť 😀 kedy prísť 😀

lencici
15. okt 2008

mne manžel vždy na také otázky odpovie" šak to je film" potom som už ticho .-)

asitka
15. okt 2008

lencici...šak hej 😀

egyptanka
15. okt 2008

monkula, dobre postrehy v detailoch ... ale necudujeme sa, ved scenar pise slecna Dzurindova (mozno prebrala od otecka nedoslednost v deatiloch)

yasminelle
16. okt 2008

Ikke to si presne trafila, ved to musí byť mestečko plné gynekológov.... 😀

Baby, ja viem, ze je to jak telenovela, ale keby sa tie udalosti diali rychlejsie, tak za chvilu by tam uz nemali co dat. Ked chcu nejaky dlhodoby serial, tak vyvoj toho deja musi byt pomalyyyy...

Inak mna tam vytaca napriklad to, ked maju nejaku pacientku na "koze" a doktor sa v nej akoze hrabe a z boku je uplne vidiet, ze ma oblecene kratasy, alebo tu zelenu plachtu ma omotanu okolo. Jasne, ze nechcem, aby bola naozaj naha, ale preco to netocia z takeho uhlu, aby to nebolo vidno???

matullienka
16. okt 2008

yas: vidis to som si nikdy tak nevsimla asi mas lepsi zra 🙂

yasminelle
16. okt 2008

😀

k.a.t.k.a.
16. okt 2008

pri seriály si nedávajú taký pozor na detaily zrejme, ale pri filme by sa toto nestalo určite 😀 tam jeden záber opakujú aj 10x kým nie je tip top 😝 a k scenáristkám .. je mi jedno či tam je nejaká Dzurindová, je super že konečne sa prebudili a dali šancu aj takýmto mladým, nech sa učia a rozvíjajú sa, ved zohnať v dnešnej dobe kvalitný scenár je nemožné.

ankam
16. okt 2008

dievcata dnesna ukazka sa mi pozdavala 😅

matullienka
16. okt 2008

ankam: a co tam bolo?

matullienka
16. okt 2008

ankam: 😉

blumchen
16. okt 2008

Aj ja sa uz na dnesnu cast tesiiiiiiim 😵

ankam
16. okt 2008

uz zachvilku 😵 😕

bzuco
16. okt 2008

no...a mne detváky ešte nespia 😠 😀 ....idem ich nahnať do postelí, nech som o 8mej voľnááááááááááá 😝

bubba
16. okt 2008

moja mala chodi az okolo 10 😠 pocas kazdej ordinacie ma otravuje 😀 😀 tak sem tam mi unikne taky dolezity detail ako "na koze v kratasoch"alebo "mikrofon"alebo co 😀 😀 takze mi to koniec koncov vobec nevadi aspon je to pre mna dokonaly serial 😀

monkula
16. okt 2008

kt obol na koze v kraťasoch? mikrodón som už videla 😀

asitka
16. okt 2008

ja som si už všimla aj babu v silonkach na koze....ale určite mala samodržky 😀

monkula
16. okt 2008

no ako inak 😀
a vieš, že sa trošku podobáme? 😀

asitka
16. okt 2008

heeeeeeeeeeeeeeeejjjj????? 😀

monkula
16. okt 2008

hej, kým so msa neostrihala 😀
aj ja nosím okuliare 😀

asitka
16. okt 2008

a vieš, že máš pravdu??? 😀 nie sme sestri a ani o tom nevieme??? 😀 😀 bože...nevoláš sa Eva??? 😀 😀 😀 ináč máš krásne okaté detičky 😀

monkula
16. okt 2008

nie, nevolám sa Eva... a ty nie si Andrea? 😀 😀
ˇDakujem za okánikov 😉

titinkaa
16. okt 2008

bože ten Milčík je užasný 😀 😀 😀 😀 takého trpáka zahrať to chce oskara

asitka
16. okt 2008

titnkaaa....ale jeho všade obsadzujú do role takéhoto trpááááka 😀 ....

mon...nie...ale mám nevlastnú sestru Evu....ale v živote som ju nevidela 😀 😀 😀 tak ma to napadlo 😀 😀

berni
16. okt 2008

titinkaa aj ja ho milujem 😵

monkula
16. okt 2008

Kassai to hrať nemusí, on trpák je 😀

titinkaa
16. okt 2008

😀 😀 😀 ten výzor hovori za vsetko 😀 😀 😀

asitka
16. okt 2008

on sa podobá s tým, čo hral vo vesničko má stredisková....teda skoro.... 😀