Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
28. okt 2008

juuuuuuuuuuuj este som zabudla ze aj dnesna ukazka sa mi pozdava 🙂 🙂 🙂 asi Michal podla mna povie mame ze chce Luciu nie?alebo ze si Lauru nevezme.Tak som to ja pochopila .
juj tesim sa ale

elise
28. okt 2008

konečne sa zbavíme laury a michal bude chodiť konečene s luciou 😉

emilyz
28. okt 2008

CAute holky, ja som tiez zacala sledovat Ordinaciu, hoci tu v Cechach a cez net ostavam verna slovenskym hercom 😀 Paci sa mi aj kvoli tomu - skveli herci. Bavili ste sa o Studenkovej - ja si ju dost vazim, pretoze si myslim, ze mnohym veciam rozumie, najma, co sa tyka herectva, ked chodila ta sutaz Dievca za milion, tak u mna stupla, lebo naozaj sa vie spravat.
Som teda zvedava, co bude s Laurou a Michalom 😉

k.a.t.k.a.
28. okt 2008

studenkova je už raz taká 😀 profesionálna deformácia, ona aj mimo kamier "hrá" 😀 ale inak sa s nou dá v pohode pokecať 😉

ankam
28. okt 2008

musim nas vytiahnut nahor----- 😀 lebo zychvilku ordinujeme a mame plne ruky prace 😀

bubba
28. okt 2008

anka akurat som to isla urobit 😀 😀 😀 nazhavene seckyyyyy?????????? 😀 😀

ankam
28. okt 2008

jasneeeeeeeeeeeeeee ja sa uz tak neviem dockat 😀

ankam
28. okt 2008

ja uz som aj malu chystala na spanok ale nie!!!!ona radsej bude po mne skakat a ja budem tipovat ako stale ze co asi tak mohla povedat??? 😀

bubba
28. okt 2008

anka mame rovnako stare deti a preto chapoem o com hovoris 😀 😀 ja si ordinaciu v tichosti a kludne snad nikdy nepozriem 😀 😀

ankam
28. okt 2008

😀 😀 😀

ankam
28. okt 2008

bubba kde nevies kde su ostatne faninky?
asi uz sedia pred telkou 😀

michalag
28. okt 2008

tak sa aj ja k vam pridavam.....musim vidiet kazdu, kazducicku cast a maly uz vacsinou byva v postielke, takze si to vychutnavam pokial nezacne vymyslat 😅

vesi
28. okt 2008

čaute, tak kolko toho dnes odrodíme? 😀

eva7780
28. okt 2008

no ja by som sa k michalovi hned vratila 😵

asitka
28. okt 2008

vesi...dnes tuším neodrodíme nič....ale zopár vzťahov poriešime.... 😀

ináč...čo furt luciu ľutujete...? 😀 šak ona zo všetkých vzťahov ušla....a nedala im šancu...a keď sa vrátila...len vyfňukávala...že na ňu nik nepočkal...blá, blá..blá...a že...že...že....ale že ona to dodrbala...to jej nedojde...a scenáristi to nedomysleli 😀 😀 bože...a nebite ma teraz...hej??? ani laura sa mi nepáči....on mal byť postava...donchuana...a užívať si život...a nie sa furt zaplietať v nejakých dramatických vzťahoch 😀 😀 michala myslím teda 😀 😀

k.a.t.k.a.
28. okt 2008

už som videla aj ja mikrofon 😀 som sa bala že padne Michalovi na hlavu 😀

titinkaa
28. okt 2008

ten mikrofon bol fakt dobrý 😀 😀 😀 dáko im to nevyšlo
Daniela sa zblíži s tým Marikiním mužom Tiborom, Páleníkova pristihne Mažára na rande s Fabianovou, Fabian dá výpoved, no najviac ma teší že Laura zruší tú svadbu

emilyz
28. okt 2008

holky no tak ten Michal teda "chysta" svadbu, tvaril sa pri tom vybere siat uplne odveci.

vesi
28. okt 2008

astka, súhlasím, ved som to už aj písala, že lucia si za to môže sama, ona ho nechala....

bubba
28. okt 2008

ahoj,no ja som akurat ulozila malu...najskor pockala kym mi skonci ordinacia,potom si ona pozrela priatelky a isla spat 😀 😀 😀 prosimpekne 2 roky a uz aka herecka 😀 😀

do keluuuuuuuu zasa som prepasla mikrofon...

baby ale ked lucia to tak dobre hra to neviniatko,ked otrci ten pystek,tak som z nej hotova 😀 😀 😀

trosku zmenim zaner.akurat pozeram ako jozo raz hovori o svojej vnucke 😀 😀 😀 to je somar stary 😀 😀

kotenko
28. okt 2008

titinkaa, to odkial vies? uz bola uputavka? lebo ja som to nevidela. sakra tam.
laura nech ide za svojou gorilou Risom... sa k sebe hodia, jeden horsie vlasy nez druhy 😀 😀 😀
hcem sa spytat, stary Vlk zomrel? lebo ukazali ho, ako vydychol a odvtedy o nom ani rec nebola... hm...

ankam
29. okt 2008

kotenko nezomrel vlk-len uz ej nezaujimavy tak co ho budu davat 😀 😀 😀 Teraz sa Lucia zaobera s Michalom 😀
Ja som tiez mikrofon nevidela,ale zato som si vsimla ako tem moslimke uslo troska doboka brusko ked isla rodit 😀 😀 😀 som sa nasmiala z Holovskej ako jej ukazovala ze sa ma vyzliect 😀

bubba-moja mala nakoniec presne o 20.zaspala-som si to uzila-ale za to nakoniec otravoval mangel miesto nej 😠 😠 😠

elise
29. okt 2008

včera bolo otras ked bol juríček s marikou za stromom a ten jej muž ich načapal, ved zišiel z cesty ku stromu myslím že to nebolo dobre premyslené ved ked je niekto za stromom äpárik) tak ma to netankuje a nejdem si ich omrknúť 😀 😀 😀 😀 😀
michal nech už konečne nechá tu lauru plávať a tá nech sa dá dokopy s bývalým.
nech michal o luciu konečne zabojuje lebo ich rozchody boli o ničom. 😠 😠 😠 😀
k tej nele ved martinovi povedala že fotograf je iba kamarát a už sním chodí a pusinkuje sa pred martinom ako keby ho provokovala.

minkak
29. okt 2008

elise presne,presne a ta nela ma fakt dojala.....takto pred matom---chudacik 😒
a mikrofon som si vsimla aj ja a 2*-ked sa Daniela rozpravala s tou opatrovatelkou a pri Michalovi a Lucii 😅

elise
29. okt 2008

trochu ma zarazilo že v nemocnici nikto nevedel aspon základ po anglicky, ked rodila tá ženská a vraj ju tam doviedli z práce takže ten čo ju doviezol mohol aj tlmočiť 😀 😀 😀 . neakú ženu pôrodníčku by mohli dosadiť nech je to tam pestré.
všimla som si že tá opatrovateľka adamkovi dávala výživu lyžičkou z veľkej vzdialenosti a ani mu nedočiahla do pusinky

biela
29. okt 2008

mňa najviac zaujíma divný charakter postavy Daniely... 😀
opýta sa "vy ste tá babysiterka?" takým tónom, ako keby sa pýtala, či jej prišla vykradnúť byt a zviesť manžela...
pozerá na ňu ako na smrad, čo si dovolí kŕmiť jej syna, zoberie jej lyžičku, začne ho kŕmiť sama, po dvoch lyžičkách to vzdá a povie jej, aby to dokončila a ona si utiera ruky ako keby si ich namočila do najsmradľavšieho hovna 😀
niečo hrozné. ja si všímam kadejaké somariny ale nevšimnem si mikrofón, to je hanba... 😲
chcela by som vedieť, ako dlho tej Daniele asi trvá urobiť účto v jednej malej kaviarni... 😀
najlepší herec je tam Adamko, neskutočne je zlatý 😉

k.a.t.k.a.
29. okt 2008

Moj muž ked včera videl hrať Danielu tak povedal že ona to ani hrať nemusí že ona je táká 😀

blumchen
29. okt 2008

Vcerajsi herecky vykon tej "moslimky" bol podla mna vyborny, aj ked jej trosku lietalo brucho 😀 Najviac ma tesi, ze Laura ma potratit!!!! A zrusit svadbu! Snad sa dockame páru Michal a Lucia 😵
A ked prisla za Jurickom ta krava blondina sestricka, a on jej ukazal svoju dobitu tvar, a ona sa mu zacala rehotat, ze "to co mas", jednu by som jej vypalila 😠

k.a.t.k.a.
29. okt 2008

tá afganka je vlastne v skutočnosti partnerka Studenkovej exmanžela 🙂 sa ani nečudujem že tam včera Studenkova nehrala 😀

lucinkaaa
29. okt 2008

tak Laura ma potratit? to by bolo dobre riesenie, aby sa z toho mohol Michal vyzut. Ale presne to ma vcera napadlo, ked som pozerala ako sa Michal spoveda Tereze o tom, ze chce byt s Luciou