Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jaduska
21. sep 2008

Myslíš vyšetrovateľa Tomečka? Tuším je to Boris Farkaš

mirka414
21. sep 2008

ano je to simpos,paci sa mi ako to hraje...a co taky Milco? 😀mohli jej najst aj lepsiu nahradu,trosku mladsieho...

jaduska
21. sep 2008

Milčo bol sympoš, taký nezávislák.... 🙂 Ale fakt mohli Magde nájsť mladšieho. Ani mi nepasuje taký sivý pán k tak malému chlapcovi, aj keď v dnešnej dobe to nie je nič nezvyčajné... 😵

anjelinka
21. sep 2008

Ja mam Magdu rada, ale ten Milcik bol cudacisko.

Anka, nieee, to len raz v lete bolo v Korzari o serialoch pisane, no a spomenuli tam aj Ordinaciu, tak to preto. Nemusis ho kupovat 😀

ankam
22. sep 2008

Baby uz Zajtra konecneeeeeeeeeeeeee 🙂 😉 🙂

monkula
22. sep 2008

Mirka, ja som Borisa Farkaša raz stretla u nás v bille, je veľmi milý... stál za mnou a potom si spomenul, že niečo zabudol kúpiť, tak ma poprosil, či u mrknem na košík, že je hlava deravá.... 😀 😀
A keď som ho pred Billou stretla druhý raz, tak ma pozdravil... 😎 😎
Aj "Vlka" Mariána Slováka som stretla v Lidli, ten pre zmeu platil predo mnou, ako sa mi ako decku straaaaašne páčil, tak na mňa zapôsobil dosť nesympatickým dojmom... 😅

biela
22. sep 2008

ahojte,
tiež sa pridávam k fanúšikom tohto seriálu. mne sa veľmi páčila postava "pani Lakiová", striptérka, ktorá na všetko frflala 😀. prišla do ordinácie vždy s nejakým novým problémom, ktorý jej prineslo tehotenstvo... 😀 keď prišla s tým, že čo sa jej objavilo na bruchu, tmavá čiara, tak to bolo k popukaniu... 😀
fandila som doktorovi Juríčkovi, pripadal mi strašne milý, no trošku ho scenárista zmenil... už mi nepríde taký milý a srandovný.
kto mi vadí je studénková, nemôžem si pomôcť. bŕŕŕ... 😝

anjelinka
23. sep 2008

monkulka, ty nejako poznas vsetkych z toho serialu nazivo 😉 😉

ale uz dneeeees....tesiiiiim sa. 😵

marse
autor
23. sep 2008

aj ja sa na dnes tesim, som zvedava najma na situaciu medzi petrom a csabom...dobra ukazka bola 😉

ankam
23. sep 2008

och ved z tej ukazky som nazhavena aj ja.o 20.00 uz musim lezat v posteli a kukat,hihi 😀 😀

anjelinka
23. sep 2008

Ja som nevidela ukazku, co v nej bolo???? 🙂

depecko
23. sep 2008

baby viem že Páleník zomrie.Len tak som listovala eurotelevíziu a píšu to niekedy na bud.týždeň.

marse
autor
23. sep 2008

anjelinka peter sa bude pytat csabu preco chce adamka adoptovat, a csaba na neho tak nechapavo ze adoptovat??? 😕 urcite ma daniela nieco zalubom, a klame kde sa da 😒

anjelinka
23. sep 2008

marsi, juuuj, tak uz som navnadena, skoda, ze sa niekde nedaju ziskat casti dopredu 😀

ankam
23. sep 2008

aj aj som zvedava co ma ta daniela zalubom 😒

deina
23. sep 2008

Ktovie, co vymysla. 🙂 Nezdalo sa mi to, ten Csaba vyzeral tak, ze je fakt len pribuzny a nic viac.

eva7780
23. sep 2008

ja som si tiez myslela ze csaba je pribuzny,no ale snad sa dnes dozvieme,uz sa tesim 🙂

zuz11
23. sep 2008

mne mamina vravela ze ta vrazda Havranova alebo ako sa vola poziada Michala o ruku a Daniela sa vrati a ten krt ju nastahuje do toho jeho bytu 🤐

bubba
23. sep 2008

😀 😀 vsetky zavislacky budu mat vecer zapnutu markizu a aj MK 😀

vesi
23. sep 2008

u Daniely sa možno berú navzájom aj príbuzní, to by vysvetľovalo, prečo je taká švihnutá 😝 😀

eva7780
23. sep 2008

dnes je to od zaciatku akcne,ta laura je riadna potvora

asitka
23. sep 2008

no tá Laura vyzerala na začiatku celkom fajn....a teraz??? spravili s nej takú onú 😀

k.a.t.k.a.
23. sep 2008

moj muž pozerá futbal 😠 budem vraždiť 😠 čo sa deje čo sa deje?

eva7780
23. sep 2008

ja som rada,ze moj nema fotbal rad,pozera ordinaciu so mnou,akosi im to krivka laure a michalovi,kedze chcela od terezy vratit peniaze naspat a jasne ze ako sestra volala michalovi a jemu sa to nepaci

eva7780
23. sep 2008

vlk zacina balit 😝

eva7780
23. sep 2008

duro mokrý mi tam nesedí 😨

zuzkafuny
23. sep 2008

mne tam tiež Mokrý vadí 😖 😖 😖

anjelinka
23. sep 2008

Mokry vyzera fakt ako mokry 😀 😀 😀 ...ale tak je tam asi na ozivenie 😀

minkak
23. sep 2008

ani mne,to tam mali koho dat 😖

veronika13
23. sep 2008

Lauru riadne oďubali 😖