Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

adrianamickova
12. feb 2009

reklama ☹ ale ako povedal ivan,celkom zaujimave vztahy 😉

adrianamickova
12. feb 2009

hm.....smutny zaver ☹

kotenko
12. feb 2009

fuuuha, no nemam slov. ale ten vdovec to moc dobre nezahral, veru sa nevie vcitit do osoby, ktory stratil najblizsiu osobu...

depecko
13. feb 2009

Mne sa včera najviac páčila Nela 🙂 -Dobre to zahrala.

ankam
13. feb 2009

No s tym Michalom,som nevedela ze az take vazne to bude-este sa budu tahat po sudoch 😅

zabga88
13. feb 2009

no boze tu nelu ja nemusim je taka hrozna a veru chuda michal ☹

bambusko
13. feb 2009

scenaristi si mohli vymysliet aj inu diagnozu pre smrt rodicky. na to iste takmer umrela v panelaku endzi, kebyze mam teraz rodit, tak neviem, ci by som nechytila paniku. pritom ide o raritnu diagnozu ako napr. aj help-syndrom. aby sa nezacali ovplyvnene rodicky dozadovat preventivne ct, pre istotu 😒

nikollette
13. feb 2009

Bambuskop, veru sa aj bojím, ked vidim co davaju v tych seriáloch 😕 😅 😒

bambusko
13. feb 2009

nik, neboj 🙂 pozitivne myslenie je pri porode najlespi pomocnik, mam overene 😉 drz sa 🙂

lienockaa
13. feb 2009

bambusko-suhlasim, veeeelmi raritna diagnoza..a naozaj sa to neda zistit dopredu..to aby sme oCT-ckovali cely narod preventivne..maminy, co idete rodit, nebojte sa..je to predsa len serial, musia nejake piskosky vytahovat..😉

nikollette
13. feb 2009

A co je vlastne toCT, ako sa to robí, prosim napiste ak viete.. dakujem velmi pekne 😉

lienockaa
13. feb 2009

nikolette-je to na fyzikalnom principe-pristroj vyhodnocuje hustotu tkaniv v porovnani s danou konstantou, rtg ziarenie sa od tkaniv s roznou hustotou odraza, vysledkom coho vznika obraz, velmi zjednodusene povedane..pristroj vyzera ako taky obluk, pacient lezi na dlhom lehatku a to sa s nim posuva popod ten obluk pocas vysetrenia..robi sa to na rtg pracovisku..je tam aj znacna zataz rtg ziarenim, takze na take vysetrenie u tehotnej by musel mat doktor veeeelmi vazny dovod..

nikollette
13. feb 2009

Lienocka dakujeeeem..
Uz viem.. vo filme som to videla.. do takej ako keby tuby sa posuva.. asi vsak..
A tam zistai vlasten vsetky choroby alebno podobne veci??

lienockaa
13. feb 2009

ozaj, ten obraz je v tenkych rezoch /taky prierez niektorou castou tela/, doktor ich vyhodnocuje na pocitaci, ale daju sa urobit aj normal snimky, alebo sa to da napalit na nejaky nosic, ked sa to posiela inemu pracovisku..

lienockaa
13. feb 2009

nikol-vsetky nie, len tie, co sa daju zobrazit..😉

eva7780
13. feb 2009

ja tipujem,že po čase sa Michal dá dokopy z Luciou

ankam
13. feb 2009

ty kokso tak to bude riadny prusvih.........som zvedava ako to dopadne s Michalom
Eva -jasne ze sa daju do kopy-musia 😀

eva7780
13. feb 2009

jasné,ved ten futbalista nebude mat na nu tolko času

diddi
13. feb 2009

na CT musi byt velmi vazny dovod pri tehotenstve...ziarenie moze mat vplyv na dietatko...a help syndrom je vtedy raritny, ak zena nie je kontrolovana, alebo flaka poradne...help totiz vznika z preeklampsie a to musi byt lekar fakt slepy, aby to nezistil.....a problem s krvou sa da zistit aj odberom...D-dimery...

bambusko
13. feb 2009

diddi, tak s tym help ti musim protirecit, kamoska na to skoro zomrela. poradnu neflakala, lezala v nemocnici a ked jej vzali krv, bolo o 5 minut 12 😔 nastup moze byt velmi rychly

diddi
13. feb 2009

ja sama som mala preeklampsiu a viem ako som bola stale kontrolovana...aj ja som rodila o5 12...Miusku uz kriesili a nedovolili, aby mi preeklampsia prerastla do eklampsie a nedaj boze do help syndromu

lalupa
13. feb 2009

kamoska mala hellp syndrom moc nahle, lezala v nemocke, bola kontrolovana naj odbornikom...tehotenstvo je tikajuca bomba a niekedy dost prekvapi...

konecne zacali, aspon rychlejsie zbehne zima do jari 😵
tym scenaristkam to pali, viac ma to bavi 😉

monuska_9
13. feb 2009

baby aj vam sa tak paci J.Vajda alebo to len ja som z neho taka paf 😀 😀 😀 ..nemozem si pomoct 😅

eva7780
13. feb 2009

monuska mne miestami pripada ako teploško,nezabudnem ked mal na sebe ružový svetrík 😀 ale to bolo ešte v predošlých častiach

monuska_9
13. feb 2009

fuha teplosko? no to som si na nom nevsimla 😀 😀 ...mne sa paci ci v ruzovom ci v ciernom 😀

eva7780
13. feb 2009

niekedy ked tak zatiahne,a smeje sa stráááášne umelo,ale každému sa iné páči 😉 ja som zatažená na Kordiaka(ale to je už o inom,kúsok som odbočila z témy) 😀

monuska_9
13. feb 2009

ved hej kazdemu podla chuti 😉 ..ale tak ani kordiak nieje na zahodenie 😀

eva7780
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀 je z čoho vyberať 😉

monuska_9
13. feb 2009

no to si mozme vyberat len pravdepodobne je nulova sanca ze sa raz dozijeme toho ze ich aj budeme mat 😀 😀 ..aj ked nikdy nehovor nikdy 😀