Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
26. nov 2008

hiha fakt??? 😀

minkak
26. nov 2008

no tak ten bozk,je dobryyyy 😀 😀 😀 tak to som teda zvedava 😀 😀 😀

uz by mohol ten tomecek pochopit .......co povedala Veronika,uz je toho ozaj velaaaa

inak tie fotky z tej svadby su pekne...az na tie saty mohli jej dat nieco lepsie....

aj nela s matom sa tam k sebe maju 😉

slaviq81
26. nov 2008

H i h a 😀 😀 😀 , urcite nie si jedina 😀

ankam
26. nov 2008

sak ci sa aj ten martin s Nelou nedaju naspet dokopy
a este co hovorite na ten vcerajsi koniec???Ten balik toaletneho-to bola traposina nie??? 😝

bubba
26. nov 2008

fuj fuj fuuuuuuj bukvica bozkava policajta 😀 😀 😀 a tomecek to asi hned pochopil,takze ziadny blbecek to nebude,ale PAN policajt 😀 😀 😀 veronika bude mat urcite radost...do manzela je zalubena aj jasova aj jej syn 😀 😀

bubba
26. nov 2008

inac,trosku morbidity..stary jaso je studeny a mlady je teply 😀 😀

ankam
26. nov 2008

no bubba ty srsis humorom 😀 😀 😀

bubba
26. nov 2008

ankam to je puberta vies 😀 😀 😀 tej sa uz nikdy nezbavim 😝

ankam
26. nov 2008

tak ako sa jej nezbavil nas starky uz ma 80 😀 😀 😀 a stale srsi humorom a to uz mu skoro ponozky pachnu za hrobom 😀 😀 😀

minkak
26. nov 2008

baby nepozerate modre z neba?jedno dievcatko malo sen byt pri natacani....a bola aj vo vcerajsom diely.....teraz ide spievat 😉

minkak
26. nov 2008

no teda ,ale im to ide 😵

asitka
26. nov 2008

jeeemine...to čo bolo v tej ukážke...tomeček a ten igor...mi skoro oči vypadli 😀 😝

majcik
26. nov 2008

Fuuu, aj mna zarazila ta uputavka, myslela som si, ze som zle videla ... ale ako tu citam, tak fakt to tak je .. uff.
Aj mne by sa pacilo, keby sa Michal dal dokopy s Luciou ...

majcik
26. nov 2008

paci sa mi, ako je Lucia ucesana na tej svadbe Kamily a Petra, krasny uces

asitka
26. nov 2008

a podla mňa sa už dokopy nedajú..... 😀 😝 Michal...nemusí riaditeľku....ale potom ho raz zlomí...nejakou citlivou situáciou a on sa do nej zaľúbi...a Lucia ostane zas mimo... 😀

minkak
26. nov 2008

asitka myslis???na tej svadbe sa mi celkom zdali.....a preco by bol potom svedok???co on s nimi ma?
majcik aj mne sa pacil ten uces 😵 ale aj kamila mala pekny 😵

asitka
26. nov 2008

minka....haluzím...čo ja viem??? 😀 😀 ale nemuseli by sa...mne sa lucia nepáči....ako postava.... 😝

majcik
26. nov 2008

Aha ... tak preto, asitka ... mne sa zas nepaci, ako sa mu riaditelka vtiera, bleee...

majcik
26. nov 2008

Baby, ja neviem, ci si to neviem otvorit alebo tam viac foto nie je - ukazalo mi iba 2 foto z tej svadby. Ako to vidite Vy?

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-...

minkak
26. nov 2008

majcik ja vidim,vsetky co som videla aj predtym 😉
normalne klikam na tu fotku a je dalsia a dalsia....alebo potom cez tu galeriu 😉 a aj vpravo hore je taka sipka tak skus cez nu 😉

monkula
26. nov 2008

čo s Tomečkom a Igorom? 😕

bubba
26. nov 2008

baby no ja som pozerala to modre z neba...tak som sa zasa pobavila na IQ nemenovaneho menovaneho gynekologa,ked vysvetloval 9 rocnemu dietatu,ze v skutocnosti si to s koleginami pri natacani neuziva 😀 😀 😀

bubba
26. nov 2008

jaaaaaaj aky bol ten mastalir trapny,paneboze,toho chlapa nenechajte hovorit prosimvas,on pokial sa nenauci priamo text co mu napise niekto iny,tak nic mudre zo seba nevytlaci 😀 😀 😀 baby ved on je totalna blondyna 😀 😀

veronika13
26. nov 2008

na tých fotkách zo svadby sú všetci poobliekaní ako na pohreb 😝

bubba
26. nov 2008

a inac videli ste tam tie mikrofooooony?mam ich dost na rok dopredu :o))

majcik
26. nov 2008

Minkak - no mne sa to fakt neda, nevidim ziadnu sipku nikde ... ked kliknem na galeriu, tak sa mi otvori len jedna foto, kde je Michal a Lucia ...

centik
26. nov 2008

Majcik ta sipka je napravo na konci fotky tak vstrede

centik
26. nov 2008

teda nie vstrede ale hore, vpravo hore

majcik
26. nov 2008

Ja si nemozem pomoct, ziadnu sipku nikde nevidim ... co uz ☹