Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ankam
27. nov 2008

ved teplousi vyzeraju inak 😀 😀 napr.-dvaja v tom

bubba
27. nov 2008

no vyhadzujem temu na hladinu k dispozicii vsetkym zavislackam 😀 😀 😀 uz zhavite televizory? 😀

ankam
27. nov 2008

hej aj dcera uz je pripravena-vravi mi ze vipni internet............. vy bubba ste pripravene?

ankam
27. nov 2008

vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypni nie vipni 😀 😀 😀

lencici
27. nov 2008

tak ten jašov bozk som nepochopila....

zuzana76
27. nov 2008

mne to uz pripada ako keby uz nevedeli scenaristi, ze co este by tam mohli dat. Uz ma to nebavi ako kedysi, tato ordinacia, fakt sa tu uz zacina podobat na tie telenovely s 300 castami.

bubba
27. nov 2008

mate pravdu pridavam sa k tym co tvrdia,ze ich to prestava bavit...uz je to moc komplikovane na moj jednoduchy mozocek ale zaroven som zvedava kedze to uz pozeram dva roky co bude dalej.ale ak to pojde takto dalej tak asi ma to prestane bavit nadobro....boze ludia!!!!!co budeme pozerat???CSI miami??? 😅 😅 pomooooooooc sak tam aj tak nist neni v tej tv 😖

bubba
27. nov 2008

inac neviem ci ste si vsimli,dnes scenar "peter nagy"a ak je to ten peter nnagy ktoreho pozname(goralky od natalky 😀 😀 )tak potom sa tej scene bukvicovej ani necudujem 😀 😀 😀

audreyd
27. nov 2008

to je iný peter nagy... 🙂

asitka
27. nov 2008

bubba...mafstory 😀

ešte, že tam máte maštlalííííííra....ináč by ste to tuším už aj prestali vôbec sledovat

zuzana76
27. nov 2008

ale ja si myslim, ze vsetko co trva takto dlho, dopadne rovnako, proste uz niet o com a je to nasilu a ked ich peoplemetre zareaguju, ze Ordinacia uz nie je taka oblubena, tak uz aj skonci. Ja uz aj tak nepozeravam kazdu cast, ale zase je pravda, ze ani nic ine sa neda pozerat.

Ale baby zase na druhej strane, mozno to je nejaka taktika, televizno- reprodukcna politika 😀 Ak nebude na co cumiet v telke, budeme sa venovat viac reprodukcii. Asi potrebuju zvysit natalitu 😀 😀

zuzana76
27. nov 2008

jaj, no mafsotry fici u nas teraz 😀

zuzana76
27. nov 2008

baby a zase kto chfce nieco pozerat,ten si vzdy najde co. ved idu aj Velmi krehke vztahy, priatelky/ ci to uz nie? 😕 , nie som v obraze/ , Mafstory, Panelak, ....

lencici
27. nov 2008

tak ja tiež fičím na mafstory🙂

veronika13
27. nov 2008

podľa mňa je to stále zaujímavé,len vy ste už tej ordinácie presýtené,nebojte, cez sviatky dajú pauzu a potom budete zas nažhavené pred telkou sedieť 😀

zuzana76
27. nov 2008

veronika ja neviem, mne nepomohla ani pauza cez letne prazdniny, vlastne uz v septembri som zistila, ze tolko som sa tesila, ze budem pozerat ordinaciu a uz ma to nebavi, ze to nie je ono. Ale mas pravdu, mozno sme my presytene. Mozno nie je chyba v ordinacii 😀

veronika13
27. nov 2008

😀 aj vám tam tak chýba Zuza Fialová? mne hrozne, mohli by vymyslieť jej comeback, a teraz budte frajerky-scenáristky 😵

zuzana76
27. nov 2008

veronika 😀 , no, oni by sa iste vynasli, ja vlastne ani neviem ako umrela 😕

kotenko
27. nov 2008

umrela tak, ze zomrela na sluzobke v tych statoch kde sla pomahat rodickam. ako konkretne neviem, ale tam zomrela... a comeback..? dobre si pamatam, ze hovorili, ze tela nie su identifikovatelne, ale pravdepodobne to bola...... takze jednoducho sa to da vysvetlit.... jedneho pekneho dna sa mamicka zuzka fialova zjavi vo dverach... a obkeci uz ale prenecham scenaristom 😉 nech sa paci, mate slovo damy a pani

veronika13
27. nov 2008

letecké nešťastie pri návrate domov za Afriky

nechápem ju prečo odtiaľ odišla, veď terraz ju nikde nevidno, žeby to bolo kvôli veľa robote... neviem ako v divadlách, v tom nemám prehľad

kotenko
27. nov 2008

vraj mala zuzka problemy z hlasom (hlasivkami a pod.)

centik
27. nov 2008

Zuze operalovali hlasivky a vratila sa k byvalemu manzelovi, minule to vravele tusim Na streche to bolo

veronika13
27. nov 2008

hej, hej, ale vtedy ešte s hlasivkami nemala problémy, či hej?

centik
27. nov 2008

ona tusim vravela ze sa rozhodovala medzi niecim a ordinaciou alebo nieco take, mne sa zda ze ona chcela odist

veronika13
27. nov 2008

veď aj mne sa tak zdá, podľa mňa to už oľutovala i keď tie komplikacie s hlasivkami potom, asi by musela neskôr kvôli tomu

centik
27. nov 2008

ale ved by do scenaru mohli dat ze ma nieco s hlasom a semtam ju ukazat

veronika13
27. nov 2008

alebo vymyslieť, že pri nehode sa stala chyba a v lietadle nebola ona 😀 haluz, keď ju už pochovali....

centik
27. nov 2008

no tam uz tusim nic nieje nemozne v tej ruzovej... niekedy mam pocit ze to tu scenaristi citaju, tak uvidime 😀

veronika13
27. nov 2008

asi hej, lebo aj Laurity vás zbavili, teda tých, čo ju nemali rady

diddi
27. nov 2008

alebo sa cela druha cast Nele snivala, pride do kuchyna a mama-Zuza Fialka tam pripravuje ranajky...vsetko je tak ako bolo pred druhou castou...postavy dostanu druhu sancu, lebo mi ako divaci vieme, ze co by sa im stalo keby sa rozhodli takto...takze by sme si prezili celu druhu cast znova, ale s inymi rozhodnutiami....A JE TO! 😉