Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
3. mar 2009

to by už bolo privela na Nelu 😒
dobrá hláška:zodpovedná matka maleho vlka,manžel sa tu upučil,aj ked to nebolo vesele,ale vyznelo to blbo 😀

asitka
3. mar 2009

kotenko...dakujem... 😉

majcik
3. mar 2009

Co vravite na zaverecnu scenu? Ked sa objavil v riaditelni Ivo Gogal? Takze najde sa predsa len chlap, z ktoreho je riaditelka mimo?

bubba
3. mar 2009

hlasenie :bobor 2XXXXXX 😀 😀

miracle
3. mar 2009

Dnes ma napalili....maleho vlka ako infekcneho pacienta ulozili do 1) drevenej postielky, ktora sa urcite neda dezinfikovat.... 2) a postielka bola nastavena tak, ze pri troche snahy dieta vypadne...

scenaristi zobudte sa

habibi78
4. mar 2009

miracle, o tej postielke som tiež hovorila drahému, že drevená, bez hniezda....
ale videla som v tej scéne takú blondínu, to je vrchná sestra z Antolskej, starala sa nám o Sofinku, rada som ju tam videla.... dosť sme si užili,ked malá ležala na odd.patologických novorodencov a natáčali tam scény s novonarodeným akože Adamkom....to bol Sofiin spolubývajúci, z vedlajšieho inkubátora.... 😀 😀
jeho otecko bol straaaaaaaaaaaašne pyšný.... 😀

diddi
4. mar 2009

scenaristi s tym nic nemaju....ale produkcia,rezia....tu vrchnu poznam,aj my sme lezali na 6.posch. 🙂

habibi78
4. mar 2009

diddi, fakt?? ako ste tam boli dlho? jéééééééééééj, ty máš dve babenky, to je peknéééééééé 😵

diddi
4. mar 2009

asi 8 dni, bola som tam s nimi spolu na izbe,v tej zadnej

habibi78
4. mar 2009

jááááááj, to ste tam boli chvalabohu kratučko.....
my sme tam kvasili viac ako mesiac.... teda malá sama, posledný týžden som tam bola s nou....
a už chod spať!!!! 😀

sashka.mst
4. mar 2009

ahojte, nepamatate si nahodou, kedy sla nela na potrat?sla vobec?zda sa mi ze hej, ale nie som si ista.staci mi aj priblizny mesiac,m len nech to nemusim pozerat cele,uf..🙂

eva7780
4. mar 2009

Nela bola na potrate??????? 😕 to ani neviem

mikalove
4. mar 2009

nela nebola na potrate ale natália,či nie? michal bol zlaty pri tej postielke

zuzidr
4. mar 2009

baby že je malý vlk michalov???????????????, 😅 😕 🤐 nie? 😅 😀 😀 😀

mikalove
4. mar 2009

ved sme si aj mysleli,ale je michalov až od teraz ked su problémy,kym bol zdravý tak bol vlkov 😀

zuzidr
4. mar 2009

už ste to tu rozoberali?mne to vrta v hlave už dlho,a MM hovorí že to nieje jeho syn,ale vždy mi to tak vychádza.......... 😅 😀

bubba
4. mar 2009

michal to cele od zaiciatku vedel(tako ako aj my)a zrazu ake city sa v nom prebudili,ako dementny tam pri tej postielke kvocal a chytal mu prsty,ja keby som maly alex,tak ho kopnem 😀

mirela
4. mar 2009

je to Michalov syn, nepamätate sa, ked isiel Vlk na testy DNA? Vlkova to Michalovi aj naznacovala, ale on to nechcel pocut, vtedy chodil s Luciou, ale uz im to skripalo a vtedy to islo cez Lauru, ta slubila, ze bude diskretna

habibi78
4. mar 2009

inak, včera som videla Hilmerovú s Bekrom v Auparku... boooooooooože, on jej už teraz nosí kabelku!!! a to jej ešte ani brucho nevidieť.... 😀 😀

ankam
4. mar 2009

ahojte,neskonci nahodou Michal s Vlkovou?
a ta Podlipna?podla mna si ju csaba vezme ked sa dozvie ze je tehu 🙂

eva7780
4. mar 2009

Michal by nemusel skončiť s Vlkovou,mne tam ona moc nesedi 🤐
a Podlipna?no boli šikovný 😉 snad sa zachova csaba ferovo,aj ked je možné,že náas ešte ponatahuju

ankam
4. mar 2009

tak ani ja by som necela aby bol s vlkovou-len vcera to tak vyzeralo ze sa v nom prebudilôi otcovske pudy 😒

zelmirka1
4. mar 2009

baby ale keby mal Alex zapal mozgovych blan tak neviem neviem ci by lezal v tej drevenej postielke tak spokojne a dvihal sa ked vidi Michala...bol by predsa na infuzkach a kto vie com este a vyzeralo by to inak...mohli si dat aspon trochu s tym robotu

mikalove
4. mar 2009

asi nechceli to dieťa trápiť

ankam
4. mar 2009

zelmirka-ano je to pravda.A som si nevsimla ze co mu robili.Rumbalku?to je co?ved to mal prelepene akoby mu tam rezali ci co 😝

mirrinka
4. mar 2009

tá Podlipná podla mna skončí ako majiteľka toho Csabovho hotela,a z Popolušky sa stane princezná 😀 😀 😀
...aj vy ste si všimli ako hrozne vyzeral Michal,ked k nemu vtedy prišla Veronika povedať mu niečo o tej Jašovej? 😅

ankam
4. mar 2009

nejak mi to uslo 😒 ako vzdy aj bobor mi usiel 😀

mirrinka
4. mar 2009

no,bobor ušiel aj mne 😀 ale ešte že máme bubbu,ona nám snád povie,kde bol 😀

ankam
4. mar 2009

noooooooo ta bubba ich vidi az nejak casto nezda sa ti? 😀

mirrinka
4. mar 2009

možno ich vidí len ona....možno tam ani vôbec nie sú 😀 😀 😀 😀 😀 ale radšej ticho,lebo tá nám dá 😀