Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ukana
7. nov 2008

noe, ja sa nad tym radsej nezamyslam, ci je to realne, ved je to jeden nezmysel za druhym a tie neskutocne nahody 😖 😅

mracik
7. nov 2008

myslím, že s tou pestúnskou starostlivosťou urobili chybu a mala to byť profesionálna rodina, je fakt, že podľa nového zákona by deti do jedného roka nemali vyrastať v ústave
sranda je, že napriek všetkým tým haluziam to všetky pozeráme 🙂 mne sa na tom najviac páči, ako sa vie na tom môj muž rozčertiť, on to berie smrteľne vážne a aj ako komentuje to vybavenie na sále a v ordinácii,
pre lekárov je to naozaj zábava pozerať sa, ako sa herci hrajú na doktorov

ukana
7. nov 2008

mracik, ja byt lekar, tak ma asi odvezu od zurivosti, ja aj ako laik vidim, ze sa ti herci nespravaju ako lekari, a urcite aj tie liecebne postupy ich su na zváženie 😅 ale ked sme sa uz na to namotali, tak sa neda prestat 😀

noe
7. nov 2008

Ukana - je to jeden nezmysel za druhym, ale myslim, ze zo zaciatku to bolo aspom trosicku realne 😀 Mozno dochadza fantazia ???? 😀
Inak ja som teda len zdr. sestra ale tiez ma niekedy ta neprofesionalita vytaca. Ked viem ako sa to ma, a oni to ani zdaleka tak nespravia 🙂

Ale je to asi ako kedysi s telenovelami. Ked som raz zacala, tak uz som nevedela prestat, aj ked to bolo o tom istom stale. Inac chodi este stale nieco. Myslim nejake Manuela, ci Rosalinda... ci jak sa to volali tie nekonecne serialy???? 😀 😀 😀

ukana
7. nov 2008

noe, ja viem len ze ide Ciganske srdce 😅 a Panelak 😀 nedivam ani jedno 😵

czechzuzana
7. nov 2008

Co bude dal: Kamila potka na ulici Jurigu, ten se ji zepta, kolik je hodin a mezitim je prejede nakladakem Mato. Potom bude na policii, tam mezitim budou vyslychat aj toho Igora za ty kradeze. Mato tam nekde najde polozenou pistol, ta mu selze a zastreli toho Igora.Takze Mato pujde do basy. Tam sedi na cele s tim Jurigou, co mezitim vykradl tu vilu. Budou tam sedet dlouho, takze Mato nauci Jurigu slusnymu chovani, takze az se vrati k te Szidi, tak uz bude slusnej. Uvidime v nektere z casti v roce 2017/.
Laura se da dohromady s Jurickem, ktery se ale jeste predtim vyspi znova s Alzbetkou, ktere manzel mezitim zacne zazracne chodit. Alzbetka ale nic nikomu nerekne, takze Juricek bude casem strejdou svyho syna. A otec svyho synovce samozrejme.
Lucia se da dokopy s Michalem, ale nemuzou mit deti, tak ukradnou to Michalovo Vlkove, ta si toho ani nevsimne, pac ma plno prace s offisem. Prijde na to az bude tomu decku 10 let. /Uvidime take v nektere z casti v roce 2017, bude to sokujici/.

czechzuzana
7. nov 2008

ukana: Takze to potom napr. nevis, ze ta nova reditelka v nemocnici je byvala Bajzova 😀 Mimochodem taky alkoholicka...byvala.

ukana
7. nov 2008

czechzuzana, tak to i uslo 😀 😀 este ze mama to pozera a viem kto je Bajza 😀 teda aspon dufam, ze ten gynekolog s vela detmi 😀

a sci-fi ti ideeeeeee 😀

centik
7. nov 2008

czechzuzana 😀 😀 😀

bambusko
7. nov 2008

ale jeden clovek tam bol celkom stastny - vrchna sestra veronika. vydala sa, uz ani svokra ju negniavi, aj v robote sa uz vie spravat, dokonca zvladla porod. len vcera sa to pokazilo, ked elo nenakrmil arturka. takovehle nestesti !!! 😀

andrea.m
7. nov 2008

ja som nevidela utorkový diel a tak neviem prečo ten veronikin muž ten poliš chodí za tým pubertiakom

elise
7. nov 2008

bambusko veronika žiarli na tú vdovu takže je tiež nešťastná 😀

matullienka
7. nov 2008

andrea: myslim ze mu zastrelil otca

bambusko
7. nov 2008

vdova ho poziadala, lebo mlady fajcil travu a chytili ho policajti a teraz ma doma kdejake veci, vyzera to, ze z kradezi

andrejkara
7. nov 2008

No tá Veronika, to je proste stíhačka, ale koľké sme také isté, však? Ja si ordináciu rada pozriem. A na Miške už vidieť bruško. Uvidíme´dokedy h budú zvládať zakrývať. Alebo sa to tam nejako prevalilo? Nevidela som niektoré časti.

svistinka
7. nov 2008

Mna by zaujimalo kde teraz bude Laura byvat, ked sa rozisla s Michalom. Vrati sa k bratovi do bytu, alebo si konecne kupi byt alebo pojde do podnajmu?
Tak to vyzera, ze Mazarovi uz nezálezi na Palenikovej, ked si zacal s Fabianovou.Ta nova riaditelka je super.
A Kamila, aj ked jej vidno brusko, v seriali sa zatial tvaria, ze nic.Martin s tym toaletakom, bud to bola skuska alebo mote byt ten papier napusteny drogami. Inak sa mi zda, ze ich tam niekto prepadne, ked len tak prespavaju v aute na Ukrajine. No uvidimee v dalsej casti co a ako.

andrea.m
7. nov 2008

a prečo mu ten poliš zabil otca?

bubba
7. nov 2008

jaj no a este ten trapas s tou sestrickou co doniesla novej pani riaditelke kavu 😀 😀 ze na vyzvu pana primara tak to bolo fakt podarene som sa tak schuti zasmiala,ze z lekarov robia debilov a zo sestriciek intriganske mrchy 😀 😀

andrea.m
7. nov 2008

no to bude zaujímave. ale martina mohli nechať ako kladnu postavu teda. mne sa páčili s nelou ako pár.

bambusko
7. nov 2008

tomecek zastrelil kolegu pri akcii, bola to nehoda

marse
autor
7. nov 2008

vcerajsi diel mi prisiel taky nemastny neslany, nic moc extra

ankam
7. nov 2008

cechzuzana-to si pisala pravdu? 😀

bubba
7. nov 2008

anka ja som to pochipila ako zart co pisala CZ zuzana 😀 😀

bubba
7. nov 2008

pochopila 😅 😅

ankam
7. nov 2008

nooooooo ja som tomu aj skoro uverila 😀 😀 😀

vesi
7. nov 2008

cechzuzana, mal by ťa niekto odporučiť za novú scénaristku, ide ti to super 😀 😀 😀

andrea.m
7. nov 2008

a hned by bol z toho scifi seriál 😀

elise
10. nov 2008

už sa teším na zajtra ako to dopadne možno stým balíčkom to tak malo byť že to maťo otvorí, takto budú mať pašovači istotu že to už na budúce neotvorí lebo si bude myslieť že je tam zase rolka 😀 ešte michýba pašovanie prisťahovalcov a a súdny znalici a máme mix všetkých programov. 😀

vesi
10. nov 2008

kamila povie 18.11. petrovi, že je tehotná 😀