Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mexx
13. nov 2008

Uz som to tu nejaku dobu necitala, tak neviem, co vsetko sa stihlo rozobrat... 🙂 Ale - citala som niektore z poslednych cisel Zivota, kde je rozhovor s nejakou Zuzou, co vyraba Ordinaciu (uz si ale nepamatam, co presne to robi) a ked sa jej pytali, kde vsade beru inspiraciu pri pisani scenarov, tak povedala, ze okrem ineho aj na roznych internetovych forach, kde si zeny navzajom radia a rozoberaju svoje problemy, zazitky a pribehy... Takze predpokladam, ze ked je Ordinacia z oblasti gynekologickej, Modry Konik urcite ich pozornosti neusiel. Takze by sme si tu vlastne mohli pisat nejake hypoteticke scenare a vyvoj vztahov, mozno by sme chod Ordinacie znacne ovplyvnili. 🙂 😉

Ja som si to vsimla pri Panelaku, ze niekedy sa stane, ze veci idu presne tak, ako tu baby rozoberali, pripadne sa tomu venuju aj priamo v seriali alebo magazine. A Kraus nedavno niekde povedal, ze si cita taketo fora, a potom sa podla toho orientuje (vdaka tomu sme sa napriklad dozvedeli, ako je to s tymi navleckami u Bajzovcov). 😀 😉

bubba
13. nov 2008

noooooooooo ved ja som to hovorila ze urcite citaju diskusie po internete...ved od toho zavisi uspesnost ich sledovania,je to nieco ako"prieskum trhu" 😀 😀

ankam
13. nov 2008

ja odpadnem-tak nas mozno nakoniec aj cita 😀

bambusko
13. nov 2008

fakt nas citaju??? 😕 😨 😅 tak nech mikulcik odide na staz do zahranicia uz naveky, slavik nech sa ozeni s kronerovou, nech otehotnie aj veronika a este nech daju viac priestoru pani milke vasaryovej, nech sa uplne zotavi. kamoskin otec po 70 bol 2 tyzdne v kome a krasen to rozchodil, take veci sa v zivote ozaj deju. nielen same nestastia, katastrofy a depky 😠

blumchen
13. nov 2008

Baby, tesite sa uz na dnesnu cassssssst? Ja straaaaasne 😀 , mozno uvidim aj nejakeho bobra 😀 😀

bubba
13. nov 2008

bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor!bobor! 😀 😀 😀

bubba
13. nov 2008

ja som tiez zvedava co si na nas dnes pripravili 😉

bubba
13. nov 2008

a aj ja chcem aby michalova mama zostala tehotna so slavikom 😀

marse
autor
13. nov 2008

akeho bobra????

kronerova a tehotna??? baby to je uz moc nie??? 😀 😀

ankam
13. nov 2008

dnes asi prelepim telku na polovicu a budem sledovat bobra 😀
a kronerova tehotna?-viete ze aj ja som nad tym uvazovala????ale to aj babky mozu byt este tehotne? 😀

bubba
13. nov 2008

ankam nemozu ale v ordinacii je predsa vsekto mozne 😀 😀 😀

ankam
13. nov 2008

no to teda ano-ved je matka a partnerka gynekologa tak sa moze zazrak stat 😀 😀

bubba
13. nov 2008

marse bobor-mikrofon 😀
anka sak jasne aby si taky dobry gynekolog ako dr.slavik nevedel poradit s takou vecou? 😀 on tvrdi,ze "vzdy je este sanca" 😀

blumchen
13. nov 2008

bubba, ankam - 😀 😀 😀 😀 boboooor 😀 😀

ankam
13. nov 2008

😀 😀 😀
nestvite ma lebo som tu asi jedina co nevidela bobra 😀 😀 😀
ci medzi nohami bobra myslite? 😀

bambusko
13. nov 2008

zany neblaznite, ze kronerova tehotna 🙄 veronika - hlavna sestra nech otehotnie, napisala som aj - ked aj kamila ide otehotniet 😀 videla som nie tak davno film, ked tana radeva bola tehu a jej muz-paulovic ju nutil na potrat, lebo uz mali asi 4 deti. tak preto ma to napadlo

slaviq81
13. nov 2008

videli ste ukazku? Zeby Kamilka chcela povedat ze je v druhom stave? Na case teda...

ankam
13. nov 2008

hej sak uz nacase a dufam teda ze to mu chche povedat toto
bobor 😀

blumchen
13. nov 2008

No, ak nas tu naozaj tvorcovia citaju, tak si uuuurcite vsimnu, ze sme zbadali bobrov, a daju si uz na to pozor, my uz ziadnych bobrov neuvidime, a nebudeme uz mat z toho radost 😝 😀 😀

bubba
13. nov 2008

slaviq ano videla som ukazku,vyzeralo to akoby chcela uz nieco tusit kamila ale urcite ta ukazka bola len zavadzajuca 😀 😀 sak vyrobcovia nas citaju tak si z nas prcu robia a dakto tu uz hovoril,ze az 18 .teho peter kamile povie,ze je tehotna 😀 😀 😀 ci naopak ale to je uz jedno 😀 😀 dolezite je ze otec bude nachvilu ivan nie? 😅 😅

bubba
13. nov 2008

blumchen,ked nebude bobor,nebude ani gynekolog a nebude ani ordinacia 😀 😀 potom zalozime temu "vrattne nam bobry"zachranite gynekologiu 😀

ikke
13. nov 2008

ja uz tak pol roka cakam, kedy im dojde do ordinacie nejaka pacientka a zacne: pan doktor, ale na konikovi som citala, ze to sa ma takto robit... 😀

slaviq81
13. nov 2008

Ikke 😀 😀 😀

vesi
13. nov 2008

ale by sme boli všetky hrdé, že sme v telke 😀 😀 😀

eva7780
13. nov 2008

kocky a nepasie ta riaditelka po michalovi?

penelope2066
13. nov 2008

boze neviete linka na temu pohovka z mykroplyse?
prosim?????

leva
13. nov 2008

eva,aj ja som na to myslela 😀

monkula
13. nov 2008

ikke, že a ani jedna pacientka nechodí na koňa,hrozné... 🙄

ikke
13. nov 2008

monkula, akoze nechodi??? 😕 ved ordinacia nie je sci-fi serial, ale reality-telenovela 😅

leva
13. nov 2008

penelope,hladala som,no nenasla,reku ti vratim 😀 😀 aj cez google,no nic.