Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

vieraj
25. jún 2010

neozivovali podla mna.., len tam behali okolo Lucie a okolo neho a balili do alobalu 😀 , ale veru neozivovali..

sjuzi
25. jún 2010

Ja som nepozerala práveže, dlhšie som bola seriálu "neverná" 😅, ale info som čítala kde-tu... tak som bola ako-tak v obraze... ale toto ma šoklo, nemuseli ho zabíjať... 😒

carodejnica
25. jún 2010

http://www.cas.sk/clanok/170744/mastalirov-osud...
Televízia je na detaily o osude doktora Gregora skúpa. Niečo naznačuje PR manažérka Markízy Miroslava Labašová: „Tomáš Maštalír sa objaví aj v jesennej sérii. Stihne doriešiť plánovanú svadbu
so seriálovou partnerkou v podaní Sone Norisovej.“
😉

depecko
25. jún 2010

🙂 ožije,vylieči sa,uvedomí si že miluje len a len Zuzanu a šup do Kanady!!!!tak to chcem!!!! Načo ho zabíjať??? 😠 😠

strelka11
25. jún 2010

neviem ci ste divali dnesny reflex ale bola tam reportaz s hercami s ordinacie asi mali rozluckovu party,bolo na nich vidno,ze su radi,ze si konecne oddychnu od serialu a aj od hereckych kolegov 😵

salma22
25. jún 2010

to uz je koniec ordinacie? fnuk to hadam nieee ,mne ta zuza sympaticka nieje ale nechcem aby umreli lucia aj michal ☹

vieraj
25. jún 2010

strelka11 veru moli taki zmorenia znudeni, ci vycerpani...ale urcite nezurovali tak od srdca....

veronika13
25. jún 2010

ktorísi boli dostatočne spoločensky unavení 😀

k.a.t.k.a.
26. jún 2010

Mastalir zomrie na 100% a Zuza Kanocz nataca nove casti dalej 😉

strelka11
26. jún 2010

no vieraj aj mne sa zdalo,ze to bola taka zurka nasilu 😅

sindy199
26. jún 2010

katka a odkiaľ už naisto vieš, že Michal zomrie? 😕 tak potom tá manažérka asi len zavádza keď tvrdí, že tam bude ešte riešiť svadbu so Zuzanou 😒

zelmirka1
26. jún 2010

napise niekto co bolo v poslednej casti ? ja som mimo SR a je mi luto ze som nevidela, prosim....

bibione
27. jún 2010

@zelmirka1 ved si to pozri v archive na markize 😉 v skratke asi tolko,ze mazar uz vie,ze ma syna Roba,Robo uz vue,ze je syn mazara,lucia sa opije koli michalovi,rezaka sekne v krizoch pri tai-chi,poziada o ruku neviem ako sa vola 😅 ,ta suhlasi,palenikova sa zas chyti s klarou,stefan sa stale muchluje s tou kravou,laura sa zakukala zas do jej manzela,palenikova,mazar a ti dvaja holubkovia planuju spolocnu dovolenku,michal berie luciu na motorke,do cesty im vleti auto a havaruju,oboch odvaza sanitka. no a tazko povedat,ako to teda bude,pre mna by bolo idelane,keby michal zomrel...niezeby som mu to priala,ale zda sa mi to logicky koniec jeho postavy,kedze sa mastalir hrabe do jojky

zelmirka1
27. jún 2010

diky @bibione, ja viem ze sa to da v archive ale akosi to nezvyknem robit ked nevidim v TV, na pocitaci sa vzdy zakecam na konikovi 😀 😀 no teda zakoncili to divne....havaria na motorke hm hm a ten napad ze Robo je Mazarov syn no mne to akosi nesedi ale ako dali tak je. 😉

veronika13
28. jún 2010

mne sa zdalo blbé, že na tej motorke išiel aj s Luciou... veď aká idylka medzi ním a Zuzou a on zas s Luciou 😝

zuzana26
28. jún 2010

@veronika13, mne sa to tiež nepáčilo 🙄

silvia123
29. jún 2010

Aj ja som rada že tam už Maštalír nebude, lebo to bol nekonečný príbeh s tou Luciou, akože ak by mal naozaj rád svoju manželku, tak by dal jasne najavo Lucii, že sa s ňou nechce stretávať, nechce s ňou nikam chodiť a on ju kolom dokola pozýval do reštík, do bufetu, k nemu domov... no fakt od veci a ona taktiež sa tvárila ako svätá a stále za ním doliezala... proste bolo to už veeeeľmi dlho rovnaké... aspoň bude zmena.

romana10
29. jún 2010

ale gregor a zuzana neboli manzelia, len sa mali teraz brat. tiez si myslim ze ich mohli nechat spolu normalne ako rodinu a nie stale nejake zapletky s Luciou, uz to bolo dopletene a ona tiez nevedela co chce, ale co uz narobia taky bol scenar 😝

lussy23
30. jún 2010

Škoda, že to ta smutne skončilo. Aspoňže toho Alexa včas odtiahla. Kto hrá vlastne Luciu a Michala?

zuzanakarolinka
30. jún 2010

Lucia- Zuzana Kanócz z divadla Andreja Bagar v NR
Michal - Tomáš Maštalír z SND v BA

silvia123
30. jún 2010

romana10 -ja vlastne viem že neboli manželia, ale však toje už len papierová formalita, ale Zuza bola tá s ktorou sa rozhodol žiť a s ktorou mal dieťa a bola jeho partnerka, takže sa to dá posudzovať akoby bola jeho manželka. Veď koľkí ľudia nie sú zobratí, ale to ešte neznamená, že si môžu vo vzťahu robiť čo chcú... ja by som teda manželovi žiadnu takú Luciu tiež netolerovala 😀

bea44
30. jún 2010

@silvia123 aj ja to tak beriem, papier nerobí manzelstvo .
a uz to velmi natahovali, dookola stale jedno a to iste 😠 myslim gregor a lucia 😖
a dobre ze to uzavreli

vieraj
10. júl 2010

http://www.topky.sk/cl/15/759870/Karin-Haydu-ma...

joj, jak ju nem mam rada......ale chorobu jej neprajem.. 😎

helenkasabinka
12. júl 2010

@vieraj len je divne ze na tych oboch fotkach ma uplne rovnaky uces a aj nausnice-nebude to len nejaka foto montaz? alebo ze by nosila nejaky korzet stahujuci aby bola stihla a zasa si ho na tej druhej fotke zabudla dat? 😕 😕 😅

vieraj
12. júl 2010

no dobry postreh, to som si veru nevsimla. ale nenosi nahodou taky ulizany uces stale?neviem...

strelka11
22. aug 2010

Tak televizne maniacky,uz sa nam to blizi,este tyzden musime vydrzat a zacne to,caka nas vela novych postav,tak som zvedava co vymyslia 😀

vieraj
22. aug 2010

tesim sa aj ja, ale ak zase urobia take blbosti ako predchadzajucu sezonu, tak ich vyfliaskam 😀
Michal nezomrie, bude sa zenit 😀 🙂

helenkasabinka
22. aug 2010

@strelka11 jej super uz len tyzden? a to presne kedy zacina? 😕

zuzana1985
22. aug 2010

Michal zomrie, už je to isté. Čítala som obsah častí v TV magazíne.... 😒

helenkasabinka
22. aug 2010

@zuzana1985 no pekne 😒