Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

biela
17. dec 2008

bubba, keď si nevypýtaš, nemáš nič 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
17. dec 2008

a co by som si ho dala potom zaramovat alebo na kusku papieriku ho nosila v penazenke a chvalila sa v praci,ze"ahaaaaaaaa ja mam podpis od Madonny" 😀 😀 😀

bubba
17. dec 2008

inac teda ty mas ale sny.ja som po vcerajsom diely sama prekvapena ze sa mi nesnivalo o vajdovych ceckoch v ruzovom pulovriku 😀 😀 😀

biela
17. dec 2008

nebuď smiešna, madonna nie je zaujímavá, ale keby si mala od kramára, to by si sa mala čím vychvaľovať. 😀 😀 😀

biela
17. dec 2008

by som sa od hanby prepadla keby som si od niekoho mala pýtať autogram. v mojom veku už mám dostatočné množstvo zdravého rozumu. dúfam. 😉

ankam
17. dec 2008

no baby nejako to tu viazne...........ja som vcera zazrela len koniec a poviem vam..................to co bolo?ten Bozk????skoro ma porazilo.nieco mi uslo?????????Michal ma zase novu priatelku ked uz to vyzeralo za sa daju s luciou dokopy,ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😝

majcik
18. dec 2008

Pozerate? Ta svadba doma ...no sranda

bambusko
18. dec 2008

nezalozim kvoli tomu novu temu 😀 ale - anketa: komu sa pacili kamiline svadobne saty? 😕

svadba bola nahodou super 😵 vyzerali, ze sa celkom zabavili

miresta
18. dec 2008

bambusko - tak tie šaty boli hrozné, aspoň mne sa vôbec nepáčili, ale inač svadba doma super

a ešte na záver, tá riaditeľka je riadna beštia, nie je mi vôbec sympatická

bambusko
18. dec 2008

ani mne sa saty nepacili, ved teraz su kdejake pekne saty pre tehosky, nielen biele. co sa tyka riaditelky, keby toto robil nadriadeny muz zene, uz je davno obvineny z harasmentu

majcik
18. dec 2008

Saty - nic moc, ved existuje kopec krasnych siat pre tehulky ... na svadbe vyzerala byt fajna nalada ..

miresta
18. dec 2008

bambusko - to máš pravdu, a mne by šla na nervy ale riadne, keby som bola muž

bubba
18. dec 2008

mne sa strasne lubil kamilin syn ako dobre atancoval,fakt nemusel to ani hrat ze sa dobre zabava a citi 😀 😀

martina46
19. dec 2008

ahojte, ja tu to ani necitam, lebo pozerame opozdene z archivu, nemame telku, no a nechcem samozrejme dopredu vedie, co sa udeje 😉
ale musim tu napisat, ze dnes som sa nahodou 😕 stretlas maminou dievcatka - katusky - filmovej dcery szidi tobias 🙂 😵
akurat spinkala ale bola to ona! 😀
aj som sa malicko dozvedela, co bude dalej 🙂

bambusko
19. dec 2008

martina, ved vyklop, ked si uz povedala a 😀 mne sa strasne paci ta mala magduska - dcera opatrovatelky moniky. a musim si kuknut z archivu vcerajsi zaciatok, som to nestihla, ked som zapla, uz gregor rozvezoval riaditelke bluzku 😕

martina46
19. dec 2008

bambusko, ja to tu nemozem citat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nviem, ci to nebolo v tomto diele. ale napisem a uz nebudem citat, dokial nepozriem.
tak len taka malickost, ze szidi dostane katusku (v civile sa vola dominika, ale udajne jej vsetci gratulovali k meninam v den, kedy je katky 😀 ) a da sa znovu dokopy s tym recidivistom.
tak ahojte zatial 🙂

ankam
19. dec 2008

a to uz bola svadba vcera?tak som zase o ieco prisla

leva
19. dec 2008

martina,to vazne sa snim da zasa dokopy,juj,ja ho tak neznasam.

mirrinka
19. dec 2008

dobre som tam videla Eňu Vácvalovú? 😕

anavila
19. dec 2008

kedy ide dalsia ordinacia??podla mojich info ide 23.12 a potom nic az do 1.1, dovtedy mam program...neviete kedy pojde dalsia cast??neviem ako to prezijem ☹ ☹ 😉

majcik
19. dec 2008

Mirrinka - ano, niekde som to pocula, ze Ena Vacvalova bude v Ordinacii

veronika13
19. dec 2008

mne sa páčilo ako Gregor schladil Jancovú s tou angličtinou, inak hrozná bola na Luciu 😖 a ten "vzťah" čo mu ponúkala... škoda rečí, dúfam, že Gregor bude mať toľko rozumu, aby ju poslal kade ľahšie a kvôli tomu asi aj svoj primariat 😔 ale Kamile svedčil na svadbe s Luciou, tak to hádam niečo nasvedčuje 🙂

martina46
20. dec 2008

To, že čo svedok bola vlastne náhoda a Lucia mala pôvodne svedčiť so Slávikom, čiže ich spoločné svedčenie ešte nič neznamená, aj keď ma to tiež napadlo 🙂 ale bolo by super, keby sa konečne dali do kopy, vzali sa a mali dieťa... a rozprávky je koniec 😀

bambusko
20. dec 2008

martina, tebe sa tu zapacilo 😀 😀 😀

anavila
20. dec 2008

tak povie mi uz niekto kedy pojde dalsia cast po 23.12?????? prosiiiiim 🙂

bambusko
23. dec 2008

no konecne tam hra nejaky fesny chlap a umrie ☹ a ta gregorova inspekcia dopadla super 😀

kotenko
23. dec 2008

ja som neporozumela tomu, preco ho nechali len tak sameho a este k tomu nikto "nekriesil". ved to je lekarska povinnost bojovat o zivot. a monitori pipali ako besne, bolo pocut ze sa mu zrychlil tep. hm.... ak to takto funguje aj v realnom zivote...
budem sa bat dat svoje buduce dietatko do nemocnice !!!!! 😠 😠 😠

bubba
23. dec 2008

kotenko on bol smrtelne chory a cakali uz iba na to pipanie...a ty sa neboj,tvoje dietatko do nemocnice nepojde 😉