Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

dasena
7. nov 2008

Ahojte aj ja vas rada citam ale bohuzial dnes neviem o com bola vcerajsia ordinacia.Moze mi niektora z vas napisat co sa to tam vcera dialo?normalne kukam ze michal sa zenil?a co laura uz jej bolo zrazu dobre ci ako .

elise
7. nov 2008

catjob22 lucia neverila rečiam že michal odvolal svadbu tak sa prišla presvedčiť, ved ho stále miluje 😀

catjob22
7. nov 2008

No a ked ho miluje tak to s tym Vlkom bolo akoze co?? 😲

andrea.m
7. nov 2008

dasenka nuž včera laura potratila a zrušila svadbu.
lucia prišla akože michalovi zablahoželať a zistila že sa nežení.
v nemocnici je nová riaditeľka a robí tam poriadky.
juriga sa dal dokopy z tou alkoholičkou čo ma dieťa v domove,teda včera jej ho dali do pestúnskej starostlivosti a ten juriga sa ponúkol že tam s ňou bude za malou chodiť.
kronerova si na michalovu svadbu kupila pekný kostýmček.

matullienka
7. nov 2008

tak svadba sa nakoniec nekonala?

ankam
7. nov 2008

nie nekonala sa.........teda konala ,ale iba alzbetkina

bambusko
7. nov 2008

andrea.m - ta posledna udalost v tvojom zhrnuti 🙂 🙂 🙂

ankam
7. nov 2008

hej a s tou cenovkou bola super na kostymceku 😉

matullienka
7. nov 2008

a michal sa teda vobec nejde zenit?

ankam
7. nov 2008

nie nejde..............mozno s luciou 😉

bimky
7. nov 2008

Ahojte!!

Rozprávate o Krónerovej. Aj mne sa veľmi páči. Minule niekde dávali, že tomu mladému hercovi, čo hrá Pálenikovej syna- v civile sa volá tak česky Přemysl( hádam som to napísala dobre) a Krónerová mu hovorí PRIEMYSEL 😀 😀 😀 😀

A ten Juriga my je neskutočne nesympatický, až nemôžem niekedy naňho pozerať. Mohli by ho zase zabásnuť! Určite vyvedie tej Szidi niečo zlé, no potom im tam napíšem 😠

Michal sa dá určite s Luciou dokopy. 😉

biela
7. nov 2008

bimky ani ja neznášam toho jurigu, to tam teda dali za týpka 😠

elise
7. nov 2008

nechápem scenáristu prečo dali chcú pokaziť šťastie tej vyliečenej alkoholičke, ved by to mali vyzdvihnúť že ked sa vylieči motiváciou že sa bude starať o svoje bábetko anie ju poslať na dno ako beznádejný prípad 😠 😠 😠 a stým jurigom jej veľmi nepomôžu 😠 😠

ankam
7. nov 2008

baby mozno jej nepokazia stastie..............mozno naozaj budu ako vzorna rodina s tym degesom 😀
ale kdesi sa pisalo ze nestastie pritahuje.........tak asi ten deges okraden tych bohatych a jej nakoniec nedaju dcerku- 😢 je mi aj luto toho babatka-ze je v domove ☹
aaaaaaaach ta dzurindova musi byt riadne nestastna-ked len o nestasti pise 😀

biela
7. nov 2008

elise, súhlasím s tebou 🙂
včera ten tadeáško chudáčik ako spadol ☹ , no trošku to prehnali, barové stoličky boli rozmetané po celej "kaviarni"

ankam
7. nov 2008

no na to ze mu zasivali cielko-bol pokojnucky 🙂

ankam
7. nov 2008

no a ta nova riaditelka je skvela 🙂

bimky
7. nov 2008

Veru, dáva ich tam do laty! 🙂

bimky
7. nov 2008

Nemôžem si pomôcť, no tá Kristína je divná herečka. A s Kramárom sa k sebe vôbec nehodia.

czechzuzana
7. nov 2008

No uz by se tam ale mohlo stat aj neco prijemneho 🙂 To je furt rozchod, potrat, intriky......Premyslim co takoveho fajn se tam vlastne v posledni dobe stalo a nemuzu si na nic vzpomenout....... 😅 Nela je nestastna z Fialy, Mato je nestastny z Nely, Peter lita mezi Danielou a Kamilou, z toho je nestastna Kamila, Daniela je furt nestastna, ta co pracuje s Kamilou je taky furt nestastna z Vila. Slavik je nestastny z dcery, tu trapi jeji ex. No na druhou stranu - Vlk trapi Vlkovou. Lucia trapi Vlka. Luciu trapi Michal. Ten se trapi, pac nevi, co chce. Tim trapi aj Lauru.To trapi aj Gregorovou. Laurineho bratra trapi Alzbetkina rodina. To trapi aj Alzbetku. Palenikovou trapi Manzar, o Kristine ani nemluvim, ta fakt stastna neni....No a ta pani s tim miminkem - tam to taky na stastnej konec nevypada, kdyz se dala do kopy s tim Jurigou....Michalova sestra byla celkem stastna, no tak scenaristi shodily Tedyho ze stolicky 🙄 No ja vam nevim, je to nake pesimisticke uz moc.....Je tam vubec nekdo stastnej? 😅

ukana
7. nov 2008

czechzuzana, pekne si to zhrnula....Kronerova bola chvilku happy z toho kostymceku, aj to jej pokazili 😅

andrea.m
7. nov 2008

czechzuzana dobre si to zhrnula šťastný tam teda nieje nikto. ☹
ale alžbetka s davidom maju po svadbe tak možno ivh nechajú ako šťastný pár. 😖
bambusko čo je s mojou poslednou vetou? 😕 páči sa ti slovo kostýmček? 😀

elise
7. nov 2008

czechzuzana super si to vystihla. oni celkovo na tej markíze dávajú veľa nešťastia. dokonca aj v správach bolo poslednu dobu veľa mrtvých a ked bola na sk výchrica prišli do nášho mesta lebo tam padol plot na stavbe a prvá otázka bola že kto a koľko ludí je mrtvých a kde bývajú ked im povedali že nie je nikto mrtvý tak sa otočili že to nebude zaujímavé. ved ľudí zujíma aj šťastie ved nešťastí je v reálnom živote dosť tak ked si sadneme večer unavený k telke (naradostený že nám deti po ťažkom boji konečne zaspinkali) tak je samé nešťastie a trápenie) 😔

bambusko
7. nov 2008

scenaristi by si mali kuknut nejaku telenovelu alebo rosamundu pilcher, tam vzdy vseko konci stastne

bimky
7. nov 2008

Vlastne je to naozaj tak, že sú všetci nešťastní! Sila!

mracik
7. nov 2008

czechzuzana 🙂 možno plánujú riadne rozšíriť psychiatrické oddelenie
ešte si zabudla na Filipa, ten prekonal nejakú veľmi ťažkú chorobu, potom sa mu frajerka zmenila na prostitútku, neskôr sa mu zabil otec...
Kamila - najprv ju opustil manžel, potom sa jej zabili obaja rodičia, ešte predtým aj jej spolupracovníčka - lekárka...
alebo Nela - rodičia sa rozviedli, matka sa zabila, znásilnili ju a ona si v pohode funguje ďalej, akoby sa nič nedialo...

andrea.m
7. nov 2008

elise presne z toho dôvodu nesledujem televízne noviny.pre istou na žiadnom programe.stačia mi správy v rádiu nech som ako tak v obraze.

bambusko
7. nov 2008

andrea, paci sa mi, ze si to zaradila do dolezitych veci, co sa stali 😀 chlap by to urcite neurobil. a pritom - taka udalost, no nie? 😅

noe
7. nov 2008

czechzuzana - krasne si to napisala. 😉
Prve casti boli fajn, normalne som mala dojem, ze je to z realneho zivota. Ale co cast to horsie a meni sa to na nezmyselnu, nerealisticku rozpravku 😠
*Neviem ci by niektora z nas isla byvalemu na svadbu ???
*Dieta do pestunskej starostlivosti sa zo dna na den nedostane, ak sa este k tomu on matka aktivne zaijima. To je takmer nemozne. V reale staci jedna pohladnica na Vianoce a uz to urady beru ako zaujem o dieta.
*Taktiez babicka Ema myslim, ze nieje az tak vazne chora, aby sa zaujimala o svoju rodinu raz za dlhy cas.
*Vlkova sa zrazu tvari, ze papiere vo firme zvladne lavou zadnou...
*V nemocnici maju hospitalizovanu pacienku, ktorej nerozumeju a tlmocnik nikde, a zrazu, ked jej zmiznu peniaze, tak uz je aj tlmocnik...

A plno dalsich dorbnosti, z ktorych nam je vsetkym jasne, ze v zivote je to inac.

😠 😠 😠 😠

Ale inac herci su super.

Co bude dalej? Viete niekto? 🙂

mirka_mt
7. nov 2008

Bimky, tú vyliečenú alkoholičku hrá Szidi Tobias? Vedela som, že mi niekoho pripomína, no nevedela som koho.