Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
14. okt 2010

@depecko tie kila 😀 😀 😀

depecko
14. okt 2010

jááj bože som mimo.kg!!!!!

pipka
14. okt 2010

jaaaaj rozdavate? ja by som aj 15 kil dala 😅 😝 😀 😀

danka.k
14. okt 2010

tak ja sa pridavam k opacnej skupine... a tych 10 kil si kludne vezmem od niektorej 😀 😀 😀

pipka
14. okt 2010

@danka.k tak ja som prvaaaaa v poradi, ktora ti daruje 😅 😀 😀 😀 dobre? 😕 😉

ale fakt je, ze Podzamskej by sa teda zislo trosku pribrat 😒

danka.k
14. okt 2010

@pipka dobre posles postou??? 😀 😀 😀 😀

pipka
14. okt 2010

@danka.k jasneeeeeeeeeeeeeeee, hned 😀 😉

bmmz
15. okt 2010

no ja neviem pozerali ste fcera adela show... bola tam elena s martinom
... bola som prekvapena ako otvorene hovorila o tom ze bola a je psychiatricky pacient kvoli depresiam.... ako ok je to v dnesnej dobe strasne tazke a je toho vela ale sa mi nepacilo ako tak pri rozhovore podotkla ze by taku navstevu potrebovala aj mirka kosorinova...vobec to nebolo ftipne a je mi este viac nesymapatikuš...a chren detto

depecko
15. okt 2010

bmmz-presne aj mne sánka padla,ako...ale vlastne aj Adela položila takú blbú otázku že "Mirka neberie lieky"?a Elena "mala by" +ešte hlúpy smiech k tomu.nech sa tam už stalo čokoľvek,je to trápne,...mali by sa k tomu diplomaticky vyjadrovať,alebo vôbec.V tomto zase Kosorínová má viac "guráže" nikdy na nich nič nepekné nepovedala.Zvládla to elegantne a zo cťou.Podzámska je hádam ešte chudšia,alebo to oblečko to ešte viac zvýraznilo.ale aspoň tie vlasiská nemala vylízané ale spustené. 🙂
A čo Ordinácia,pozerali ste včera?-Kalmanová nám nejako krotne...taká sebavedomá ženská a nevie sa chrániť? 😅 😀 😀

mirip
15. okt 2010

no baby včera mne sa rátalo ked podzámska alias Jancová zapotlia Lucii, že to je dovre že cestuje že cestovaním človek múdrie a tak som čakala že jej Lucia povie že tak to by ste mali vy cestovať vela a nie ja ale nepovedala jej to len že ona musí byť scestovaná 😀 😀 😀
čo sa týka Podzámskej a Chrena necápem na čo ho tá stará rašpla s najazdenolu dialnicou medzi nohami čo vystriedala kopec partnerov namotala Kosorinová čo s ním chodila predstým je zlatá je od nás teda mama jej pochádza od nás poznám ju a aj jej sestry takže ona je normálna na rodziel od Podzámskej a čo sa týka výmeny partnerov na tanečnom parkete podla mna Podzámska si to u Chrena vydupkala.....a nie on sám od seba

bmmz
15. okt 2010

@depecko hej tak to bolo presne povedane ... podla mna na tuto temu zartovat no neviem to je proti mojemu gustu...

no kosorinova povedala ze ked ma muz doma kaviar tak sem tam si zajde na hamburger ... hehe podzamska taky light hamburger hehe

monika_123
15. okt 2010

no baby presne... to bolo dost nevhodne ked sa adela spytala ci mirka neberie liečiky...a co nato povedala podzamska a ako sa zacala smiat, no fakt to bolo trapne,mohla si zahryznut do jazyka

michaela.neb
15. okt 2010

no tak, že Elena ešte navštevuje psychiatra ani nemusela hovoriť, lebo to bolo na nej aj vidieť. Aj 14 ročné pubertiačky sa správajú vhodnejšie...

helenkasabinka
15. okt 2010

ta Podzamska je pekna mrcha jaj jak mi isla na nervy 😠

helenkasabinka
15. okt 2010

@depecko inak vcera som zirala ze co si to podzamska dovolila takto osierat Mirku,chuda mirka je zlata a ma aspon tolko rozumu ze kasle na nich

danka.k
15. okt 2010

@helenkasabinka podzamska musi byt vzdy stredobodom pozornosti.. preto som radsej adelu ani nepozerala, lebo by som musela ist asi grcat z nej 😀 😀

danka.k
15. okt 2010

baby a pocujte.. uniklo mi v ordinacii ze stefan byva stale s laurou??? ved od nej odisiel nie??? ale minule som dve casti nevidela tak neviem

pipka
15. okt 2010

no veru, stokrat radsej si pozriem bez servitky, kde mirka vari 😉 ako na Podzamsku vychrtlu kukat...a tie jej stupidne reci... 🙄 vcera bola u adely fakt trapna 😅 😝

pipka
15. okt 2010

@danka.k hej byva s laurou 😉 odisiel ale kvoli jakubkovi sa hned vratil

mirip
15. okt 2010

ozaj baby na facebooku som našla podzámsku som jej normálne napísla správu že to ako sa včera vyjadrila na adresu mirky kosorinovej tak je na popularite nepridá a vela ludí čo ju mali ako herečku sklamala

danka.k
15. okt 2010

@mirip som zvedava ci ti daco odpise.. ja ked o tom pochybujem.. ale dobre si jej 😀 😀 😀

jankamamka
15. okt 2010

vcera som sa celkom dobre bavila.Sa mi pacila Lucia ,ako odfajcila Jancovu,ze je scestovana 😀 😀 😀 Mne inak tiez Podzamska pripomina konsku rit ked ma vlasy ulizane v cope 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
"Inak Misa sa zacina lutovat? ci co?a mozno je z toho aj preto v soku,lebo s Kalmanom mozno dlhsiu dobu nespala,takze na manzela to hodit asi nebude moct.Som strasne zvedava ,ako to dopadne
Aj Nora mi vcera liezla na nervy.Stale sa na nieco stazuje........mne keby niekto pozehlil ,nedam za nic. 😉 Ved mozu byt radi,ze ich Vlkova prichylila,nie sa stale stazovat a stazovat. 😒 Nakoniec si za to moze sama,ked nemyslela pred navratom na Slovensko,ze ci budu mat kde byvat,nie? Chudak Juricek 😝 A Zuzana Vlkova je kde,alebo kam chodi ked ju nevidno doma? Ci som nieco nepostrehla?

mirip
15. okt 2010

ja viem že neodpíše ale dúfam že sa nájde viac ludí čo jej takto napíše čo si myslí a si vstúpi do svedomia a nebude si hubu obtierať o iných keby to bolo opačne zrčite by to smredlo z jej strany žalobou...........nemám rada takéto herecké "hviezdy"

jankamamka
15. okt 2010

@mirip no idem ju tam mrknut aj ja a daco jej tam napisat 😀 😀 😀 ,nech si nemysli ,ze je najuzasnejsia na svete 😀 😀 😀

helenkasabinka
15. okt 2010

@danka.k 😀

danka.k
15. okt 2010

@jankamamka ASI JEJ nora lezie na nervy tak radsej vypadne z domu 😀 😀 😀 😀 .. ale milej norke ked to tak vadi ze jej zuza vsetko robi tak naco tak dlho spi.. moze rano hned vstat a porobit si to.. akoze mne to prislo trapne ze juricek rano s malym dietatom a caka kedy zoberie tu malu do skolu a nora si kludne spi...

pipka
15. okt 2010

no mne keby niekto pozehlil a este to aj krasne nakopkoval...zat mu ruky bozkavam 😅 😎

pipka
15. okt 2010

a kde to tej podzamskej pisete? ...tusim jej aj ja idem 😀 nech si nemysli 😝 😠 😅

danka.k
15. okt 2010

@pipka ja by som bola tiez rada, keby mi ktosi pozehlil.. a nikto mi nechce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. okt 2010

@danka.k ani mneeeee ☹ 😀 asi sa musime nastahovat k zuzane vlkovej 😀 😀 😀 teda gregorovej 😝 😀