Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

filipal
29. nov 2010

@eaka aj tu si? 😅 dnes mas ordinaciu? co si posunuta? 🙂

sevzuz
29. nov 2010

Tak kocky mate v tom medzery😉 ked stano naposledy odišiel od pôrodu tak to bolo len že šitie nechal na toho Ľuboska. A čo sa jedna o túto mamičku tak to je prípad z čias ked Stanovi preskakovalo a potom sa išiel liečiť. Ten maličký s nádorom je naozaj starší. A takúto chybu by asi scenáristi neurobili. Veď sú tam na to tuším traja.😉

eaka
30. nov 2010

@filipal aj tu som 😉 som taká posunutá, utorok aj štvrtok som bola v čase ordinácie cvičiť a tak som dopozerávala postupne, keď bol čas, na nete... aj tak som ju nakoniec vypla, začala sa sekať, takže ešte mám čo dopozerať dnes večer (keď sa vrátim z fitka 😉 a proste keď bude čas... 😉

danka.k
30. nov 2010

@sevzuz su tam sice traja ale tych chyb tam robia mnoho 😉 😉 😉 😉 a ano pisali sme ze odisiel od porodu. ale je to jedno ci odisiel od porodu alebo len od sitia. mohla nastat este komplikacia, takze mal tam ostat do konca 😉

eaka
30. nov 2010

no, v konečnom dôsledku robia aj tak z mamičky hysterku a z úžasnej mrchy laury, čo rozbila rodinu, matku terezu (doslovne, povedal jej tak Kalman)

lussy23
30. nov 2010

@pipka - Bola to tá Pribilycová. Videla som ako Stano ušiel, takže to muselo byť túto sériu.

sevzuz
30. nov 2010

@danka.k jasne ze mal ostat dokonca o tom som nic nepisala 😕

danka.k
30. nov 2010

@sevzuz ano to som napisala ja... ale ty si napisala ze to bolo len sitie... ale aj pri tom mal ostat... 😉 😉

danka.k
30. nov 2010

a preco slavik nechce dvihat editke telefon?????

pipka
30. nov 2010

lebo nema ciste svedomie asi 😅

danka.k
30. nov 2010

a kamilke tak trosku dost nepreskakuje???? 😀 😀 😀

marcelkatt
30. nov 2010

@danka.k no tiež som si povedala, že Kamilke dnes vyhráva 😀

helenkasabinka
30. nov 2010

Nela to ,co???? neni tehotna? 😕 😕 😕 😕 😕

danka.k
30. nov 2010

@helenkasabinka tiez sa mi to tak zda

danka.k
30. nov 2010

ved uz tam dlho nebol nik tehotny 😀 😀 😀 ak neratam misku 😀 😀

pipka
30. nov 2010

Nela neni tehotna, ale bude mat nejake gynekologicke problemy ci co...pojde aj do nemocnice 😒

bmmz
1. dec 2010

nela nie je tehotna viac o tom bude pokracovat vo stvrtok, buduci tyzden som nenasla obsah ... ale dalsi uz je a je to babeny zaujimave ... zuzana novy chlap... burger chce stravit vianoce asi so stankou z recepcie,, pride nova sestricka vsetci chlapi budu paf, matus a nela sa konecne prejavia...sykorka planuje odijst do blavy,,, burger mozno primarom ????? 😎

marcca
1. dec 2010

tu je tá nová sestrička
http://www.aktuality.sk/clanok/177388/ordinaciu...

a veru je načase to tam trocha spestriť, lebo v poslednej dobe sa riadne nudím pri pozeraní 😝 alebo driemem...

kukulka21
1. dec 2010

no znie to zaujmavo.....mne sa zda ze ten Laurin syn Jakubko je velky nejako narastol 🙂 alebo som si to v minulych dieloch nevsimla 😀

marcca
1. dec 2010

a @sevzuz má pravdu, tá pribylincová rodila ešte v minulej sérii keď juríčkovi preskakovalo 😉 teraz čo zdrhol od šitia je úplne s tým vôbec nesúvisí, to už je ďalší prípad..

kukulka21
1. dec 2010

ano o tom som citala ze ma prist nova sestra a je to pravda treba to spestrit lebo aj ja sa niekedy nudim 😝

vieraj
1. dec 2010

@marcca kukala si to na nete? mne sa nechce,ale chcem vediet ako to vlastne je 😎

helenkasabinka
1. dec 2010

no ja cinkotu absolutne nemusim 😅 😅 😅 😅

janinah
1. dec 2010

cinkotu som videla sťaby Hamleta,bol skvelý 😉 to ešte pred tými jeho problémami bolo

depecko
2. dec 2010

mne je Cinki celkom sympatický,konečne aj Zuzana bude mať chlapa 🙂 ja jej to prajem,nech im to vydrží. 😉 A čo sa deje vo vzťahu Slávik-Editka? zo 2 časti som nevidela,majú nejaký problém?veď ona bola tak dlho na liečení...

marcca
2. dec 2010

@vieraj, nekukala, ale je to tak 😉

cinkota mi nevadí, akurát v odsúdených hrá takého trapka 😝 😀 , takže ku zuze mi nejak nesedí...navyše po niekom takom ako bol gregor 🙂 ..no v každom prípade som zvedavá 🙂

eaka
2. dec 2010

tomáško maštalírko je nenahraditeľný... čo nejaký cinkota! 😀

marcca
2. dec 2010

@eaka máš palec hore 😀 😀

kukulka21
2. dec 2010

teraz som si to pozrela,ale eaka ma pravdu tomaško je nenahraditelny... 🙂