Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

k.a.t.k.a.
17. sep 2008

u Gregora by som rodila každý deň 😀

mirka414
17. sep 2008

ahoj ja som vo svajciarsku a nemocnicu si pozeram na internete.je to jediny serial co sa mi da pozerat...mam ho velmi rada a pacia sa mi tam vsetci.zrovna sa jedujem,lebo sa nam neda nacitat 😠 😠 😠

leva
17. sep 2008

Ahoj marse,tak sa pridavam do klubu 😉 tiez milujem tento serial,taktiez mam strasne rada dr.Mazara aj dr.Slavika.

minkak
17. sep 2008

ahoj marse 🙂 tak sa pridavam,veru tato tema tu chybala 😉

elise
17. sep 2008

mne sa ordinácia páči veľmi a cez leto mi chýbal. škoda že petrovičovú nechali zomreť(fialová asi má iné ponuky 😒 )

minkak
17. sep 2008

elise veru ano,mohla tam ostat....aj ked ju moc nemusim,ale hrala tam super aj sa tam hodila 😉

leva
17. sep 2008

Vcera ma nahnevalo ze tam zasa oxiduje ta vypocitava Daniela,no ale len pojde do tuheho,inak tento serial sa natacal u nas v PK,akurat vcera tam hral aj nas primator,ako ich oddaval 🙂

marse
autor
17. sep 2008

mne tam vadi ta Lucia, neviem si pomoct ale strasne nesympaticka mi je 😒

elise
17. sep 2008

chyba mi tam na sále pôrodnička žena tak možno dakoho vymyslia 😉
neako tam neznášam kramára a ten príbeh je tak zamotaný tie vzťahy sa prepletajú ....... ked sa s gregorom lucia rozišla to bola škoda (kôli fakt blbosti mohli vymysleť lepší dôvod na rozchod) ale nehodí sa mi tam k nemu tá laura

elise
17. sep 2008

leva a koho oddával? 😕 prezraď kamila sa znova vydáva?

k.a.t.k.a.
17. sep 2008

ja zase možem Luciu, dokonca chcem aby sa dali dokopy s Gregorom, zato tá Laura Havranová blééé 😝 strašne zlý pocit z nej mám 🙄

bubba
17. sep 2008

no konecne uz som rozmylslala ze ci uzivatelky Mk nemaju radi tento serial.taky odpad ako panelak a ine.,...tu maju vlastne temy a ordinacia nic 😀 😀
inac hej daniela je slaba uplne sa pre tu rolu nehodi a vadi mi tam.

anjelinka
17. sep 2008

ahojteeee, konecne tema Ordinacia....to je moj najoblubenejsi serial.

Inak, teraz ma asi mnohe ukamenuju, neznasam Havranovu, nejako mi ta Hilmerova nesedi.

leva
17. sep 2008

No na konci toho policajta s tou starou sestrickou,co mu tam mamicka na konci odpadla.

k.a.t.k.a.
17. sep 2008

mne vo všebecnosti Daniela vadí ako herečka, taký arogantný ksicht má 😝

bubba
17. sep 2008

havranova je otrasna 😀 ale zato pan primar je v reklame na pozicku lepsi ako v ordinacii 😀

elise
17. sep 2008

anjelinka ahoj 😉 😉 😉 ja tiež tá havranová laura je taká čudná postava a aj jej braček

leva
17. sep 2008

nemozem tej starej sestricke dojst na serialove meno????

marse
autor
17. sep 2008

havranovu tiez nemusim, lubi sa mi studenkova, taka typicka primarka, daniela je trosku jak vyplaseny zajac, a moooc sa mi paci dvojka Cobejova hajdu..tym som drzala palce od zaciatku k sebe sa hodia

anjelinka
17. sep 2008

Citala som v novinach, ze v Ordinacii bude svadba...Michal a Havranova 😝 😝

marse
autor
17. sep 2008

leva myslis Veroniku???

anjelinka
17. sep 2008

marse, to je super 😀 , uplne si vystihla danielu, vyplaseny zajac, sa tu na mna kolega kuka, co sa tak rehotam...

leva
17. sep 2008

No ja vam poviem byt Betou a toto by mi robil neustale,stale sa lutuje,ponizuje,prenasa na druheho,no hroza.

leva
17. sep 2008

marse vdaka anooo Veronika

elise
17. sep 2008

leva tuším veronika 😀
dúfam že gregora nechajú slobodného a tu lauru niekam zašijú na nejakú stáž 😉

anjelinka
17. sep 2008

eliskaaaa, ahooooj....jj, aj jej brat je cudak...takeho chlapa by som nechcela, ved Betka je taka zlata sympatacka, mohla ostat s Jurickom...heh, to je tiez exot 😀

leva
17. sep 2008

no pravdepodobne Laura uda Studenkovu,bo videla ako jej vraca ta pani peniaze a myslela ze uplatok,neviem ale tusim ju videla len ona.

marse
autor
17. sep 2008

tiez by som nevedela zit s takym chlapom ako je ten na voziku nejde o to ze je postihnuty ale ta jeho povaha mi ma dohnala k jeho zabitiu.

elise
17. sep 2008

myslela som si že dajú dokopy pálenikovej syna z alžbetkou ale scénarista má asi iné plány 😒

anjelinka
17. sep 2008

leva, ano, iba ona ju videla, ze berie tu obalku, pritom to vobec nebol uplatok, ale tak uprimne, keby som to videla aj ja, tiez by som si pomyslela, ze je to uplatok. a takisto palenikova, keby videla, ze laura berie obalku, tiez by ju mala v hrsti.

ale vcera sa mi pacil kramar, ako si vybral tu flasu a byvaly riaditel sa este vratil do kancelarie 😀 ..neprijemna situacia.

marse, presne, vobec nejde o postihnutie, ale tak...aj vtedy, ked prisli z tej dovolenky, tak ta fotka zenskej...

aaaa, alzbetkina mamina je suprova zenska