Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
6. nov 2009

ano, Mimikiki, podaj nejake cerstve hlasenie z exterierov!! 😀 😀 😀 A som teda fakt zvedava, ako to teraz MIchal vyriesi! 😉 😉

gajafe
6. nov 2009

ahojte, mne chýba, že trošku viac neriešia riaditeľa, taký sympaťák a je dosť nevyužitý. S Luciou ako končí, čo ani poriadne nezačalo, mohli by mu dať nejakú peknú babu, dúfam, že mu nechystajú Terezu...

jalao
6. nov 2009

no veru...ta tam po nom uz par krat poskulovala... 😠 😠 😠

sasiki
6. nov 2009

ani mne nejde k Pálenikovej žiarlivosť, vždy sa správala rozumne a teraz je akože žiarlivka??? 😅

marcca
6. nov 2009

tak včera to malo iný spád 😀 😀 ...inak ten futbalista sa náhodou nerozišiel s luciou preto, že sa ešte nechcel usadiť?? a zrazu manželka a už aj rodí 😕 😕 ...zuza sa si našla skvelú partáčku a myslím, že toto už michal asi nerozdýcha 😝

jalao
6. nov 2009

Takto dopadnu nerozhodni chlapi...na konci ma napadlo uz len...tak ti treba...
Nebolo v ukazkach o nich dalej? Neviem si spomenut...

bejbypd
6. nov 2009

nebolo co o nich,ale tiez myslim ze to Michal uz nerozdycha a este to vydieranie s Alexom,to bolo trapne ako keby to dieta za to moze...a Lucia jej povedala dobre ze uz druhykrat o chlapa prisla sama...teda ja som na luciinej strane sak michal furt za nou pobehoval a nieco riesil tak uz by mal byt chlap a vyriesit si to definitivne...a tiez mi prislo ze ten pecho sa nejak poponahlal 😉 ale smutne sa to skoncilo myslela som ze tu zenu zachrania...

bubba
6. nov 2009

len aby sa este nahodou lucia nedala s pechom dokopy a kedze ona deti nemoze mat tak bude vychovavat dieta jeho mrtvej zeny 😀 ako je to smutne ale zarovne vtipne v tejto kompozicii lebo tato ordinacia ma uz take zachuchlane tie love storyies ze sa na tom len smejeeeeeeeeeeeeeeeeeem ze ake blbosti...to mna keby takto ponizil chlap ako luciu tomas tak sa s nim ani nepozdravim nieto este by som umierala laskou za nim... 😅

alusha
6. nov 2009

to aj mna napadlo, ze lucia a pecho, lebo naco by ho tam zase primiesavali do deja

mimikyky
6. nov 2009

bubba, mňa naadlo včera presne toto isté 😀
marcca, aj mne sa zdá, že preto sa rozišli

jalao
6. nov 2009

mimikyky,tak co mas pre nas nove??? 😉 😉

alusha
6. nov 2009

presne, preto sa rozisli, ze pecho mal ist hrat niekde do nemecka a lucia mala odist s nim, ale nechcela, chcela sa uz usadit asi... no zase to nejako nedomysleli, stihol si najst druhu, aj dieta sa uz narodilo a maly alex za tu dobu velmi nepodrastol, zvlastne tam plynie cas 🙂

marcca
6. nov 2009

no veru aj mne to prišlo divné, zrazu aký ocino z neho 😅 ...no ale určite ho tam nedali len tak náhodou, ešte sa to pekne zamotá 😉

jalao
6. nov 2009

ze tento herec PECHO bol, alebo je, neviem presne, aj ozajstny frajer tejto Kanocszs. 😉
Vcera ked hrali to pexeso, tak, ze ticho, mala sla uz spat...Dorka, ci ako sa vola a potom vybehli na ulicu, tam svietilo slnko 😝 😝 😝

mimikyky
6. nov 2009

jalao, zatiaľ nč... budúci týžeň pôjdem nakuknúť do hračkárstva keď tam budú, že čo sa deje 😀 😀

alusha
6. nov 2009

jalao, asi spala preto, lebo je chora 😀

gajafe
6. nov 2009

... tak teraz bude Lucia s Pechom, Michal už asi so Zuzanou po tom výstupe nebude chcieť byť a komu zostane pán riaditeľ? žeby mladej Mažárovej, alebo Tereze, aby boli zo sokov nakoniec kvázi nádejní švagrovia? Riaditeľ by tiež už mohol byť šťastný vo vzťahu s nejakou normálnou babou a mohli by trošku rozpitvať jeho postavu. Veď sa vôbec nič nevie o jeho minulosti. Keď tak veľmi Lucia nechcela ísť na tú večeru a tešila sa k nemu domov, myslela som, že tým budú nejak pokračovať a oni sa nakoniec aj tak objavili v kaviarni, aby mohla Zuzana urobiť cirkus. Tomu som nerozumela, veď sa jasne dohodli, že idú k nemu domov a odrazu kaviareň. A ešte Lucia sa vôbec nepochválila riaditeľovi, že s Pechom kedysi chodili? Trošku by tvorcovia mohli ísť do hlbky vzťahov, zosúlaďovať minulosť s prítomnosťou, nedoťahujú veci do konca. A ten Pecho je aj v skutočnosti priateľ Z. Kanocz, takže to bude zaujímavé, ak ich dajú znovu dokopy. 😉

marcca
6. nov 2009

jalao, jj - pecho a lucia sú v skutočnosti pár 😉

mimikyky, daj potom vedieť 😉

depecko
6. nov 2009

Michal je teda riadny bejk 😀 ..má málo obrazov zo synom,scenáristi ho teda nevykresľujú ako otca...len ako Chlapa...Juríček a Polnišová sú zlatý,Zuzana a Tereza sú aké kamarátky,dobrá dvojka,...veľa postáv je tam aj tak a skáču raz k jedným do kuchyne potom k ďalším...Ale aj tak som namotaná 😀

helenkasabinka
6. nov 2009

no vcerajsia cast mala grady.....Zuzana riadne traposila,a Tereza no hm divne ulohy dostava 🙄 a suhlasim aj ja s vami ze Juricek je konecne uz normalny a podareny je,zacina sa mi konecne zasa ako herec pacit......Lucia by uz konecne mohla vediet,co chce no a ja osobne by som sa asi viac bila za Michalom ako za riaditelom...no riaditel ni je moj typ ale za to Michal...hmmmmm..... 😀

vcera dost ludi neukazali v ordinacii ale ani mi tam nechybali a myslim si aj ja ze sa to este riedne cele zamota-ktovie ako to s Pechom veru bude-ci bude mat este nejaku rolu v ordinacii alebo aj na neho zasa pozabudnu..... 😅

ankam
6. nov 2009

bubba no tak to ma nenapadlo to z luciou a s pechom....ale aj to sa moze stat 😉

marcca
6. nov 2009

helenkasabinka, ja by som zas riaditeľa brala 😉 😀 😀

jalao
6. nov 2009

cau baby, som zvedava, ako Michal vykorculuje....

sasiki
6. nov 2009

tak keby bolo podľa mňa, Michal by dostal kopanec nielen od Zuzany, ale aj od Lucie-------- 😝

marcca
7. nov 2009

sasiki - však aj to je možné...so zuzou sa rozídu a lucia keď zistí, že je konečne voľný, prestane mať záujem....ako sa už viackrát stalo 😉 alebo si začne s pechom 😀 ...

ema.nz
9. nov 2009

tak sa pridavam aj ja si myslim,ze bude lucia s pechom 😝 aj ked to vypada tak,ze michal bude uz konecne volny...ta zuzana to bol teda riadny trapas 😝 😀 😀

tamka84
9. nov 2009

no baby asi máte pravdu že lucia a pecho... 😒 A ja som sa už tešila že konečne budú spolu s Michalom.
Inak na tom som sa aj ja smiala že Dorka išla už spať ,akože fakt večer to vyzeralo byť a zrazu vybehnú a svetlo 😀
Ale ten riaditeľ fakt pekný chlap. 😵
Už sa teším na zajtra čo bude nového....

ankam
9. nov 2009

baby ten riaditel hral v ceskej ordinacii-tam akoze zomrel a hraje v nasej........
a takisto hrala ta nova gynekologicka v ceskej a tiez zomrela a hra u nas 😉

Michal je akoby fakt ho trebalo nakopnut 😀
a v ukazke---akoze to diatatko Laure spadlo?

helenkasabinka
9. nov 2009

dajte link na ukazku zajtrajsej casti 🙂