Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

diddi
27. nov 2008

my....je y..boze, ked mi myslienky predbiehaju ruky

ankam
28. nov 2008

diddi tak to by bolo 😉

zuzana76
28. nov 2008

a potom by ani kamila nebola tehotna? 😀

hiha
28. nov 2008

fialova nieeeeeee,nacooooo 😅

ejusa
28. nov 2008

Vcera,ked Nela zajedala ten rozchod,som mala hroznu chut na tu cokoladu a keksik co jedla,tak som aj ja vytiahla zasoby 🙂

lekno
28. nov 2008

Zuza Fialová sa vyjadrila v jednom rozhovore v casopise, že seriál ju tak nenapíňa, že je to stále to isté dokola, stále sa nakrúca na tých istých miestach a nemôže sa tak naplno rozvinúť atď. Tak že preto v tomto seriáli končí 😉
Ja ju aj tak veľmi nemusím 😠 🙂

ankam
28. nov 2008

ani pre mna nemusi Fialova byt.Dik ze ju to nenaplna??? 😝

bubba
28. nov 2008

lekno to som citala aj ja o fialovej,ze ju to nebavilo v tom seriali.a bola tam velmi dobra...
neviem ci ste si vcera vsimli zvyseny pocet nadavok 😖 😖 a celkom skaredych no neviem neviem ci to ja nebudem musiet prestat pozeravat hlavne koli malej 😖 😖 ale sak to by sa zasa dalo dopozerat online ked uz bude spat 😀

ankam
28. nov 2008

bubba ja som nejak neregistrovala nadavky..........asi koli malej-lebo ma "cesala"ake boli???
ach jaj vsetko sa lepi na tie nase deticky
Jasova pobozka Tomecka?ved uz to urobil Jaso za nu nie? 😀 😀 😀 tolko bozkavania 😀

mirrinka
28. nov 2008

tí Jašovci by sa len bozkávali 😝 ...

ankam
28. nov 2008

sak to uz je nahlavu-neznasam jasovych 😀

mirka_mt
28. nov 2008

tak Jašovci aj mňa hnevajú, nečakala som, že budú mať takú veľkú úlohu, ale škoda, že Mináčová prehrá súd o dieťatko ☹ Nemohlo by už byť konečne niečo pozitívne? 😕

ankam
28. nov 2008

no tak to budem asi vtedy plakat-ked prehra ten sud 😢

matullienka
28. nov 2008

baby sak ale ked sa zaplietla s takym gaunerom tak sa nic ine ani nedalo cakat

hiha
28. nov 2008

Samé bozky 😝 Mne ide na nervy pani riaditeľka,hrozný ksicht,stále tie isté vlasy a má otrasné kozy,hnidy pod kobercom 😀

hiha
28. nov 2008

ankam neplač

matullienka
28. nov 2008

hiha: 😀

hiha
28. nov 2008

ale fakt,všimnite si,keď má niekto malé didky,aspoň riadnu podprdu by si mal dať 😅

hiha
28. nov 2008

ale musím ešte doddať,že mladý Jašo to zahral bravúrne 😀 To sa ale museli dlho pripravovať na takú scénu aj narehotať 😀 😀

ankam
28. nov 2008

a vlasy ma ucesane na pisulu 😀

ankam
28. nov 2008

a coked na male didky nevyrabaju podprdy?

majcik
28. nov 2008

Ja som tiez uvazovala nad tym, ze ake tu muselo asi byt pre mladeho herca - bozkavat sa s Farkasom ... ty brdo 😀 Este asi horsie, ako zahrat postelnu scenu so zenou... uff

hiha
28. nov 2008

ankam 😀 ,skoro som sa dopisulovala

bubba
28. nov 2008

baby a urcite im stab tu scenku osladil a nechali ich to zopakovat najlemej 50 x 😀 😀 😀

haloooooooo ma tu niekto nieco proti malym didam????aj ja take nosim nikdy som si neuvedomila ze ine zeny sa takto namna mozu pozerat 😒

hiha
28. nov 2008

bubba,nie proti malým didkám,proti ním nič,len proti tomu,keď ich máš malé a dáš si ešte prdku,v ktorej ti visia 😀 😀 😀

ankam
28. nov 2008

no ja sama tiez patrim k mensim didkam-ale na tejriaditelke som si to akosi ani nevsimla.......

ankam
28. nov 2008

a kedy prideme na to ze preco vlastne pobozkal jaso Emka?

bubba
28. nov 2008

no ja patrim k tym uplne malym didkam co ani nevisia 😀 😀 😀 inak ani ja som si to na nej nevsimla,musim ju omrknut nabuduce 😀 😀

ankam
28. nov 2008

bubba to asi preto ze to berieme ako samozrejmost ze su male-tak si to ani nevsimame.MM vravi-radsej male ako potom ovisnute 😀 😀 😀