Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
9. jún 2010

tamka ale Kamilu vymenoval riaditel osobne, ved sa este chlebickami napchaval 😀
a aj mne pripada take nasilu davat dokopy Michala a Zuzanu 🙄

vieraj
9. jún 2010

vrchna je kamila, vymenovana a vtedy mala taky vyhadzany ksicht od masky na tvar, ci co.
Majka vie ,ze su od Kramara peniaze, ale dalej neriesi, teda vcera nebolo nic. no a Filip mal ruky zle opalene, asi podla ineho tricka 😀 a bolo vidiet hnede a potom pasik bielej ruky, no keby som tam ,tak to nedovolim. mne to pripadalo smiesne....a inak celkom fajn, no ved nech maju dieta, nech sa zdvihne demograficka krivka, aj my dvihame, no nie? 😀 😀 😀 😎

veronika13
9. jún 2010

mne je trápne ako sa Lucia uháňa za tým Kamenickým... také ponižujúce pre ženu, nie?

helenkasabinka
9. jún 2010

ale im vysla ta dojemna scenka ako Lucia plakala vo vytahu 😅

gajafe
9. jún 2010

helenkasabinka, tá scénka vo výťahu bola skoro taká istá ako keď sa Lucia dozvedela, že Michal "pretiahol" Zuzanu v práci, keď tam za ním prišla. Nepamätáš, tak isto schúlená tam bola sama keď všetci vystúpili, akurát bola v kabáte...

a čo sa týka dávania Zuzany a Michala nasilu dokopy, veď musia byť šťastní aspoň pred Michalovou smrťou, keď neboli počas života, nie? Keby Michal zomrel "len tak", nebolo by to asi scenáristicky to pravé - veď on si nakoniec Zuzanu akože chcel zobrať, ale skôr ako to stihol, zomrel... A Zuzana bude trúchliaca skorovdova. Už vidím ako bude trúchliť aj Lucia a bude z toho zase veľký problém, lebo veď sa asi zraní pri havárii na motorke s ňou... Zuzana sa asi následne radšej niekam odsťahuje a tým v seriáli skončí... 😉

zelmirka1
9. jún 2010

a to je iste ze zomrie ? neodide radsej do tej kanady za jurickom ? baby to je o nicom aby zomrel, take divne a krute

jalao
9. jún 2010

baby a nikde sa nespomína, ako sa rozvinie vzťah medzi Laurou a Kalmanom...či nijako? 😉 Ja som v utorok nestihla obidve časti...zajtra si dám viacej záležať 😀 Ale všimla som si zase Luciu v tých divných šatách 😀

tamka84
10. jún 2010

iwusska tak to asi vtedy dávali to vymenovanie Kamily, keď som nepozerala jeden diel, lebo toto som nevidela určite. .
ani mne sa nepáči že Lucia sa snaží baliť toho Kamenického, a vôbec sa mi k nej nehodí, veď je otrasný, nesympatický 😝
som zvedavá čo dnes dajú, lebo už ma to akosi prestáva baviť, nič zaujímavého tam nedávajú v poslednej dobe 😠

helenkasabinka
10. jún 2010

gajafe veru nepamatala som si to ale uz viem pripomenula si mi to 😉 no aspon to ma Lucia dobre nacvicene to plakanie vo vytahu 😀 😀 😀 😅

murinka
10. jún 2010

mne sa pacilo ako v utorok ady hajdu zehlil 😀 to musela byt pozehlena kosela 😀 😀 😀

zelmirka1
10. jún 2010

veru Lucia je trapna ako bali toho Kamenickeho, on sa sprava ako pako a ona sa vnucuje ako keby islo o zivot,
inak sa mi paci riaditel, Stanke to hra super, ja sa na nom dobre bavim 😀
ozaj nikdy sa tu nespominala ta bufetarka Varosova, nezda sa vam trapna ? mne casto lezie na nervy, nastastie je tam vzdy len chvilu.

murinka
10. jún 2010

a ta ze jaka bleda 😝

murinka
10. jún 2010

jooooj ta kamila 😅

marcca
10. jún 2010

no dnes to bolo úplne o ničom 😝 ...ak mám pravdu povedať, odkedy odišiel riadieľ, nejak ma to prestáva baviť ...a tiež odkedy oficiálne vieme, že odchádza gregor...ach jaj, ide to dolu vodou, nový "sexymbol" kamenický ma teda absolútne neupútal....gregor a zuza úplne nasilu idú zliepať dávno nefungujúci vzťah 😝 😝 a pozerať sa na stankeho je fakt ako za trest... 😒

vieraj
10. jún 2010

kamenicka uz ma PC, asi citali nase dotazy 😀 😀

depecko
11. jún 2010

čaute ženy! včera som nevidela,bola som na Sex v meste 2 😀 😀 a ako čítam nemám čo ľutovať???nič prevratné sa neudialo??

tamka84
11. jún 2010

marcca úplne s tebou súhlasím 😒

junovka
11. jún 2010

ta Lucia sa obracia za kazdymi volnymi " nohavicami" co vidi na obzore 😀 ...je uz naozaj trapna!

vieraj
11. jún 2010

chcela by som vidiet ako mi zatvorene, resp. otvorene okno ako ventilacka niekto zvonku otvori ako gaisberg. ved to nie je mozne..............

zelmirka1
15. jún 2010

ahojte
preco je dnes Rezak taky vesely ? Ja to akosi nechapem, akoze zacal intimne fungovat s Ninou aj ked ma tu diagnozu?

zelmirka1
15. jún 2010

a Laura co je taka priserna ku Stefanovi ? mne akosi v tychto poslednych dieloch unika nit 😀

magimary
15. jún 2010

teraz pôjde scéna (ak to stihnú v tomto diely), čo som opäť raz zas videla natáčanie u nás v meste... 😅
Kalman sa bude prechádzať vedľa kostola s Laurou a bude lízať zmrzlinu a bude tam aj jeho žena...
natáčali to, keď boli tie chladné daždivé dni a tak obe baby stále obliekali do kabátov, keď práve nešli "ostrú", lebo im bolo zima...hlavne, že Kalman lízal tú zmrzku 😅 😀 😉

magimary
15. jún 2010

sorry, 😝 (v dieli) 🙄 😉

magimary
15. jún 2010

tak už to bolo... 😅
videli ste ten vietor, čo tam fúkal? 😅
a v pozadí som sa mihla aj ja, v červenej vetrovke (tak bolo chladno 😝 😅 v ten deň)...

murinka
15. jún 2010

no rezak bol dnes zlaty ked mu telefon padol pod auto 😀

sasiki
15. jún 2010

magimary a dostala si aj honorár? 😅 😀 😀 😀

magimary
15. jún 2010

@sasiki 😀 😅 😀
kiežby...
ale mám aspoň dobrý pocit 😀 😀 😀

veronika13
15. jún 2010

magi, herečka z teba 😀

bea44
16. jún 2010

magi , tak to som nepostrehla, ale kuknem si z archivu 😉

a mne akosi nejde pod nos kamila ,, co z nej v poslednych dieloch urobili 😕 😕 😕
akosi mi nepasuje , k tej kamile na zaciatku, zeby ju dieta tak zmenilo 😕 😕
noo a rezak : nema on tu chorobu co mal Muk / myslim maniodepresia/ . ved sa presne tak sprava. ide z extremu do extremu . 😕 podla mna skonci u mokreho / ci vlastne sucheho/ 😀 😀

bzuco
16. jún 2010