Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

rospina
23. apr 2012

@katka aha,. uz chapem...inak som si vsimla, ze kazdy diel ma ineho scenaristu, tak to asi preto 🙂 ..niekedy, ked sa dej v niektorych situaciach vlecie, tak mam pocit, ze asi rozmyslaju, co ma byt dalej 😀

monika15
23. apr 2012

@pipka
no dost take ne....
oni zabijaju tam hercov lebo idu hrat do JOjky vsak konkurencia preboha stym museli ratat,
:(
hlupost aj mazarovej dceru na co trebalo zabit bola super :(

pipka
23. apr 2012

@monika15 a tak mozno mazarovej dcere sa uz nechcelo hrat...co ak potrebovala dabovat zas nejaku esmeraldu, Seherezadu ci kieho dasa z Orientu 😝 😀 😀 😀

monika15
23. apr 2012

@pipka
hehehehhe 🙂)) no vsak prave ja viem ale mohli ju spratat jak Polnisovu vies... 🙂 ze ide na dedinu hihihi 🙂)))

paloma1979
24. apr 2012
pipka
24. apr 2012

no az to malo ist od 9 k 5 tak nech radsej skoncia 😒 sak vecne menili ten vysielaci cas...no a myslia si, ze ked to daju o polnoci, tak im hadam bude rast sledovanost 😠 🙄
tak im treba
len skoda, ze z povodne dobreho serialu dokazali spravit toto ☹ 🙄

dokukam zo zotrvacnosti a hadam si aj vydychnem...sak aj tak to donekonecna natacat nemohli 😝 😅 😉

ela2710
25. apr 2012

Mne bude aj smutno, ked uz Ordinacia nebude, pozeram ju od zaciatku a bavila ma, podla mna tu mensiu sledovanost doondali najma tym vysielacim casom, ale ja som aj tak pozerala, len ma zas stvalo, ze kobra je o polnoci 😠 celkovo sa mi uz program markizy nepaci, vsetko dobre maju v noci

eaka
25. apr 2012

@ela2710 to je zas jedna markízacká debilná reakcia, sledovanosť im klesla, pretože to presunuli po debiline farme a všetky sme dovtedy zaspali... takisto, keďže bola Ordinácia prešpikovaná reklamnými odkazmi, mohli si odpustiť aj tie polhodinové reklamné bloky, pretože kým reklama skončila, človek aj zabudol, čo pozeral.. ale veď takto to na Slovensku funguje so všetkým... Keď niečo dod*bú, tak v snahe to potom napraviť to dod*bu ešte viac... :-/

elise
25. apr 2012

podla mna keby presunuli modre z neba na 22 hodinu tiež by kklesla sledovanosť ale to nemôžu kedže vilo spáva s riaditelkou markizy takže jeho relácia sa nepresunie ale zostane v rovnakom čase (mám rada modrez neba su tam silne pribehy ale je tam to ale....)

strelka11
25. apr 2012

pred chvilou som objavila článok o konci Ordinácie 😖 asi je najvyšši čas skončiť,lebo to išlo s tymto serialom už dlhši čas dole vodou,najmä s touto poslednou seriou....Takže bolo to dobre ale hádam príde dalši dobry seriál ktorý sa bude dať pozerať 😉

rospina
27. apr 2012

ahojte, kedy ma koncit ordinacia?
a co sa udialo vcera vo stvrtok vecer? neboli sme doma, dakujem 🙂
a este by ste mi mohli prosim vas zhrnut tu cas, ked sa strielalo v bufete, nedivala som sa na to, ale doteraz sa satale k tomu vracaju....dik 🙂

monika15
30. apr 2012

konci sa v juni. a uz zbohom...
skoda za to....
@rospina

rospina
1. máj 2012

@monika15 dakujem, tak to je teda skoda. nesledujem sice uplne kazdy diel, ale na to, co sa tam deje, to aj tak staci.... aj dnes vecer ma manzel prehovoril na thriller, tak mi prosim potom naps, co sa udialo, dakujem este raz 🙂

monika15
1. máj 2012

@rospina
jasne, doraz budem pozerat cez archiv tak ti napisem 🙂)

monika15
2. máj 2012

@rospina no take to bolo
uz vidno ze ich to nezaujima, ten kalman je v nejake sektre... ta zena podala staznost kvoly krvi,
a sa to tocilo kolo tych deticiek... 🙂) ale tak uz nasilu len :(((

rospina
2. máj 2012

dakujem @monika15, si zlata.... tak to sa mi zda uz od veci,ze je Kalman v sekte....aj mne ten dej pride niekedy uz trocha za usi pritiahnuty.... urcite napis budem sa tesit 🙂

monika15
2. máj 2012

@rospina
no prave ... tej lekarke by uz mohli dopriat nejaky vztah.... je to smutne ze kazdy ju necha.....
🙂)) hihihi tak uvidime co vo svrtok ;)

rospina
11. máj 2012

ahojte, vcera som nemohla zasa pozerat, co sa udialo? dik 🙂

vivere
17. máj 2012

ahojte, potrebovala by som zistit, v ktorej kaviarni (alebo restauracii) v Pezinku sa natacala ordinacia. Viete poradit?

vivere
18. máj 2012

nikto nevie?

pipka
18. máj 2012

ja som videla vcera len koniec..kvoli hokeju ma mm odpisal 😅
@vivere ale mne sa zda, ze v restauracii sa to nenatacalo nikde, to su ateliery..ale zaber zvonku co bol, tak to je v Krasnanoch v BA , tusim Krasnanska kuria sa to vola.
a to co je Ema v kupeloch akoze tak to natacaju v Studenom, v RVS klube, v kastieli 😉

pipka
23. máj 2012

preco vcera nebola ordinacia..neviete niekto? 😕

sak som vynimocne vydrzala a kukam, ze debilnu farmu davali az do jedenastej 😠 😠 😠 🙄

bzuco
23. máj 2012

@pipka
čítala som, že pre hokej neodvysielali nejakú časť farmy, tak dávali tú zmeškanú + tú, čo mala nasledovať dalej
ale ma to pekne naštvalo, nech si tú farmu strčia niekam 😠 😠 😠 😠 😠

pipka
23. máj 2012

@bzuco presne...pochybujem, ze ak by pre hokej neodvysielali ordinaciu, zeby potom miesto farmy davali dve za sebou 😠 🙄 😝

pipka
23. máj 2012

@bzuco najlepsie ze este po spravach ide na ordinaciu uputavka a potom ju nedaju...dementi 😠 😠
asi si potrebuju umelo zvysovat sledovanost tej primitivnej farmy 😠 😠 🙄

bzuco
23. máj 2012

@pipka
no ak majú lepšiu sledovanosť, ked dávajú farmu, tak jasné, že ju dajú radšej ako ordináciu

daniela1185
28. máj 2012

@eaka - presne tak ja ordináciu už len preto nepozerám le bo je tam kopec reklám nemám na tonervy. Nejak by sme mali niečo s tým robiť nielen kvôli seriálom ale aj kvôli filmom. Ak sa im aj napríklad podarí dať nejaký dobr film nedá sa dopozerať lebo každých 10-15 min. ide reklama. Ja to riešim tak že si ordináciu nahrávam a tie reklamy popreskakujem a mám klud. Včera som pozerala na Jojke film 22 guliek celkom dobrý film to bol ale tie neskutočné reklamy každých 10 minút to je hotová tragédia.

eaka
28. máj 2012

@bzuco Dnes v rannom vysielaní reklamovali nejaký nový seriál a že vysielací čas 22:30, no nech si nechajú... 😀

lucyka1
11. jún 2012

baby, teraz som vo stvrtok nepozerala iba zaciatok som stihla 🙂 inak neviete ci je pravda ze ordinacia uz nadobro konci???dik

pipka
12. jún 2012

@lucyka1 ano, konci definitivne, teraz niekedy v juni uz bude odvysielana posledna cast.