Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
4. jún 2009

no a Rastik má prúser

petusaaa
4. jún 2009

este stale to nie je na neteeeeee 😢 😢 😢

sasiki
4. jún 2009

čo nie je na nete??? som mimo??? 😀 😀 😀
Rasťa nech vypálkujú, nech je pokoj.........teda, nie že by nebol zaujímavá postava, ale lepšie ako Naďu a Veroniku....

addaa
4. jún 2009

baby nela v tom oblečaní, čo mala na sebe pri bazéne vyzerala ako tehotná. Nezdalo sa Vám 😀 ?

petusaaa
4. jún 2009

sasiki. ordinacia este nie je na nete. myslim v archive...

andrea.m
4. jún 2009

o čom dnes bolo...nestihla som to...dakujem

leva
4. jún 2009

adda,aj mne top prebehlo hlavou.

petusaaa
4. jún 2009

tak, uz je to na nete, odem pozeraaaaaat 🙂

sasiki
4. jún 2009

noooooooo, Rasťo bol protivný k jednej pacientke na urgente, označil ju za simulantku................
Karol pozval na rande mladu doktorku z urgentu...............teda, nie na rande ale na priateľské posedenie..........
Laura povedala Števovi o bábätku, najskôr bol zaskočený, ona sa rozplakala, ale potom bol happy............
na konci odpadla na ulici pacintka ,,simulantka" a ,,strašnou" náhodou šiel okolo Rasťo aj sanitka, tak ju oživovali no neoživili....................... ☹ takže Rastík asi bude mať prúser.....................

andrea.m
4. jún 2009

úúúha tak to si pozriem na nete ešte dnes

leva
4. jún 2009

dnes,Nela bla s Martinom v kine,babka sa pytala ci sa jej Mato paci.Mala Sonicka je chora,Daniela prisla o sancu si porandit s Rastom,ten ked sa dozvedel ze ma dieta,slusne ju poslal...Laura mu povedala ze caka s Burgerom dieta,Rasto bol nervozny na kazdeho,aj na pacientku ktorej povedal ze si namysla choroby a poslal ju domov,pacientka dostala vonku infart a zomrela.Riaditel povedal Michalovi,ze sa snazi zachranit nemocnicu.Betka povedala Laure ze si neni ista ci je otec David. ( opravene na spravne meno, teda Rasto a nie Stefan ako tam bolo povodne zuz)

majcik
4. jún 2009

Ahojte ... no dnes to bolo zaujimave. Som zvedava, ci sa Alzbetka prizna Davidovi .. snad si to tvorcovia rozmyslia a nechaju ju zit ... ☹

Rastovi hadam spadne hrebienok z hlavy a nebude taky nadrapeny a arogantny.

sasiki
4. jún 2009

leva, len Rasťo nie je Štefan 😉 😀 to len preto, aby tí čo nevideli, neboli domýlení 😉

leva
4. jún 2009

sasiki,dik 😉

petusaaa
4. jún 2009

dopozerane, mozem ist spat 🙂 ale teda ten rasto je dobry debil 🙄

andrea.m
4. jún 2009

nooo nechcela by som byť v rasťovej koži teraz 🙄

kotenko
5. jún 2009

joooj, veru nestastne skoncila dnesna "ordi"

sasiki
5. jún 2009

kotenko skoro ako vždy 😉 😖

ankam
5. jún 2009

tak mu treba tomu rastovi.........No a ten Stefan-som zvedava ako to dopadne aj s laurou-ked teraz ma stefan ine povinnosti

andrea.m
5. jún 2009

ankam podľa mňa bude simona robiť všetko preto aby ho pri sebe udržala a dodka na to využije

chymenitta33
5. jún 2009

kočandy že Ivana Kuxová zomrie pri autonehode? viete o to niečo?

sasiki
5. jún 2009

Už to tu spomínali a my dúfame, že sú to len dr.y. 😉 Lebo potom si budeme o tvorcoch myslieť, že sú trafení. V mojom okolí nepoznám toľko ľudí, čo by zomreli pri autonehode, alebo by ich niekto unášal, tak ako to je v ordinácii. Takže ak, dúfame, že vymyslia nejaké prirodzenejšie odchody zo scény. A vôbec, nikto by už odchádzať nemusel 😝

depecko
5. jún 2009

jéj Peťa Polnišová bude v Ordinácii!Fíha veď vyšachuje Čobejovú.Myslím v obľúbenosti nie? 😀 Peťu mám rada,len nechápem prečo "prominentov" všade pchajú keď sú hviezdy.Peťa tancuje v Lets Dance,za chvíľu v Ordinácii,z kadiaľ ešte vyskočí?-/ako Adela/-ale nič proti nim.

depecko
5. jún 2009

včera bola Ordinácia dobrá,sledoval so mnou aj manžel 😀

diddi
5. jún 2009

peta bude v ordinacii???....koho bude hrat?

depecko
5. jún 2009

nový tím ľudí čo budú pripravovať Ordináciu si chce pretlačiť nových ľudí nie?

eva7780
5. jún 2009

zaujímavé,na jednej strane sestričky prepúštajú,a dlšie priberajú 😕

diddi
5. jún 2009

a co novy tim robi ordinaciu?....to kde pisali?...a preco?