Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
17. dec 2010

@petal fuuu tak to teda neviem... ale tak v ordinacii je vsetko mozne 😀 😀

bambola
17. dec 2010

tu kritizujete tie reklamy v seriali ale keby neboli tak nie je ani serial 😉

marcca
17. dec 2010

@bambola, jasne, sponzori musia byť, ale nemusí to byť až takto okato 😝 ...preto kritizujeme a nielen my, ale dokonca nový čas 😉 😉

bambola
17. dec 2010

@marcca no vsak ano ale mne napriklad pride aj do scestne ked niektoo ma na sebe trcko Nike napriklad a za to ze nie je sponzorom tak ho prekryju 😠

heni79
17. dec 2010

@petal
Zda! Nebola to tá istá herečka.

pipka
17. dec 2010

@nadhera ano hyundai je oficialny sponzor, teraz, tak mozno preto... 😉

ja len cakam, kym bude sponzor Novy cas a vcetci v cakarnach aj primar pocas vizity budu citat 😝 😀 😀
alebo aj pocas operacie 😅 😀 sak ked mozu hudbu pocuvat...tak mozu aj citat 😝

danka.k
17. dec 2010

@pipka 😀 😀

bambola
18. dec 2010

@pipka trochu rozdiel nie 😉

pipka
18. dec 2010

@bambola no ved vramci srandy samozrejme 😉 lebo sa mi tak zda, ze v tejto nemocnici je uz vsetko mozne 😅 😀

murinka
21. dec 2010

ze fero s karolom 😀 😀 😀

helenkasabinka
21. dec 2010

@murinka 😀 😀

helenkasabinka
21. dec 2010

zuza kalmanovi ako nepriamo ukazala,ze ma uz od nej odist 😅 😀 😀

danka.k
21. dec 2010

baby a vsimli ste si z e kamila nam neukazala aku pastu pouziva 😀 😀 😀

helenkasabinka
21. dec 2010

ten stefan mne uz ide riadne na nervy zacinam byt nan alergicka 🙄 🙄 🙄

danka.k
21. dec 2010

@helenkasabinka ja uz skoro na vsetkych 😀

danka.k
21. dec 2010

co povedal cinky zuze????

murinka
21. dec 2010

siskova nemala chbu ako zacala vinsovat:,,šťastie,zdravie..." 😀 😀 😀

bzuco
21. dec 2010

@danka.k
že vianoce bude tráviť s manželkou a dcérkou 😒

danka.k
21. dec 2010

@bzuco aha no aky mily chlap 😒

murinka
21. dec 2010

trapne to bolo u mazarovcov 😖 a ta siskova...hroza 😖

marcca
21. dec 2010

no a máme takmer 2 mesiace pokoj od ordinovania 😝 ...inak som myslela, že aspoň dnes luciu ukážu a to nič 😕

bambola
21. dec 2010

teraz bude prestavka dva mesiace?

bambola
21. dec 2010

@marcca zuzana kanocz je na nejaky cas v amerike tak bohvie kedy sa zase objavi lucia 😉

marcca
21. dec 2010

@bambola, začínajú vo februári, ale kedy presne, neviem... 😝 ..a viem, že zuza či lucia bola preč, len som čakala, že aspoň na záver série ju ukážu...

bambola
21. dec 2010

@marcca inac chudera, raz jej frajera prebere sestra a raz neter 😀 nuz...aka matka... 😀

pipka
21. dec 2010

jaaaaaaaaj ale palenikova zabilaaaa, ked povedala, ze do roka a do dna chce vnucatko 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
21. dec 2010

@danka.k pastu neukazali veru 😅 ale zato kaprov balili do LIDL tasiek 😀 😀 😀 chudata v tych igelitkach 😝
a este ako ju vyrovnal tu igelitku na tej vahe 😅 😀 asi aby bola tazsia 😝 😀 😀

depecko
22. dec 2010

ahojte,ja s mm som sa včera bavila na tom,kolko krát prišiel Cinkota k Zuzane.Nič iné nerobila len dvere mu otvárala.A to že bude ženatý som hneď povedala,keď začalo byť okolo neho také tajomno. 😒 Zdena bola bohovská,dobre to hrala,aj tie slzy,na nej sa mi páči že sa vie fakt rozrevať keď treba.S tou Luciou im to dobre vyšlo,že nepriletela,však teraz reálne sú /boli/ problémy na letiskách.

jalao
22. dec 2010

včera som síce pozerala, ale len tak na jedno oko, chcela som si to kuknúť v archíve, ale ten zase štrajkuje 🙄 🙄 😖 Baby a to myslíte, že Cinkota tam už skočil??? To tam bol len na 3 časti??

prettybaby
22. dec 2010

aj ja som si to chcela teraz kuknut v archive.-(((brrrr. radsej vas teraz nebudem ani citat, hadam vecer to uz pojde