Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sasiki
30. mar 2010

Norisová je Maštalírová priateľka, matka jeho syna...

marcca
30. mar 2010

helenkasabinka, norisová je zuza 😉

marcca
30. mar 2010

aha...sasiky bola rýchlejšia 😀 😀

helenkasabinka
30. mar 2010

kocky dakujem a za tou mi snutno nebude 😀 😉 😅

marcca
31. mar 2010

no ale je pravda, že včera si zuza po dlhej dobe zahrala aj niečo iné ako hysterku 😝 ...akcia na cintoríne jej teda vyšla...a máte pravdu...včerajšia časť bola akčná 😉 ...hádam to tá nina prežije...

jalao
31. mar 2010

ahojte...kdesi som to citala, ze Juricek je chory a bude chorobu tajit...ale potom neviem, ci tu Kanadu vzda, alebo naco to este s chorobou komplikuju...Ja som to tak pochopila, ze on potrebuje zo serialu odist, Polnisova kvoli babatku, tak to pomerne rozumne vyriesili... 🙂 Mozno ako novy mlady par tam ulozia noveho gynekologa s Haydu....

sasiki
31. mar 2010

mne je Norisová sympatická, super herečka, akurát v Ordinácii hrá trubku 😀

jalao
31. mar 2010

Sasiki...presne. Tam má hrozne nevdačnú úlohu /akurát včera ju ukázali trošku v inom, lepšom svetle/. Ja niekedy pozerávam na Prime prešlapy a tam je správna 🙂 🙂 Aj dnes to bude a kedže s nikým nemusím pretriasať úlohy a veci podobné, kedže od zajtra sú prázdniny, tak sa mi snád podarí dačo vidieť. 😝 😝

zelmirka1
31. mar 2010

ja mam tiez Norisovu rada, fajn herecka, tam proste hra taku ulohu nic moc ale vsak hra to dobre nie ?
tiez neviem naco to komplikuju s Juruckovou chorobu ved mali obaja odist do Kanady a tym by to bolo vyriesenie,
je jasne ze ten novy gynekolog bude po case hrat jednu z hlavnych postav pokial odide aj Mastalir tak niekto tam musi byt 😒

sasiki
31. mar 2010

veru komplikujú to úplne zbytočne, každého, kto zo seriálu odchádza ,,zabijú" 😅 Som zvedavá, čo vyvedú Michalovi - ak je naozaj pravda, že odchádza...

gajafe
31. mar 2010

ak odchádza zo seriálu Michal aj Zuzana, tak asi pôjdu tiež do Kanady za Juríčkom a ten sa potom vráti. Pretože Michal minule veľmi túžil tiež niekam odísť... A nezdá sa mi, že by ho nechali zomrieť. podľa mňa si nechajú "otvorené zadné dvierka", čo keby sa chcel vrátiť niekedy v budúcnosti...

zelmirka1
31. mar 2010

citala som ze Markiza tvrdi ze docasne konci len Polnisova a Kostelny ale vraj je to inak a aj Mastalir s Norisovou, a tiez riaditel.... ☹ Mastalir vraj prijal ponuku u Jojky do niakeho serialu. Tak uvidiem ale tiez si myslim ze ich nenechaju zomriet ale nechaju si otvorene dvierka...len aby nas to bavilo aj dalej 😕

zuzanakarolinka
1. apr 2010

no veď jasné, musia to urobiť "inteligentne", aby si udržali sledovanosť

murinka
1. apr 2010

tak tomu sa vravi IGNORACIA 🙄 clovek sa moze opytat aj tisickrat 🙄

marcca
1. apr 2010

murinka, kľud 😉 ...veď tuším zatiaľ nikto nevie čo presne juríčkovi je...a verím teda, že rakovina to nebude 😒 ...dnes to bolo aj trocha na city...

zelmirka1
2. apr 2010

baby dajte strucne hlavne udalosti zo vcera, som na dovolenke a TV nehrozi...

zelmirka1
6. apr 2010

nikde nikto....hm hm, aku to ma vlastne Juricek diagnozu ?

gajafe
6. apr 2010

má rakovinu hrubého čreva, musí ísť na operáciu ☹

vieraj
6. apr 2010

a co ked mu pride vysledok z histologie a rakovina to nebude? bolo by to smutne nechat ho zomriet, nie??????alebo behat s holou hlavou po chemo. ved ako potom pojdu do Kanady?či?????

sasiki
7. apr 2010

vieraj, bolo by to smutné, ale oni to tak vedia....nechať zomrieť odchádzajúceho herca, ak s ním už nerátajú alebo on neráta s nimi 😒

marcca
7. apr 2010

baby, ale tú rakovinu nemá ešte potvrdenú...alebo mi niečo ušlo? 😕 😕

nadhera
7. apr 2010

sa mi vcera len zdalo..? juricek na schodoch pred nemocnicou sleduje maminy,ktore sa hraju s detickami a jedna z nich santi s malou tak, ze zo 4x som videla malej holy chrbatik a raz brusko. 😠 Az tak teplo bolo? ved mali na sebe vetrovky.

co povedal michal nore,ked juricek musel do blavy? nepocula som kvoli detom a potom to uz nik v seriali nezopakoval.

jalao
7. apr 2010

marca, podla mna to nema este definitivne potvrdene, vysledky budu az po operacii, stale je to len podozrenie. Ale ja som to uz minule pisala, ze preco ho nenechaju pekne s Norou odist do sveta, naco to az takto spikuju... 🙄 🙄 Michal Nore povedal, co som pomedzi nase deti ja pocula, Nadhera 😀 😀 😀 , ze Stano ma psychicke tazkosti a siel tam na konzultaciu, alebo terapiu a nechcel to Nore vraviet. 🙂

marcca
7. apr 2010

jalao, aj ja si tak myslím 😉 ..a tiež si myslím, že to chcú iba zbytočne skomplikovať...aby bolo o čom...nakoniec do tej kanady aj tak pôjdu 😎

nadhera, ako píše jalao a vraj si nie je istý či zvládne rodičovstvo...takže konzultácia sa mala týkať toho 😅

depecko
9. apr 2010

čo bolo včera????????babyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!! info prosím 😀

vieraj
10. apr 2010

aj vam sa stava,ze ordinacia sa neda kuk cez net? stale seka a neda sa mi zo kuk 😠 😠

marryaa
11. apr 2010

a ja som si myslela,ze som sama,ktorej to tak robi.aj som uz rozmyslala,ze ci nie aj preto,lebo v zahranici je slabsi signal alebo ja uz neviem co.niekedy sa az tak nastvem,ze to vypnem a pozriem v archive na druhy den.ale to uz neni ono 😕

marryaa
11. apr 2010

a 5-10 min pred koncom pride,ze momentalne nevysielaju ziadnu relaciu.ny hlavu postavene. 😠 😠

mirka414
12. apr 2010

aj mne to strasne v archive seka to sa neda pozerat... 😠 😠 😠

veronika13
12. apr 2010

ja takto fungujem už dlllllho, tiež mi to seká, no zvykla som si 😝