Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zuzanakarolinka
9. sep 2010

no toto bola čistá sranda

murinka
9. sep 2010

ja som cakala kedy stefanovi vypadnu oci do pohara 😀 ale mal sa priznat aj on!hnup 🙄

vieraj
9. sep 2010

no tak nech si vymenia partnerov a je to. ved keby stefan chcel tak hrooozne lauru, tak jej nezahyba.....

vieraj
9. sep 2010

to je super, aj ja som vedela kedy som otehotnela. to je take zaujimave, ze to zena citi, ze???sa tesim, len aby ste boli zdravi........jooooooooooooooooooj skvela sprava. 🙂 🙂 🙂 🙂

vieraj
9. sep 2010

par dooon, to malo ist do inej temy

zuzanakarolinka
9. sep 2010

kde by sa chlap priznal, nech si ich vymenia a hovoto, aj tak spolu zdieľajú iba domácnosť ak sú náhodou doma

marcca
9. sep 2010

a nakoniec k čomu by sa mal priznať?? 😕 ...k nevere??? 😅 lebo štefan na rozdiel od laury zamilovaný určite nie je...

junovka
10. sep 2010

podla mna Stefan nevie co chce 🙂

strelka11
10. sep 2010

no skoda,ze ich ta Laura nenachytala u nich doma,podla ukazok som myslela,ze to tak bude 😖

nadhera
10. sep 2010

a ktora ste si vsimli u Laury iny uces a make-up , ked sa bavila s Miskou v bufete a iny uces a make up, ked prisla vzapati domov. Este dobre, ze aspon odev mala ten isty. 😉

depecko
10. sep 2010

dúfam že to praskne kalmanová a hambruger 😀 či Burger? 😀 Čítala som že Kamila si začne s tým jedným medikom.čo odpadol pri pôrode a zachránil Slávika.srandy kopec nás čaká 😝 každý s každým

marcca
10. sep 2010

@depecko to nemyslíš vážne s tou kamilou 😀 😀 ..ale fakt je, že už idú vymyslieť aj nemožné 😝

elise
10. sep 2010

už je to a ako beverly hils🙂 zamotávaju tam tie postavy a nepáči sa mi to niekeoho by tam mohli nechať ao stálicu. inak ten petrov adamko ? toho nejako vynechávajú..

elise
12. sep 2010

ked si tak pozrete všetci tam majú dáke nemanželské deti

vieraj
12. sep 2010

@elise no veru ziadny ukazkovy par. pomaly kazdy s kazdym...ved ani ten slavik a michalova mama nie su odzaciatku spolu☹ aj ti mali uz vselikoho

depecko
13. sep 2010

no veď uvidíme. 😉 Nejaký dej to musí mať,nemajú čo vymyslieť len nevery. 😝

kukulka21
13. sep 2010

No baby uz to pomaly je cele na figu,ako som sa tesila tak ma to prestava bavit,Mozno ze ked pride Juricek s Norou bude to lepsie no uvidíme............

zelmirka1
13. sep 2010

moc sa neteste na Noru, lebo Polnisova v rozhovore povedala ze ano nakruca lebo sa vratia s Jurickom z Kanady ale potom ich postavy pojdu do uzadia. Inak ani mna uz ordinacia tak nebavi, pozerala som do zaciatku a teraz uz mi neva ked vynecham. Skoda lebo boli super zo zaciatku.

tamka84
13. sep 2010

No mňa to už tiež nebaví, a ani mi nevadí keď vynechám diel, tie nové postavy medikov ma vôbec nezaujímajú a celý dej je taký fádny. ☹((

mirka414
14. sep 2010

tiez sa mi ti medici vobec nepacia ten dej je nanic a to som sledovala zo slovenska vzdy len ordinaciu od pohrebu Gregora to nema vobec grady,novy primar je nanic...asi prejdem na iny serial. 😒

vieraj
14. sep 2010

no a dnes vas co zaujalo? mna mala sonicka, je to pekne dievcatko. inak niiic ☹

mikailla
14. sep 2010

vieraj - ja zas naopak Sonicku nemusim,lebo je straasne maznava, Cobejova sama povedala,ze k jej dietatu sa nesmie nikto priblizit ze je nafixovana iba na mamu a ze potom place,stale ju musi nosit na rukach.... A aj to tak je zakazdym ked maju scenku nosi ju na rukach a ak sa priblizi niekto tak place..... Mne sa maly Alex paci. 🙂
Inak sa mi to celkom pacilo,obzvlast ten zaver,ked ukazovali co bude v buducom diely a kalman povedal laure ze nedokazde bez nej zit. A aj Burgera konecne nachytaju s Misou tak som rada :D

mikailla
14. sep 2010

Inak vam pridam NOVINKU,ze ta medicka Katka ide mat dvojicku ktora ju bude tahat do problemov. no nechapem z ktorych filmov beru namety na take somariny ?????? a Kramar tam ide zase spavat s tou recepcnou a marikou no akeho zaujimaveho z neho robia ze ma rad mlade zeny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

elise
15. sep 2010

tá robova matka otras na vyšetrovni ved ako rodila ? a s mažarom ked má roba tak sním predsa spala správala sa ako puperťáčka, absolutne ma ordinácia netankuje, z kamily robia neurotickú šlapku....

strelka11
15. sep 2010

@mikailla to som si aj ja vsimla s tou malou Sonickou,strasne je nafixovana na mamu a to neni dobre,ze si ju takto rozmaznala. No som zvedava co scenaristi este vymyslia,lebo ta scena Kamili s mladym medikom bola dost trapna 😖

bzuco
15. sep 2010

kamila si s ľuboškom ešte čosi začne

bzuco
15. sep 2010

a kamenickej syn sa dostane do nejakých malérov

mikailla
15. sep 2010

@strelka11 - ja by som povedala,ze prave preto ze je od malicka medzi tymi ludmi so stabom by mala byt otukana,ale u nej je opak,asi jej uskodilo,ze ju od mala tam brava a depta ...myslim si. 😒 😒 ked ta zuajima co vymyslia najblizsie 😅 😅 ,tak najblizsie sa sonicka ide OPIT 😠 hroza, u Hirsha na party sa opije a pojdu s nou na pohotovost,nezmenili oni nahodou scenaristu ???
Cobejka si nic nezacne s tym chlapcom,ona si podla mna na nom vyleva ten matirinsky pud ze syn v jeho veku odisiel od nej..... a nahradza si ho ...

marcca
15. sep 2010

včerajšie časti úplne o ničom, tých medikov už asi nevedia ako zamiešať do deja a tak vymýšlajú somariny viď kamila+mladý...a vrcholne ma nebavia scény s aktivistami v tej ich kancelárii 😝 😝 ...to už mi fakt príde, že pozerám úplne iný seriál...

vieraj
16. sep 2010

konecne nebola kancelaria aktivistov a medici. celkom to uslo, az na male - velke detaily 😀