Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

matullienka
8. okt 2008

a aky je? no ja tu danielu nemusim mne pride strasne zavisla na tom petrovi

sstefi
8. okt 2008

Michal so Slávikom riešia problém s poisťovňou. Vlk sa rozhodol kvôli Lucii rozviesť s Vlkovou. Magdino zbližovanie s Radom preruší návrat Miľčíka. Vyšetrovanie Jašovej smrti dopadne v prospech Tomečka, ten má však silné výčitky. Daniela sa zamestná ako účtovníčka u Terezy...
somto tu skopčila 😅 dufam, že nevadi

sstefi
8. okt 2008

no dufam, že Magda sa s milčikom neda zase do kopy 😕

depecko
8. okt 2008

asi dá 😒 Ona je taká citlivá a keď Milčík príde s tým svojím "výrazom"bude to jasné.Inak som sa zasmiala Vlk a Lucia.Práve vtedy prišiel MM do izby a skoro odpadol.Že tí dvaja sú v posteli???AKo dedko s vnučkou 😀 😀 😀 😀 Pána Vlka by mohli trošku poľudštiť,ostrihať,oholiť,... 😅

biela
8. okt 2008

najlepší výkon včera v ordinácii urobil Adamko 🙂 aký zlatý kukuč sa vyklonil z kočíka. ona -Daniela bláznivá ho chcela dať spať a zrovna do tej izby kde upratovala kuchyňu, prípadne umývala riady. myslela som že byt je 3-izbový, keď ho chcela dať spať, mohla ho dať do prázdnej izby. a potom sa rozčuľuje, že sa zobudil.
🙂 je to bláznivá hysterka
Peter ťuťmák vždy ustúpi, lezie mi s tým na nervy.
a vlk a lucia? to bolo niečo strašné v tej posteli, aj keď mi je celkom sympatické, že sa tak zaľúbil a hneď to aj povedal manželke, nezatĺkal, neklamal ale povedal na rovinu. chudera vlková, mi jej bolo ľúto ako plakala. musí to byť hrozný pocit.

matullienka
8. okt 2008

steffi: dakujem uz teraz sa na to tesim

biela
8. okt 2008

ja som mala milčíka rada, taká čistá duša a keď začal tie drísty s čakrami a tak... bolo to super srandovné. 😀

depecko
8. okt 2008

biela-máš pravdu s tým Adamkom,pekné dieťa,...no a Daniela ho dala spať posediačky do tej bukyny hej? 😀

blumchen
8. okt 2008

Ahojte, pridavam sa do klubu zavislacok od Ordinacie 😀 Vlk s Luciou🙂)? Pacilo sa mi, ako jej to pekne vyznal, ze je do nej zalubeny. Neviete, ci spolu zostanu?? A Peter mi tiez lezie na nervy, ako vzdy ustupi.... 😠

sstefi
8. okt 2008

biela, ale aj ona to spravila jemu. dokonca aj odišla bývať k michalovi. a dokonca s ním má dieťa(s Michalom). tak aspon z časti pocíti(akože), aký to je pocit. (niežeby som to niekomu priala, ale už ked je to tak, tak je to tak 😉 )

sstefi
8. okt 2008

a vlk vlkovej aj povedal, čo je vo veci? že sa zalubil do lucie? 😕

blumchen
8. okt 2008

sstefi, nepovedal jej konkretne, ze sa zalubil do lucie, iba ze je koniec...

biela
8. okt 2008

nepovedal že je v tom lucia... ja viem že aj ona ho okašlala, no bolo mi jej ľúto, čo teraz s malým dieťatkom, bez chlapa, žiadne peniaze nestoja za nič keď prídeš o blízku osobu... ☹

sstefi
8. okt 2008

no aj mne sa tak zdalo, len som to videla tak na jedno očko, ale nezdalo sa mi, že by jej povedal konkretne čo sa deje. možno zajtra 😅 som zvedava ako sa vlkova zatvari, aj ked ... už som z nej niekedy mala pocit, že sa jej niečo s Luciou nezdá odkedy tam zase pracuje

sstefi
8. okt 2008

hlavne ked to nie je dieťa tej blizkej osoby 😅

matullienka
8. okt 2008

podla mna aj tak vlk spravil gesto ked jej povedal ze sa o nu postara aj o dieta a pritom keby chcel tak sa moze zvysoka na nu viete co sak to ani nie je jeho. ale teraz mi pride ako taky zamilovany pubertiak

funilieta
8. okt 2008

joooooooooj ta chudrea Lucia sa preco tak spustila????? jaky stary chren 😒

matullienka
8. okt 2008

a este aj nesympaticky ze?

sillas
8. okt 2008

no ja si myslim že tu celkom dobre vykresluju všelijate typy povah ktore 😒 😒 v realnom živote naozaj existuju,..

Vlkova..nič nevie, nič nerobila..zmierala sa s tým že bude žiť s človekom ktoreho nelubi, pred ktorým ma akurat tak rešpekt a ktorý sa o všetko postara..a teraz BUM..jej už teraz nejde o prachy..ale o to že sa boji že nič nezvladne.

hm..a Lucia..si myslim že keby sa nebola dozvedela o tom že Michal sa ide ženiť..tak by sa možno ani toto nestalo, je velmi ovplyvnitelna a zranitelna..ked sa konečne rozhodla mať važne vzťahy..tak Romana jej prebrala sestra..potom sa zabil..potom Michal.. 😒 ona podla mna potrebuje niekoho kto ju bude milovať a obdivovať.. len dokedy bude zaslepena?????? 😠
inak všimli ste si že stary vlk nemal na tele žiadny chlp okrem brady??? ešte snad ani na nohách... 😀 😀

biela
8. okt 2008

sillas, tak to som si nevšimla 😀 😀 😀 fuj, ja som len zhnusene pozerala ako sa bozkávajú, už to mi prišli zvrátené... 😀

matullienka
8. okt 2008

sillas: no tak to som si vsimla aj ja ako keby mal oholenu hrud mi to prislo. no a myslim ze lucia sa chce len pomstit michalovi tym vztahom k vlkovi

yasminelle
8. okt 2008

Baby a oni to už povedali v nejakom dieli, že to dieťa nie je Vlkove? A je teda Gregorove? On o tom vie?

maryah
8. okt 2008

ano, on si dal urobit testy DNA a tie potvrdili, ze to dieta je Gregorove

yasminelle
8. okt 2008

A Gregor to vie? Nijako to neriesi??? to som asi prepasla.
Inak podla mna Laura nie je tehotna, bud si to vymyslela alebo v tom bude nejaky hacik...

maryah
8. okt 2008

nikto iny okrem Vlka a Vlkovej to nevie, ale myslim si, ze tym rozchodom Vlka s Vlkovou sa to prevali a Vlkova sa o tom postara

yasminelle
8. okt 2008

a možno teraz Vlková, keď ju opustí muž, pôjde za Michalom a bude mu hrať na city, že s ním má dieťa a bude ho lákať, aby sa k nek vrátil... Ktovie...

matullienka
8. okt 2008

no ja si tiez myslim ze laura tehotna nie je a ma nejaky problem. inak podla mna je proti zdravemu rozumu ked tehotenstvo nema potvrdene lekarom hlavna vec ze z jednym gynekologom spava a v nemocnici vedla gynekologie robi

maryah
8. okt 2008

neviem, ja si myslim, ze laura je tehotna... nemyslim si, ze ona je taka blba, ze by klamala gregorovy. nechame sa prekvapit, ale zacina to byt dost zaujimave a dost zapletene

elise
8. okt 2008

dúfam že tú lauru neako odstránia zo seriálu a tehotenstvo si asi vymyslela ale však gregor ako gynekolog by to mohol preskúmať aj v skúkromí 😀 😀
vlk je hnus 😝

ikke
8. okt 2008

magda sa urcite nevrati k milcikovi, inak by do postavy toho jej sucasneho neobsadzovali pomerne znameho herca 😉 😅

a ta laura - to je zosobnenie prislovia "kovacova kobyla chodi bosa..." 😀