Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

minkak
1. okt 2008

bubba tak to som rada,ze az 4 😅

liana
2. okt 2008

a vy by ste dievčatá keby vám zato zaplatili poriadne neodrodili pred kamerami? 🙂 o čobejke roky nič nebolo počuť a teraz keď tam už nie je Fialová tak je z nej veľká hviezda. tak hádajte kto vyhrá najbližšiu anketu OTO v sekcii herečka roka? 😀

matullienka
2. okt 2008

liana: myslis? no ja ani za milion nie ale oni uz asi nevedia co so sebou od radosti 😠

gangulienka
2. okt 2008

baby ja som nepozerala...palenikova umrela ci co ??? 😕

sstefi
2. okt 2008

nieee, palenik umrel. a dnes už asi budu aj vysledky pitvy, aby sa vylučilo cudzie zavinenie. (alebo sa nevyluči...? 😅 😀 )

matullienka
2. okt 2008

sstefi: podla mna ano

majka35
2. okt 2008

už ho nechali umrieť chudáka? veď bol v tom seriáli taká dôležitá postava 😕 😕

zuz11
2. okt 2008

inak co som pozerala a ak som dobre pozerala tak posledna cast co bola bola natocena este v roku 2007, takze sa nemusime bat ziadneho tehu a urazov hlavnych predstavitelov, kedze predpokladam ze dalsia seria sa uz tocit nebude kedze uz kazdy s kazdym 😀 😀 😀

matullienka
2. okt 2008

zuz11 a to bola ktora?

sstefi
2. okt 2008

zuuuz, nebud pesimistka, ja tipujem, že ešte jedna určite bude 😉 😀 😀

zuz11
2. okt 2008

co ktora? 😀

matullienka
2. okt 2008

ta posledna cast to bola ktora?

zuz11
2. okt 2008

ta v utorok 😀

matullienka
2. okt 2008

jaj no tak to budu musiet upravit scenar do dalsej serie som zvedava s kym bude kamila cakat to dieta

sstefi
2. okt 2008

nečitaš bulvar? 😕 😀 😀

no, keby to chceli moc pomiešať, tak to by mala dieťa s Ivanom, ked chcu klud, len nejaku tu hadku s Danielou, tak bude tehotna od Petra. jednoduché, nie? 😀 😀 😀

matullienka
2. okt 2008

no priznam sa ze taketo clanky moc nie 😅 😅

sstefi
2. okt 2008

ani ja, to ja len zo srandy. ja som už tak dávno nevidela nejaky časopis(okrem mama a ja, ale už ani to ma moc nebavi), že aj to že je čobejova tehotna som sa dozvedela tuto v tejto teme 😅 😀

matullienka
2. okt 2008

jaj no tak to som si ja zas precitala v tom bulvari :o)

sstefi
2. okt 2008

tak to si na tom lepšie ako ja 😅 😀 😀

matullienka
2. okt 2008

no ale to len tak vynimocne vies

ankam
2. okt 2008

baby to fakt bude Kamila v tom?

bambusko
2. okt 2008

no, mastalir-fanklub 😀 toto sa vam pacit nebude 😵

http://www.topky.sk/cl/15/325868/Mastalir-a-Pau...

sstefi
2. okt 2008

ste šokované z Laurinho tehotenstva? 😅 😀 😀
už davnejšie som si všimla, že Adamko fičí na tesco fialovych plienkach. 🙂
a že všetci maju peugeot-y 😵 😀

sstefi
2. okt 2008

tomu Petrovi by až tolko problemov nemuseli vymyšlať 😠

janka196
2. okt 2008

baby mozem sa pridat do fanklubu ordinacie? 🙂 nooo u mna stupol dnes kocis, no fajne to natrel tej natalii. uz mi fest liezla na nervy

sstefi
2. okt 2008

tiež si myslím, že bol najvyšší čas ju vyhodiť

deina
2. okt 2008

Boze, ta Natalia je hnusna! 😝

bibinka
2. okt 2008

čaute, pridávam sa k vám, môžem? 😎
už dávnejšie pozorujem, že vzťahy v nemocnici sú podľa scénaristky-DOSŤ pritiahnuté za vlasy!!! 😠 Myslím tým hlavne vzťahy podriadených k nadriadeným. Tá baba asi vôbec netuší ako to v reálnom živote chodí. Iné vzťahy má pomerne reálne napísané, ale to čo sa deje v seriálovej nemocnici je úbohé a primitívne. úplne poprela prirodzenú autoritu: riaditeľa(Kramár),primárov(Himerová, Kostelný), "vternosť až príliš nereálna"- sestry-tá nemožná bloncka s podmaľovanými okáľmi-dosť nechutná, neviem meno.,a tá stará beštia v okuliaroch- tiež neviem meno.tie dve sú vykreslené ako podvraťáčky-no síce môže to aj byť, ale je to dosť zveličené.
Keby sa takto chovala sestra k primárovi, tak ten ju znemožní a sfúkne len čo by sa na neho tak pozrela. Aj keby bol hlúpejší ako ho hrá Kostelný. 😅 (Inak, ten hrá fakt dobre, ale myslím, že mu moc nesedí tá úloha-vypadá ako komediant). A v reálnom živote by sa žiadna sestra TAKTO nechovala k primárovi, hlavne sa takto verejne na plnú hubu primárovi netyká pred pacientami,aj keby bola jeho milenka.

uf, som sa rozpísala, ale nedalo mi.

noe
2. okt 2008

bibinka, viem o com hovoris. Aj ja som zo zdravotnictva a obcas sa zasmejem, ze toto je mozne fakt len vo filme 😀
Ale zase na druhej strane je to dobry relax, i ked vieme, ze realita je trosku ina 🙂 🙂 🙂

diddi
2. okt 2008

bibinka, je tam viac scenaristov...a jedna z nich je slecna Dzurindova 😉