Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

vieraj
16. dec 2009

no stripter? haha manzel mi to prepol...
simona sa da s Burgerom dokopy, uvidite.pa

bmmz
21. dec 2009

tak rozmyslam ze ci sa doma nechovam podobne ako Laura... tiez sa zlostim ze nic nestiham a vianoce su tu ... 😉

depecko
21. dec 2009

babule vôbec te nediskutovali po štvrtku.nič zaujímavé? už len zajtra a v Novom roku až vo februári 🙂

jalao
21. dec 2009

depecko, to fakt? som nevedela, ze v januari si dali pauzu... 😒

helenkasabinka
22. dec 2009

juj preco spravili pred vianocami taku smutnu cast? ☹

helenkasabinka
22. dec 2009

juj ha smutne to je s tou tehotnou maminkou ☹

helenkasabinka
22. dec 2009

som sa pobavila ako si priniesol palenikovej syn domov frajera 😀 😀

zelmirka1
22. dec 2009

kocky co povedala Lucia riaditelovi, maly mi plakal a videla som len ako si dali pusu a hned odchadzal ???
inak s tym synom Palenikovej to je teda gol....ved kedysi chodil s tou babou co robila klauna v nemocnici a neskor sa z nej stala prostitutka ? zeby bol po oboji ?
sranda je ze ten co hra Juricka je gay ale s Polniskou to musi zvladnut...

lucaska
22. dec 2009

aj ja som bola odbehnuta tiez by ma zaujmalo co mu povedala...........??? a kam vlastne isiel???? len smutok a bozk som videla............. 😝

emanka
22. dec 2009

Juriček je original gay? v reále?
lucia mu povedala, že nech si dáva pozor na spodné prúdy pod hladinou...asi išiel niekam k moru....škoda, že odišiel, sympaťák herec to je 😀

zelmirka1
22. dec 2009

ved isiel iba na Bali na dovolenku ? herec je to sympos, urcite bude hrat v ordinacii dalej, ci nie ?
vraj ano je gay, ja som totiz pozerala serial Keby bolo keby a doslova som slintala pri tom hlavnom hrdinovi ktoreho hra Kolenik a baby ma zrusili ze je gay a vraj ma nieco s tym hercom co hra Juricka co ma dostalo...

lucaska
22. dec 2009

zelmirka, nam sa tusim pacia v serialoch rovnaky chlapy-...........Kolenik je dobry ako cert a riaditel z ordinacie je taky cukricek-sympos.....no aj ja dufam ze ho este v ordinacii uvidim.............

zelmirka1
22. dec 2009

lucaska no ved to ze Kolenik je taky fesacisko ze az....tak ma to trochu nastvalo...sranda u Juricka mi to neva 😀 😀 😀
len neviem preco vymysleli taku zapletku pre Palenikovu ? asi uz nemali co ked je taka stastna s Mazarom ze ?

zelmirka1
22. dec 2009

to co bola za smska pre Luciu, Michal je napisal ze ju miluje ? boze moj co ten chce...to hadam moze len chlap napisat babe ze ju miluje a vzapeti sa ist milovat s inou do spalne.... 😝

diddi
22. dec 2009

to ma s kym kroner tu klaru?...inac to babo vyzeralo ako maly juricek 😀

zelmirka1
22. dec 2009

tak nam to pekne zakoncili tak vianocne a pekne 😉

lucaska
22. dec 2009

ukoncili to krasne az mi slzicky skoro isli..................nooo a ten michal tak to je ako co-? milujem ta a s druhou si tam vymiena darceky a planuju mat dieta a hned sup do spalne ............ 😕

marcca
22. dec 2009

...a Lucii písal sms gregor?? som nejak nedovidela na tie písmená 😀 😝 ...ale záver bol pekný 🙂

diddi, že malý juríček 😀 😀

romaroma
23. dec 2009

kostelný sa ozaj v reali frajeri s kolenokom

zelmirka1
23. dec 2009

romaroma to je otazka ci konstatovanie ?

zaver bol pekny, akurat tam dali tu maminu co jej zomrelo dieta a to bolo velmi smutne....

romaroma
23. dec 2009

to bolo konstatovanie, niekto tu o tom vyssie pisal

helenkasabinka
23. dec 2009

veru zaciatok bol riadne smutny ale potom az do konca to uz bolo pekne 😵

len ma vazne dorazil ten Michal ................kokso az som mala nervy na neho,ze diet planuje s druhou-teda so Zuzanou a Lucii napise sms ako ju miluje 😕 uf to tazky oriešok je 😕 no uvidime koho si aj tak nakoniec Lucia vyberie 😉

a zaver bol peknucky 😵

wild.horses
23. dec 2009

zlate to bolo 🙂

vieraj
28. dec 2009

ludia boží, to fakt je Bobor z profesionalov gay? kde ste sa to docitali???
Kroner ma malu Klaru s byvalou kolegynou z BA ona je tiez doktorka a Kroner si myslel, ked odchadzal od nej, ze bola na potrate, ale nakoniec ma malu Klaru.

depecko
30. dec 2009

Juríček je gay??? ☹ ☹ 🙂 ,teeeda a na Koleníka by som to nepovedala,vyzerá tak "mužne"-nie?Keď sme už pri gayoch aj Pyco,či Bruno sú nie???

depecko
30. dec 2009

tak teraz som si pozrela poslednú časť na nete a mne sa nezdá že Lucii poslal sms Michal.On pozeral na mobil až potom ako si Lucia našla sms.Skôr bola od riaditeľa 🙂 Krásny koniec,a nové zistenie Labuda by sa mal dať dokopy zo Zitkou Furkovou-to by bola guľatá dvojica 😀 A Peter s tou kosťou,dobre to hral,až ma napínalo z toho jeho kašlania 🙂 tak bajbaj ordinácia až do februára 😔

helenkasabinka
30. dec 2009

depecko ale na konci tej sms bolo ,ze MICHAL.on sa aj podpisal 😉

marcca
30. dec 2009

no o tom juríčkovi som to počula aj ja...a dokonca vraj sú pár s koleníkom 😨 ☹ ...ale bohvie čo je na tom pravdy 😉

ozaj a to viete, že H.Mickovičová - teda zuza z paneláku má hrať v ordinácii nejakú novú doktorku...tak ma teraz napadlo či to náhodou nebude tá bývalá kolegyňa kronera, teda tá čo sa jej narodilo dieťa 😕 😕 ... keď robia také tajnosti okolo tej ženskej...no ktohovie 😅 😉

zuzkalenka
30. dec 2009

čaute to nemyslite vážne že Juríček je gay. 😨 A tá Lucia mi už lezie na nervi nech sa už konečne rozhodne čo vlastne chce.

vieraj
30. dec 2009

ano, helenkasabinka. on sa podpisal, ja som to kukala na nete a zastavila som si to. urcite to bolo od Michala. on potom pozeral na mobil, asi kontroloval ci je dorucena