Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
14. máj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucaska
14. máj 2009

v kaviarni aka zurka,bordel jak v tanku.,............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi idem aj ja na vinko 😝

lenkove
14. máj 2009

no hej.. ale poslat ich prec mozu aj tak.. 😝 sa mi to nepaci.. pediatria, gyn, psychiatria.. tri oddelenia, ktore jedine ucinkuju... 😕 🙄

lucaska
14. máj 2009

hmmmm, tak betka to poriesila

lenkove
14. máj 2009

waw to bol zaver

bzuco
14. máj 2009

no aj betuša poriešila 😕

miska001
14. máj 2009

tak betka 😕

bzuco
14. máj 2009

oko za oko 😝

lenkove
14. máj 2009

mozno sa este spamata 😔 ale uz par casti to posuvaju tym smerom, ze Karol je super a David trkvas...

lucaska
14. máj 2009

lenkove , no neviem ci sa spamata........................ 😖

eva7780
14. máj 2009

asi by sa mal spamatať aj david

lenkove
14. máj 2009

no este nie su uplne vyzleceni.. 😲 ja nemam nic proti tomu, ze sa s Davidom bars aj rozvedu.. ale podvadzat v afekte by ho nemusela.. 🙄 😕
mne normalne ostalo divne 😅 po takom zavere...

eva7780
14. máj 2009

len sa chcela pomstiť,aj dávid to nemysli vážne s tou čo ho oblizovala,ved aj tak dosť žiarlil na betku

lenkove
14. máj 2009

no ved to.. ale Karol to mysli vazne.. ved on ju ma za bohynu 😔 😕

zuz11
14. máj 2009

v novej eurotelevizii nieco pisu o tom ze Betka a David sa budu pokusat o babetko a ze Betka koli aferke bude mat neciste svedomie 😀 v kazdej eurotelevizii byva taky sumar 😀

lenkove
14. máj 2009

eeeee, pardon.. ako sa vola ten chalan, co sa s nim bozkavala? 😕

eva7780
14. máj 2009

no ja veru neviem,mne sa už tie mená pletú 🤐

lenkove
14. máj 2009

pozrela som si to na stranke, je to Karol 😀

lenkove
14. máj 2009

och, tak ked ostane s Davidom tak sa mi nepaci charakterova profilacia postav 😀 esteze nie som scenarista, ze? 😀

kotenko
14. máj 2009

ja by som chcela, aby alzbetka skoncila nakoniec z karolom... betka ma na lepsieho a vyrovnanejsieho...

lucaska
14. máj 2009

ani mne by nevadilo keby sa rozisli, ale som zvedava nabuduce ako to dopadne s tym karolom a betkou, v navale zlosti a sklamania sa hned nemusela rozbehnut za druhym a hned sa nanho vrhnut 😝

lalupa
14. máj 2009

babulky, prosim vas, ktora budete taka zlata a napisete,co sa dialo? dakujem

lenkove
14. máj 2009

kotenko, ale nas nikto neposlucha.. 😝 ja by som chcela aby sa petrovi viacej darilo a on je akysi strateny.. kamila ho uskrti.. 😀

eva7780
14. máj 2009

ale Kamila je riadne dlho na liečení

lenkove
14. máj 2009

lalupa,
Slavik v nemocnici a Mirek sa priznal Edite, ze na neho ziarlil, a ze sa viac nebude pliest medzi nich dvoch.
Mazar s Gregorom mali debatu o tom, ci chce prebrat Slavikovu ordinaciu, ci s nim ma ratat do krajskej..
Laura so Stefanom mali postelovu scenu 😵
Petrovi sa akosi nedari, zabudol na objednavky a snazi sa to zachranit lacnejsim chlastom.. vsetci sa dopiju a Martin sa na neho hneva.. a skusa nieco riesit s Danielou (Martin) nech da Petrovi pokoj..
Rasto skusa vyvolat Laurinu ziarlivost, pozyva Milku na rande pred nou..
Betka a po dlhotrvajucich problemoch nahodou stretava Davida s Klaudiou ako sa bozkavaju.. Stretne Karola a asi sa prave miluju.. 😕

lalupa
14. máj 2009

leni, dakujem krasne, aj ked som nad menami dlho premyslala 😀 😀
a je jasne, ze laura bude aj tam tehu, co??? 😉

kotenko
14. máj 2009

lalupa, no ja som ti uz tiez stihla poslat IP 😀

lalupa
14. máj 2009

teraz som uz uplne v obraze 😵
pozerala som trosku nelku na stv u marcina, tam bola strasne zlata a vysmiata, bezdeda namysleny 😕

kotenko
14. máj 2009

ja som tiez prepla na euroviziu, no vidim to po prvy krat.. akurat som zbadala "nasho znameho fotografa" - kamila ako zviditelnoval slovensko mavanim vlajkami... mile mi to prislo