Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bubba
12. dec 2008

biela no,presne 😀 😀 😀

ankam
12. dec 2008

mna uz v tom seriali vsetko pekne stve 😝
futbalista-moze byt 😉

matullienka
12. dec 2008

ja si tiez myslim ze ma v tom prsty na manazer vyzera to byt pekna svina sprepacenim ale to je podla mna este slabe slovo no a na vlkovu som vcera vobec nemala slov 😠

olusha2
12. dec 2008

Ahojte baby 😎
mne sa z včerajšej časti páčilo viac scén, no najviac tá... ako Czaba s Monikou (aspon myslím ze sa tak vola 😅 ) začínajú k sebe niečo cítiť... mohli by sa dať do kopy a on opustil tu nechutnú Danielu 😠

bubba
12. dec 2008

aj mne sa vcera vynimocne zasa pacilo....lebo posledne diely(chaos panika)mi uz statne liezli na nervy 😝 😝 aj mne sa lubilo ako ivan dosiel k dane a tam bol peter 😀 😀 😀 😀 😎

kotenko
12. dec 2008

podla mna sa Mazarova dcera (nespominam si na meno) rozhodne pre dietatko. ked stretla Moniku aj s jej dcerkou a ako plakala v cakarni.. len tak by to tam scenaristi nedali podla mna. a s kym ma to dieta??? Ja pochybujem, ze je "nahodne" splodene, podla mna ho bude mat s Fabianom... teda bodaj by, oni dvaja mi k sebe sli, nie Fabian a prostitutka (inak zaujimava herecka, dost dobrych vykonov tam podala podla mna)

mirrinka
12. dec 2008

kotenko,tá Mažárová dcéra sa volá Natália a to dieťa má asi s nejakým Američanom,lebo bola v Amerike....aj povedala meno,ale nespomínam si 😉

bybi
12. dec 2008

Justin 😉

anavila
12. dec 2008

videli ste ten odkaz co dala k.a.t.k.a? vraj Lucia a ten futbaista budu spolu ...a mimochodom chodia spolu aj naozaj..

eva7780
12. dec 2008

myslela som si že natalia si necha dieta 😔 http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-...

kotenko
12. dec 2008

natalia.. jj, vdaka mirrinka. no to mi je luto, ze pojde na interupciu, ťapa.... co uz.... a Gregor a riaditelka, to nato sa tesim, ale este viac na moj najoblubenejsi parik - Nada a Juricek 😉 to zas bude veselo sa na nich divat, ako sa budu pokusat. uz sa tesim

petka_s
12. dec 2008

jee,to je pekne,ze ten futbalista a lucia..su zlatí,a bude to fajn,
ved ten gregor je uz hrozne cudny,a teraz ako sa ksichti 😝 no uz sa mi nejak prestal pacit..

bubba
13. dec 2008

ta pusay vyzerala ako nasilu 😀 😀 😀 cize urcite ho riaditelka oprela o stenu 😀 😀 😀 a este aby nebolo dost urcite do toho vojde niekto(najslepsie lucia) 😀 😀 😀 a skoci futbalistovi rovno do postele bez rozmyslania 😝

ankam
14. dec 2008

bubba to bolo najlepsie z celeho serialu ako sa stretli v danielinom byte 😀 😀 😀 😀
ale Csaba-ci ako sa to pise nejak ide po tej opatrovatelke nie???tej danielinej.............
a Lucia s nim otehotnie.....s futbalistom 😕

bimky
14. dec 2008

ahojte. 🙂

no je to tam veru zamiešané!

mne nesedí tá riaditeľka 😖 a michal mi k nej vôbec nejde.
aj ja si myslím, že si to Natália nechá. a vajda mi príde zlatý s tou brigitou.
niekedy mi to tam príde ako beverly hills( hádam som to dobre napísala)- každý s každým 😀
a to že sa stretli všetci v danielinom byte bolo super. úplne z toho boli všetci vyvalení 😀 😀 😀

petka_s
15. dec 2008

ankam-to fakt otehotnie?alebo si len ty vymyslela ? 😉 🙂

ankam
15. dec 2008

ja som vymyslela.novy vztah-tak aj nove moznosti nie? 😀

mexx
15. dec 2008

Natalia si to nenecha, citala som v programe, ze si to da zobrat a potom z toho bude na nervy... 😨

minkak
15. dec 2008

mexx a pozri aj link od evy 7780 😉 aj tam je to 🙂

mirrinka
16. dec 2008

ahojte....ordinujeme... 😀
konečne dnes Daniela dostala "na hubu" 😝

daskak
16. dec 2008

xixi 😝 😝

eva7780
16. dec 2008

veru už si to zaslúžila,csaba mal pravdu,ked povedal ze sa necíti ako jej partner 🤐 a Mažár asi nemá iný teplý sveter 😀

bubba
16. dec 2008

ruzovy pulovrik ma poslal k zemi idem spat 😝 😝 😝

livi
17. dec 2008

baby, už som zabudla - kto je to podlipná? 😕

eva7780
17. dec 2008

nie nahodou ta,čo strazi daniele syna?nie som si ista

minkak
17. dec 2008

ano presne ta 😉

biela
17. dec 2008

chápete tú haluz? sa mi snívalo, že som si pýtala od kramára autogram... 😀

bubba
17. dec 2008

😀 😀 😀 😀 ja bz som bola hrda na to pytat si autogram od niekoho 😀