Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ela2710
2. feb 2012

@vieraj ahoj, ide to uz len cez to, ale je to zadarmo, spoplatnene su len nove filmy, mne dnes aj vcera sli serialy zadarmo, staci sa registrovat....

pipka
2. feb 2012

@ela2710 a seka to aj cez voyo? nevies. 😕 .bo ked som to obcas pozeravala v klasika archive tak som nervy stracala 😠 🙄 🙄

ela2710
2. feb 2012

@pipka mne to nesekalo, ale pred tym mi to v obycajnom archive stale mrzlo 😖

pipka
2. feb 2012

@ela2710 no ved to to...mrzlo mi to za minutu aj 5x...porazalo ma , radsej som ten diel ozelela 😅 🙄 😝
tak ak je to tu lepsie, tak chvalabohu 😉

strelka11
3. feb 2012

no tak dneska som čitala článok,že ordinácia bude v obvyklom čase po programe o 20:15hod,tak som zvedavá čo pred ordináciu za hovadinu zase daju. 😖

pipka
3. feb 2012

@strelka11 no tak teda neviem...ja drzim v ruke program a tam je ordinacia o 21.30 a koniec o 22.15, cize mi to vychadza na jeden diel..a mozno aj bez reklamy 😕 😅

pipka
3. feb 2012

pred tym nemusia ani nic davat...sak teraz to maju taaak poposuvane ze nikdy nezacina program o osmej 😠 vzdy najskor o tej stvrt na devat 🙄 🙄 sak len pocasie a sport idu o osmej..a potom koopa reklam a uputaviek🙄 🙄 😝

vieraj
4. feb 2012

@ela2710 ja som kdesi citala, ze zadarmo na voyo je len 14 dnovy archiv. teda stare casti ordinacie /z decembra/ mi nejdu...

ela2710
4. feb 2012

@vieraj to neviem presne, ja ked daco nestihnem, kuknem v archive hned druhy den, je to ale mozne, neviem...

strelka11
4. feb 2012

@pipka ano mas pravdu,uz som aj ja videla novy program,pred ordinaciou bude Mesto tienov 2 a potom bude ordinacia 😒

pipka
4. feb 2012

hhmmm...zas nas teda odsunuli na druhu kolaj 😠 😖

dadka1010
5. feb 2012

Ordinácia bude o ôsmej, mesto tieňov až po nej 😉

strelka11
5. feb 2012

@dadka1010 ano aj ja som si to dneska všimla na uputavke 🙂 Ordinácia bude o 20:15,len škoda,že sa mi to bude kriť s mojím druhým rozpozeraným seriálom na Doma - Druhý dych,ktorý tiež posunuli na 20hodinu,keďže Sultán nemá sledovanosť 😠 mohla som obidva seriály pozrieť "jednym vrzom! 😝

pipka
5. feb 2012

@dadka1010 naozaaaj? skvela sprava 😎
to zas budu furt davat titulky o zmene programu 😝 to mi inak lezie na nervy...furt menia program..ste si vsimli? 😠 🙄

dadka1010
6. feb 2012

@strelka11 Hej aj ja mám rozpozeraný druhý dych a veľmi mi vyhovoval, keď šiel o deviatej, to malý akurát zaspal. Ale tak dávajú ho v repríze poobede, pre mňa ideálny čas ku káve 😉
@pipka S tými titulkami to lezie na nervy aj mne a poriadne. Nech sa už rozhodnú čo chcú, alebo nech to neplánujú týždeň dopredu, keď už je program pripravený 😠

kukulka21
7. feb 2012

Ahojte dnes frčí ordinácia konečneeeeeee 🙂 a o 20:15

katka1981
7. feb 2012

Ahojte, dnes mam koneccne po sto rokoch cas, tak som isla na net, ze si pozriet ordinaciu zo zaznamu. POslednu cast som videla 15.12. a ako vidim dnes by mali zacat. Ale neviem ci mi sibe, alebo aj ordinacia sa plati. Neviete mi niekto poradit? Aj na Ordinaciu treba predplatne? Som zaregistrovana od decembra. Dakujem

kukulka21
7. feb 2012

@katka1981 mne sa zdá že nie ja tiež pozerávam niekedy a nie som zaregistrovaná 😒

pipka
8. feb 2012

teraz bude ordinacia kazdy vecer? 😕 😅 to co su zase za neplanovane novinky??? 😕 😕 😕

ela2710
8. feb 2012

@katka1981 netreba predplatne na stare casti, teda dnes si si mohla zadarmo pozriet len vcerajsiu, no vzdy mas u nich v archive aj jednu cast, ktora sa este v telke nevysielala a ak chces tu novu pozerat, co este v telke nebola, ale ty si zvedava ako to dopadne, tak za ten diel sa plati

katka1981
8. feb 2012

@ela2710, dakujem, staci mi diel pozadu, idem to skusit, diky moc

ela2710
8. feb 2012

@katka1981 nie je zaco, ja som nestihla vcerajsiu cast, tak som ju kukala v noci v archive, no uz tam nabehlaaj dalsia cast co este v telke nebola, chcela som to kuknut a tam bolo, ze tie nove si treba zaplatit predplatne, ale tie co uz boli odvysielane v tv sa daju kukat zadarmo 🙂 tak prajem pekny vecer pri ordinacii 😉 ja idem kuknut sultana, lebo mi to chodi naraz s ordinaciou 😒

lucyka1
9. feb 2012

@ela2710 ahoj. presne aj ja pozeram sultana a vtedy davaju aj ordinaciu... ide ma porazit 😠 ale neviem kde si mam pozriet na nete opakovanie ordinacie.. ty kde pozeras??? mna to nechce na tom "voyo" pustit... preco??? poradis mi? ja som nevidela este ordinaciu ani vcerajsiu ani predvcerajsiu a stve ma to.... 😒 dik 😉

lucyka1
9. feb 2012

@pipka nie kazdy vecer. v utorok, stredu a vo stvrtok. o 20,15h. 😉

lucyka1
9. feb 2012

baby, nemyslite vazne ze zasa idu menit poradie serialov, teraz neviem co, kedy a ako mam pozerat, porazi ma... pozeram aj sultana, chcem aj ordinaciu, aj druhy dych, neviem si teraz vybrat.... 😠 😠 😠 😕

dadka1010
9. feb 2012

@lucyka1 Tak Sultána jedine v repríze na druhý deň inak to nevidím 😉

lucyka1
9. feb 2012

@dadka1010 a sultana kedy akoze opakuju? 😕

hanka21
9. feb 2012

No to bolo veľmi divné včera tá ordinácia...čo ja viem...najviac ma naštvali s tým Kalmanom...taký zlatý herec,celkom fajn aj rolu mal a to čo tam s ním porobili,to bude piť či ako čo to??vrrr asi to už potom nebudem pozerať lebo mi to na neho absolutne nesedí...dosť akčne to začalo,už len histerická Nela tam chýbala 🙂)))

evulkamt
9. feb 2012

Veru dosť divoko začali tieto nové diely,už to není ako predtým,so zvedaváí 😕 čo sa s toho nakoniec vykľuje

dadka1010
9. feb 2012

@lucyka1 Niekedy poobede na dome, treba kuk program 😉