Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
16. mar 2010

kokso ten Noga a ta akoze jeho zena...no hrozne 😒

miska002
16. mar 2010

aky boli zladeni do modra.... 😀 😀 😀

pipatko
16. mar 2010

Ahojte baby..co si myslite, kto to bude u Slavika???...Vyhlasujem tipovaciu sutaz...Ja tipujem, ze to bude Fabian v ordinacii s tou byvalou pacientkou 😲

zelmirka1
16. mar 2010

zeby ta gynekologicka s byvalym manzelom /co maju spolu Dodka/ ?

helenkasabinka
16. mar 2010

pipatko a v akej izbe to bolo u slavika? 😕

ja tipujem,ze to bude Fabian s pipinou-neviem ako sa teraz vola ta brckava sestricka 😅

alebo Magda s Fabianom 😀 😉

helenkasabinka
16. mar 2010

zelmirka to ma teda ani nenapadlo 😀 dobry tip 😉

zelmirka1
16. mar 2010

no magda s niekym...hocikym by bola este lepsie vzruso 😀

helenkasabinka
16. mar 2010

zelmirka 😀

junovka
16. mar 2010

ja tipujem na Michala s Luciou 😀 ...nakolko mama Lucii povedala, ze sa moze vratit odkila prisla/teda zo zurky u Nory/, bol tam aj Michal...tak sa vratila na zurku a.... 😀 bolo

gajafe
16. mar 2010

ja myslím, že to bude Michal a Majka...

bejbypd
16. mar 2010

baby to bude majka s michalom ved maju mat spolu pletky a ma ich pritom nacapat slavik takze to budu oni 😉

vieraj
17. mar 2010

majka a michal, urcite, ved na stranke ordinacie o tom pisu....no hroza

bubinko83
17. mar 2010

akože michal a majka(gabika dzurikova)? To nechapem 😒 To akože čo? Ved v živote som ich spolu nevidela.Nebude to Michal s Luciou?

mimikyky
17. mar 2010

ahojte kočky 😉

tak práve sa mi skladajú pod oknami filmárske vozy 😀 sme to privolali 😀
zatiaľ sa tu zhromaž´duje komparz, 2puboši a baba s kočíkom s dvojičkami, a bol tu aj Kostelný, ale išiel asi na kafčo do tepla niekam 😉

jalao
17. mar 2010

mimi, no vidis, som ta privolala s tymito spravickami, tesime sa, co nam povies nove...pozorne sleduj 😉 😉

mimikyky
17. mar 2010

jalao, veru veru 😉
je ich tu ako maku, ráve všetci raňajkujú "nastojáka" a vyfajčujú 😀

depecko
17. mar 2010

mimikyky ty si naša veľvyslankyňa. 😀 Inak ako sa ti darí? rada som čitala v sekcii zmenšovačky... 😉 tešíme sa na nové info z tvojho okna 🙂

iwusska
17. mar 2010

mimi ahooooj, dlho som ta nevidela 😵 😵 uz sa tesim na pikosky od teba 😀
tolko potencialnych dvojic ste tu uviedli, ze teraz neviem, koho si mam vybrat 🙄 😀 ja som najskor typovala Fabiana s Bubnovskou, ale asi to nakoniec fakt bude Michal s niekym 😝 no nechame sa prekvapit, co nam pani scenaristi prichystali
mimi a pozdrav Kostelneho 😵 😀

depecko
17. mar 2010

😵 😵 😵 áno Kostelnému cmuk! aj keď je homo... 😉

mimikyky
17. mar 2010

depecko, ahoj 😉 nakoľko nás "nabúrala" záškodníčka, téma upadla, ale v novej verzii je a bude uzamknutá 😉

iwusska, ahoj 😉 no, kvoly vyššie spomenutej záškodníčke som sem mááálo chodila 😉



no, pod kuchynským oknom mi zastaví čierny vw a v ňom sedí Juríček, ide okolo baba s kočíkom, Juríček ide vystúpiť... natočili na 1x 😉

mimikyky
17. mar 2010

depecko, hej??? tak preto sa tak ochotne fotí s babami 😀

mimikyky
17. mar 2010

ooooooooooo a vystúpil z auta aj Maštalír 😉 baby, je odo mňa asi tak 10m a medzi nami moje plastokno kuchynské 😀

iwusska
17. mar 2010

mimi ja ti taaaaak strasne zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

mimikyky
17. mar 2010

už som aj fotila 😉

mimikyky
17. mar 2010

no, z auta vystúpi Juríček, Gregor, Juríček nesie igelitku s plyšovým macom,Gregor ťahá kufor...

mimikyky
17. mar 2010

zmenili ťahanie kufra za nesenie, asi hrmotal 😀

spakovali,naložili do auta a odfičali 😉

marcca
17. mar 2010

mimikyky, super 😉 ..len pozorne sleduj ďalej 😀 ...žeby sa nám gregor sťahoval?? 😕 😕

prichytení budú majka s gregorom, už sa to na predošlej stránke preberalo 😉 ...ale som veľmi zvedavá ako tí dvaja na seba narazia...ale vyzerá to na pekný pruser 😝 😀

depecko
17. mar 2010

nuž niekde som čítala že Kostelný s Koleníkom.... 😔 😉 nech sú len štastní chlapci.... 🙂

depecko
17. mar 2010

čo bolo "dôležité" včera?som bola s kamoškou na káve 🙂

lekno
17. mar 2010

Ahojky,
hej hej, bude to Mahka s Gregorom 😉
Majka sa rozvedie s Vilom a pôjde s Kamilou zapíjať rozvod. Tam bude tancovať s Gregorom, no a potom sa spolu vyspia a prichytí ich Slávik.
Inak, mne sa to už zdá také prihlúple, že je Gregor všade vtrepaný. Do každej zápletky 🙄