Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

nadhera
11. máj 2010

ja tiez,ze mam sklerozu... 😀

a objavil sa nam po dlhsej dobe cierny kabatik na zuzane 😉

gajafe
11. máj 2010

no veď je jar, to má jediný jarný, aký mala vytiahnuť, keď iný nemá, "pani primárova"

zelmirka1
11. máj 2010

no to by ma zaujimalo kto to tam akoze vklada tie filmy, teda sa pomylil, nechcela by som byt v jeho kozi, teraz to uz tazko mozu vratit spat a budu im dva diely chybat pred prazdninami.
a nepaci sa mi ako z toho riaditela robia blbca ktory sa uplne zosypal, ved nastupil ako sebavedomy manazer, ktora vraj daval dokopy viac podnikov

gajafe
11. máj 2010

možno dajú tie dva chýbajúce diely vo štvrtok...

helenkasabinka
11. máj 2010

ty kokso baby aj ja som si tam nejaky kiks vsimla ale som si myslela ze asi som ja nepozerala minule 😅

zuzana26
11. máj 2010

musela som sem pozriet, ci je to tak a je 😕 aj mne napadlo, ze ako to, ze som vo stvrtok nevidela a oni to takto spackali...
nadhera - ten kabatik mala este ako tehotna pri Vlkovi - to si pamatam 😉

helenkasabinka
11. máj 2010

ja si pamatam ze ten kabatik mala este ked vlk veru zil 😀

tamka84
11. máj 2010

no čaute baby, aj ja som si myslela že mám sklerózu 😅 , a som normálne rozmýšlala kde som bola minulý štvrtok ked som nevidela, až mi to došlo že asi vynechali. A hlavne že vynechali také diely kde sa toho najviac udeje.... 😠

helena56800
11. máj 2010

no dievčatá, jak čumím tak rozmýšľam, ako je možné, že som nevidela takú dôležitú časť, čo som robila vo štvrtok.... a tu zistím, že to preskočili..... no, už vieme ako to dopadne, škoda, myslela som, že Fabián to zastaví....

depecko
12. máj 2010

ahojte,tak ja vás čítam a som puki. 😀 Včera som totiž doletela k telke neskôr,/s manželíkom som pozerala hokej/takže pozerala som asi až od deviatej,a ja,že potrat už prebehol.Ešte si hovorím no,najdôležitejšie som zmeškala.Aspoň ste ma uviedli do deja. 🙂 To sa im ako mohlo stať?? Som zvedavá ako to teraz vyriešia.Či dajú na štvrtok staré diely alebo ako??? 😉

depecko
12. máj 2010

inak som si vôbec nevšimla že by bol dej o dve časti ďalej.Len kvôli tomu potratu.Inokedy by sme si to možno ani nevšimli. 🙂

tamka84
12. máj 2010

no ja by som si to asi všimla aj bez toho potratu, lebo som mala prečítané na txt, že čo tam bude... a aj o Laure malo byť niečo dôležité, a aj Studenková mala riešiť niečo so "zaťom" ...no škoda že to pokašlali.

zelmirka1
12. máj 2010

ja som nepochopila co sa stalo riaditelovi ? sa zosypal ? to je teda pekny nezmysel a Rezak uz teda je alebo nie je riaditelom ?

nadhera
12. máj 2010

rezak zatial zastupuje riaditela, ale akokeby uz tam bol on riadiaci 😒

cierny kabatik si pamatam este z prvych dielov zuzany, je zaujimave, ze ziadne ine oblecenie som si nevsimala, len ten kabatik mi utkvel v pamati a ozaj, ved baby boli v parizi a stihli si nieco aj nakupit, pokial ich neokradli. co si vlastne kupili?

dlhsiu dobu si vsimam v riaditelni na stole modru flasu s vodou bez nalepky, len objem vody sa meni.

vcerajsie saty na kanocke , teda nic moc, vobec jej nesekli a inac je to stabajzna, ktorej sadne skoro vsetko.

a riaditela skoda. ☹

strelka11
12. máj 2010

ja som tiez ostala vcera vykolajena,sledujem poctivo vsetky casti,ale kedy bol potrat Majky a kedy povedala Fabianovi,ze s nim caka dieta,tak to mi nejako uslo,co sa tvorcovia pomylili alebo to preskocili 😨

filipal
12. máj 2010

kocky, uz pisu na stranke Markizy, ze sa ospravedlnuju a diely 52, 53 odvysielaju vo stvrtok. v sobotu, v mimoriadnom termine o 14.45, pustia znova diely zo vcera 54 a 55.... 🙂

zelmirka1
12. máj 2010

no je teda nic moc...ked uz sme videla ako to dopadne, toto im nevyslo, chybicka se vloudila 😉

depecko
12. máj 2010

helenkasabinka si ma predbehla,ja bežím sem s novinkou.... 😀 😀 😀 ,ale dobre majú odpustené a o jedného človeka bez práce je viac ☹

strelka11
12. máj 2010

no tak zahada je vyriesena,zlyhal ludsky faktor 😅

marcca
12. máj 2010

no sranda teda...ale stane sa aj keď by sa nemalo...

a sranda tiež, že ja som si vôbec nevšimla, že to preskočili 😀 😀 ...bola som furt v tom,že mi len "niečo" uniklo 😀 ...a hlavne som včera kukala cez net online, keďže v telke musel byť prvoradý hokej...a kto niekedy kukal markízu online, isto vie o čom hovorím...príšerné, des, hruuuza 😝 😝 ...viac som bola seknutá ako v obraze 😀 😀 ...nervov kopec 😠 😀

takže v mojom prípade mi aj celkom bodne, že v sobotu opakujú... 😉

marcca
12. máj 2010

nadhera - šaty som si tiež všimla 😉 ...jak po starej materi...

helenkasabinka
12. máj 2010

tiez mi vyhovuje ze to budu opakovat,lebo som to nekuk od zaciatku 😅

depecko 😀

helenkasabinka
13. máj 2010

no teda ....

maca793
13. máj 2010

no to čo vyvádza zuzana ? ja by som jej niečo povedala ?

murinka
14. máj 2010

ja sa zuzane vobec necudujem ze je taka-ved michal si robi co sam chce 😨

helenkasabinka
14. máj 2010

murinka suhlasim s tebou

depecko
14. máj 2010

aký je Maštalír škaredý keď kričí 😎 😀 riaditeľa mi je ľúto,ako sa skladá,nejde mi to k nemu ☹

mirka414
14. máj 2010

Akoze je podivne ze Zuzana tu zasuvku nikdy neotvorila a nehladala dokaz ci uzavrel tu zmluvu s luciou alebo nie.nahoda ze to nasla az ked to otvoril maly a pritom to bolo uplne navrchu 😕