Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

silvia123
2. dec 2009

Inak to s tou reštauráciou je dobrá blbosť, v každom meste je rešík ako nasr...ch! A mesto, ktoré má vlastnú nemocnicu, musí byť dosť veľké, aby malo aj kopec stravovacích zariadení. A tá Lucia mne osobne ide na nervy, stále sa tvári akoby jej niečo zabehlo v krku.

silvia123
2. dec 2009

"reštík"

depecko
2. dec 2009

jedna reštika a porada v bufete 😀 málo rekvizít asi majú 🙂 mne sa páči Furková,hrá to akoby ani nehrala,ale ju som mala vždy rada 🙂

gajafe
2. dec 2009

INak aj v českej Ordinácii majú iba jednu kaviareň, v ktorej sa vždy všetci stretávajú. Ono to má byť akože jedna obľúbená kaviareň zamestnancov nemocnice - niekde som to kedysi čítala - kde by nabrali toľko peňazí na zariadenie viacerých, keď ani riaditeľ nemá žiaden byt, príp. privát, ani ekonom a Lucia kanceláriu... Z Lucie by už naozaj mohli prestať robiť depresívnu chuderu a dopriať jej lásku a šťastie. Tiež je na hlavu, že Michal sa tak kamaráti s riaditeľom, prečo mu nepovie, čo je Oliver zač a ako okradol a ublížil jeho sestre. Kto to urobí raz, nemá dôvod to neurobiť znovu. Dúfam, že na to čím skôr prídu a vyrazia hol.

anavila
2. dec 2009

to uz mi lezie na nervy cela ordinacia, su trapni vsetci..najma ti, co vymyslaju dej, uz nevedia co by tam dali... a take nerealne veci a ko ten porod u kamily, no hanba... Kazdy s kazdym pomaly ako beverly hils

veldinka
2. dec 2009

silvia123 presne súhlasim s tebou. Mne už tiež lezie na nervy ako Lucia furt "ehmká" 😀 Ale ozaj to už ide dolu vodou, už pri tom zaspávam 😖

nadhera
2. dec 2009

jalao,neprezradim, kedy spim...ja idem na duracel. len na com ficia moje deti... 😀 vybehane,vyhrate,unavene,spat nie a nie , materi nedopraju ani serial pozriet. 😀 😀 😀 keby ze nie konika, tak musim ist do archivu. ale tam by som aj tak nesla. tu precitam,co potrebujem.

sasiki
2. dec 2009

mne nereálne pripadá najmä to, že tam nie je jeden jediný pár, ktorý by spolu fungoval od začiatku do konca 😕 🙄 Ja viem, že dnes je všade veľa rozvodov, rozchodov, ale nemám pocit, že by stále vzťahy úplne vymreli......

veldinka
2. dec 2009

sasiki máš úplnú pravdu...všetko je tam len také negatívne. Ale pár, ktorý celkom funguje je doktor Slávik so ženuškou 🙂

lucaska
2. dec 2009

babulky veru tak uz by sa konecne mohlo zacat darit nejakemu normalnemu paru...........a lucia by mohla skoncit s riaditelom,nech uz je konecne stastnaaaaaaa........... 😝

helenkasabinka
2. dec 2009

no baby mna dost nastvalo ze Simona s tym riaditelom hovorila česky 😠 ...nechapem preco to tak spravili 🙄

helenkasabinka
2. dec 2009

veru cela ordinaci ide nejak dole vodou 😒

sasiki
3. dec 2009

veldinka aj ja myslím na Slávika so ženou, až na to, že aj oni tam mali pred tým partnerov, jednoducho tam nie je pár, ktorý by fungoval (netvrdím že bez hádok) od prvej časti po poslednú........ 😒

weja
3. dec 2009

baby, keby všetko fungovalo a klapalo a všetci by boli šťastní, aké zápletky by tam potom boli...??? 😅 to by bolo zasa nudné...
je to dobre tak, ako to je, o tom sú seriály, že sa tam riešia aj nereálne situácie...

marcca
3. dec 2009

sasiky, peter a kamila?? 😉 tí tuším fungujú od samého začiatku 😀 ...síce bol tam rozvod a veru kadečo preskákali 😝 ale fičia stále 😎 😀

veldinka
3. dec 2009

no veď jasné, že nemôže tam byť všetko perfekné...ale aspon niečo pozitívne by tam mohlo byť. Tam nikomu nič nevychádza. A podľa mňa lucii tak treba. Mohla mať parádneho riaditeľa ale ona furt za tým Mišiskom pozerala a teraz má H...O 🙂 Tie prvé časti boli celkom pútavé, ale teraz tam už dávajú také trápne dialógy, že sa mi niekedy až rozum zastavuje. Teraz mi lezie na nervy tá jasnovidka, čo upratuje byt Krónerovi. Keď chodila s tým alkoholikom a nervakom, vtedy neprišla na jeho diagnozu, ale teraz zrazu vie všetky správne odhadnúť...ach jáááj 😀 Ale aj tak to rada pozerám. Som zvedavá čo nové dnes vymyslia 😎

vieraj
3. dec 2009

prosim vas a kde skoncila Daniela s Adamkom? a ta baba, co chcela ist na potrat/Kostelneho kamoška/, bola n apotrate? lebo vtedy nakukla do dveri, kde kojila mama babo. a potom ju tusim uz neriesili...?

helenkasabinka
3. dec 2009

kocky co nepozerate??? 😕 😕

ja poctivo sledujem 😀

helenkasabinka
3. dec 2009

ta,co havarovala sa mi podobala na Karin Haydu 😕 ak som dobre videla 😕

helenkasabinka
3. dec 2009

reklamaaaa 😉

tak kde ste? 😕 🙂

sasiki
3. dec 2009

ja pozerám, zachvíľu prepnem 😝

sasiki
3. dec 2009

aj mne sa podobá na Karin Haydu,
Peter je hovädko 😀 😀 😀

bzuco
3. dec 2009

je to ona 😉

lucaska
3. dec 2009

ahojte, dnes som akosi nemala cas kuk a na archiv nemam cas............udialo sa nieco zaujmave?

nadhera
4. dec 2009

podla hlasu a vizaze aj ja tipnem karin. sice dobita,ale spoznavam ju.
labuda si uzil svoje s malou cobejovou. daka tepna prerezana, kramar s dzurikovou nachytani, ruze nebolo komu dat / neprecitala som odkaz co nechala,takze piste,co tam bolo,opat moje deti uradovali/ dlho som nevidela slavika a kronerku...

marcca
4. dec 2009

lucaska, neprišla si o veľa...ako písala nádhera...ešte Peter znova zahviezdil so slušným prúserom, Kamila si trúfala na vrchnú 😕 😕 ale nakoniec nič z toho a Peter namiesto svojej mamy vybavil babysitera pána Labudu (vypadlo mi meno 😝 )...ale ja toho Petra môžem, keby tam nebol ani sa pritom nepobavím 😀 😀

nádhera, na odkaze bolo tuším "ďakujem za všetko" alebo niečo podobné 😉 ...

nadhera
4. dec 2009

marcca.dik 🙂 vsak co uz mu mala napisat,ked vravela,ze budu u kramara byvat len ako kamarati.
Hej,peter je dobry, darmo hajdu a luknar/jeden v ordinacii,druhy kbk/ su suprovi,ale to niektore 20tky /prepac,neviem kolko rokov mas/ nepochopia. ziaden krasavec,ale herec super. 😀 😀

marcca
4. dec 2009

jj, nadhera 😉 ...ja ich žerem obidvoch a do krásavcov majú veru obaja ďaleko 😀 😀 ...a ten Petrov pohľad v štýle "ja nič, ja muzikant" ma vždy dostane 😀 😀 😀

marcca
4. dec 2009

a v reálnom živote by ma z takého chlapa šlak trafil 😝 ale tak Kamila má aspoň srandu keď už nič 😀 😀 ...

sasiki
4. dec 2009

Peter je super 😀 😀 😀