Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tamka84
21. máj 2010

veronika, dakujem za link, aspoň som si to mohla dopozerať 🙂

marcca
22. máj 2010

mimi, absolútny súhlas 😉 čo sa tej krásavice týka 😝 😝 ...a dobrí herci postupne odchádzajú jeden za druhým 😒 ...neviem, neviem či sa budeme mať v septembri vôbec na čo tešiť 🙄 🙄

zuzanakarolinka
22. máj 2010

baby oni vymyslia nejakú kravinu, na ktorú ľudí nalákajú, veď už začínajú kdeaké talenty aj na joj aj na markíze 😒

nadhera
24. máj 2010

„Už v jesennej sérii sa diváci môžu tešiť na návrat Petry Polnišovej a Ľuboša Kostelného,“ prezradila hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská.

depecko
24. máj 2010

Peťa Polnišová nie je istá,veď sama vyhlásila že všetko závisí od bábätka,či bude zdravé,ako si na seba zvyknú. 🙂 Ale ja by som bola rada.Aj za Kostelného 🙂

zelmirka1
24. máj 2010

ja neviem ale mne sa zda ze tie herecky to prehanaju, vsetky povedia ze zavisi od babetka a nakoniec vsetky bezia hned hrat a pritom sa mi zda ze sa scenaristom tazko vymysla zapletka pre ne ked maju male babo, vid Cobejova stale len nieco riesi a drzi malu po pazuchou a mava s nou ako naozaj ale pritom ten jej pribeh akoby stagnoval. Hilmerova zase stale je v praci a dieta akoze s bratom na vozicku, take zvlastne nezda sa vam?

tamka84
24. máj 2010

no zelmirka máš pravdu. A to aj Hilmerova hra s vlastným dieťaťom vo filme? ved ona má dcérku nie? a vo filme chlapčeka... 😅

zelmirka1
24. máj 2010

Hilmerova nechcela vraj svoje dietatko do filmu preto ma akoze chlapca, inak Cobejova ma tu malu zlatu len ja vzdy pozeram ako ju drzi jednu rukou naboku pod pazuchou a mava s nou 😀 no neviem ci sa je to velmi paci.

helenkasabinka
24. máj 2010

zelmirka suhlasim s tebou .....

a tesim sa,ze sa vrati nora a kostelny do serialu 😉

helenkasabinka
24. máj 2010

zelmirka ale minule som bola prekvapena,ked ukazali cobejovej malu ako beha som zirala ze jej ona vie aj chodit a nielen na rukach sa nosit 😕 😀

gajafe
24. máj 2010

neviem nakoľko sa dá veriť hovorkyni Markízy, keďže ešte týždeň pred odchodom M. Trnavského tvrdila, že zo seriálu neodchádza, takisto ani Maštalír a už sú toho plné noviny... Akoby to nemohla povedať hneď ako to je

zuzanakarolinka
24. máj 2010

asijej to nedovolí botox na perách 😉 😀 😝

adrolka
24. máj 2010

ahojte 😉
som tiež fanušik...len ma teraz zaskočilo, že spomínate odchod Maštalíra?! 😕 😕 😕 😕 to vážne???

helenkasabinka
24. máj 2010

adrolka no vraj odchadza ☹

depecko
24. máj 2010

zuzanakarolinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa schuti zasmiala,díky!!!!

strelka11
24. máj 2010

Lubos Kostelny sa tiez vrati 😨 a ja som myslela,ze ide vazne do tej Ameriky,o ktorej sa vravela este minuly rok,ze chce ist na rok aby si zdokonalil anglictinu a zazil nieco nove a ine,takze asi pojde iba na prazdniny 🙂
no som zvedava aky bude ten serial bez Mastalira a Trnavskeho,bolo to celkom zaujimave najma ako si tu Luciu pohadzovali a nakoniec sa z nich stali dobry kamarati 😅

tamka84
25. máj 2010

A dnes už spoznáme aj nového kandidáta pre Luciu....

marcca
25. máj 2010

no....kdesi som čítala, že to bude nový sexsymbol 😕 😕 ...mne teda rozhodne taký nepríde...či? 😝 ....na ex-riaditeľa sa teda rozhodne nechytá.... 😖

čo sa juríčka týka, tak som rada, že sa vráti...aj nora...ale tým pádom aj dorka 🙄 🙄 ...takže zas bude v popredí karin haydu s pretláčanou dcérenkou.... 😝 😝

marcca
25. máj 2010

a kde ste všetky?? 😕 😕

vieraj
25. máj 2010

dnes sa mi pacilo. gaišberg, ci ako sa vola, je namoceny v prúsere.
😢

vieraj
25. máj 2010

Michal telefonoval so Zuzou a ze som na nocnej a Oskar za oknom svietil 😀 😀 😀 😀

veronika13
25. máj 2010

mne ten nový "sexsymbol" nie je ktovieako sympatický teda... no uvidíme ako tam zamieša karty...

nadhera
26. máj 2010

@vieraj aj mna slnecna "nocna" prekvapila, ale lekari tahaju aj 24ky, cize denna + nocna, takze snad to takto mysleli 😉

gaisberg je sympatak, lucia v pasikavom triku nic moc /ale lepsie ako posledne saty,brr/

depecko
26. máj 2010

babenky čo bolo včera????díky!!! 😉

marcca
26. máj 2010

a mňa ten chlap teda vôbec ničím neupútal 😝 ...takisto ani včerajšie časti...zas je v popredí kamenická a mokrý...či suchý či aký 🙄 🙄

iwusska
26. máj 2010

mozno sa mu ta nocna este len zacinala...takze mohli byt nejake 4hodiny poobede 😀
gaisberg nie je skaredy, ale novy sexsymbol podla mna urcite nie je 😀 mne sa viac paci Kalman a ex riaditel
boze nech daju prec Kalmanku 😠 zacinam byt alergicka na ten jej nasladly a preafektovany prejav 😝 a aka je vyopalovana, vsimli ste si?

zelmirka1
26. máj 2010

no teda ten syn Kamenickej ani mne moc sympaticky nebol, ani neviem ako sa vola ten herec, ale to je vec sympatii, niekomu sa moze pacit, ale pekne Luciu zrusil s tym kufrom 😀 😀 😀 inak som sa dost pobavila na Kubovcovi ako objimal Zlatku, pergektne to hra, bolo to vtipne 😀 😀 😀 a Gregor je fasa nestastny ale ciastocne si za to moze sam, pochybujem ze sa Zuza vrati. Hajdu je fakt priserna, ale mozno je to zamer aby sme mali koho neznasat ako negativnu postavu. 😠

marcca
26. máj 2010

@iwusska, veru s kalmankou preč 😝 😝

@zelmirka1, kubovec je super, fakt dobrý herec 😀 😀 ...a zuza sa vráti...tuším zajtra 😕

zelmirka1
26. máj 2010

vrati sa ? odkial vies, vy tu vzdy viete vsetko dopredu 😉 Hajdu asi pije krv viacerym, uvidime ako dlho vydrzi

zuzana26
26. máj 2010

Zelmirka, www.ordinacia.markiza.sk
Dokonca budeme mať zase Michala s Luciou spolu - hádam je to už záverečná bodka za ich vzťahom. Zo začiatku som chcela, aby boli spolu, ale teraz je to také domotané, že už mi ide na nervy, keď ich ukážu spolu. No a že sa o nich dozvie Zuzana, tak to asi bude druhá bodka 😝
Tiež sa mi pozdáva Kalman... Ten nový - Kamenický - nie je nesympatický, ale mohol by sa oholiť 😅