Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

zelmirka1
31. aug 2010

boze to je trapne aby sa takto Michal bral so Zuzanou v nemocnici narychlo, ved normalne by pockali kym sa vyzdravie, tazko by Zuzana suhlasila s takym niecim...no ale chceli to rychlo uzavriet ked ma zomriet...

marcelkatt
31. aug 2010

Tak svadby dve. Zuzana je teraz šťastná 🙂 aspoň na chvíĺu, mhm...

marcelkatt
31. aug 2010

@zelmirka1 vieš možno Michal cíti, že zomrie, preto chcel Zuzane urobiť radosť a vzal si ju a ona to prijala preto, aby bol aj on šťastný. Si myslím.

zuzanakarolinka
31. aug 2010

museli to nejako urýchliť, keď mu končí účinkovanie a umelo naťahovať, to by bola tiež blbosť

marcelkatt
31. aug 2010

@zuzanakarolinka tiež si myslím....

helenkasabinka
31. aug 2010

@marcelkatt suhlasim

helenkasabinka
31. aug 2010

aj Zuzana to asi tusi ze bude nieco zle ☹

mexx
31. aug 2010

Nejake umele je to ale cele. 😅 Mne je uplne divne, ze zrazu sa Zuzana a Lucia na seba fajnovo usmievaju, nikto uz neriesi, preco vtedy isli spolu na motorke a podobne. Alebo to som len ja presvihla? Lebo uplny zaciatok som nevnimala, aj ked to bolo pustene... 😅

mexx
31. aug 2010

Urcite umrie tesne pred zaverecnymi titulkami, aby nas pritiahli k buducej casti. A cakam na to cely vecer. 😀

marcelkatt
31. aug 2010

@mexx no písali, že umrie vo štvrtkovej časti, takže asi ku koncu ako píšeš dajú upútavku... no tiež mi je čudné, že Lucia a Zuzana sú kamošky, ale zas smutná udalosť, choroby aj z nepriateľov urobia kamarátov niekedy.

marcelkatt
31. aug 2010

@helenkasabinka myslím, že tuší

marcelkatt
31. aug 2010

Takže koniec prvých dvoch častí.

zuzanakarolinka
31. aug 2010

a je vymalováno, takže vo štvrtok...

maca793
31. aug 2010

no nejak ma to už nebaví nie je to také ako zo začiatku nejak mi to už nesedí ☹

mirela
1. sep 2010

tiez ma to maximalne nudilo, uz predposledna seria sa mi nepacila, vcera som mala pocit, ze pozeram nieco ine ... kam sa ubera rola Kamily vôbec nechapem, z normalnej zeny sa stava, no neviem to ani opisat ... Lucia a Zuzana, tiez no comment, ved poletoval medzi nimi, mali dôvod na seba ziarlit, cize aby bola Lucia svedok na svadbe je az nemozne 😝, to jednoducho prehnali, bolo to gycove . Vcera skoro stale Rezak, no z vedlajsich postav su skoro hlavne, resp. bolo to zamerane len nejako na par ludi, do toho nove postavy, tak mohli ukazat aj ine dejove linie, teda tie starsie postavy. Akurat co ma celkom zaujalo bol dej okolo Laury, Stefana a Kalmanovcov 😕 ., Dost blbe skoro z dvoch hodin

helenkasabinka
1. sep 2010

@mirela ale baby ved boli len prve dve casti vcera,snad sa to rozbehne 😉

helenkasabinka
1. sep 2010

@mirela Luciu ako svedka si urcite Michal dal a urcite sa tvarili Zuzana a Lucia milo na seba kvoli tomu,ze Michal sa ma moc zle a hrozi najhorsie,tak na co ho budu deptat este trapnostami ako je ziarlivost adt.... 😉

janka_a
1. sep 2010

mne vcerajsie casti pripadali take velmi suche take tiche... nemala som pocit zeby to bola ta stara kvalitna ordinacia 😔

salma22
1. sep 2010

hmm....aj mna nudili vcerajsie casti 😨 ci sa polepsi ten riditel ked uz sa ozenil 😉

janka_a
1. sep 2010

inac videla ste niektora dnes reklamu na ordinaciu? 😕
bud som fakt blba alebo som to pochopila tak ze mazar je vlastne robov otec? 😕
alebo so mto len zle pochopila?

aloacik19
1. sep 2010

janka_a podľa mňa si to správne pochopila... 😉

mhas
1. sep 2010

@janka_a áno, mažár je robov otec, to už ale dávali v predchádzajúcej sérii.

janka_a
1. sep 2010

@mhas lenze doteraz to robo jnevedel sa mi zda🙂 a teraz to tak reklamuju ze sa to asi dozvie..

depecko
2. sep 2010

ahojte,tak fajn že nie som jediná ktorej pripadala celá ordinácia nejaká "divná".Totálne nereálna.Michal ako dával Zuze prsteň,ten "sobáš" v nemocnici,svadba vonku riaditeľa, padnutá torta,.....hmhm...dnes pozriem chcem vidieť ako Michala "odpracú" totálne zo scény,Dnes asi pozeráme až do polnoci,keď Ordinácia začína o deviatej,do toho tie reklamy... 😒 🙂

aloacik19
2. sep 2010

keď mám povedať pravdu,tak aj mne tá ordinácia pripadala nejaká čudná! 😲 snáď to bude lepšie...ináč troška nuda... 😕

janka_a
2. sep 2010

neviem ci len mne ale mne tie nehovorene casti pripadali take zvlastne ..ako keby volne meisto aby si clovek domyslel co ma byt dalej alebo ja neviem..
myslim tie pasaze len obraz a pesnicky..

helenkasabinka
2. sep 2010

no dnes zaciname o 21:00 😕 😒

janka_a
2. sep 2010

@helenkasabinka podla mna je to trosku dost neskoro si myslim 😔

helenkasabinka
2. sep 2010

@janka_a aj ja si myslim ☹ 😒

helenkasabinka
2. sep 2010

@janka_a a to kedy tak bude byvat??? len vo stvrtok kvoli talentu? alebo uz stale utorok a vo stvrtok kvoli talentu? 😕 😕 😕