Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

danka.k
19. okt 2010

@mikailla Zuza je dnes nevyspata 😀 😀 😀 😀 preto je nervozna 😀 😀 😀 😀 😀

mikailla
19. okt 2010

@danka.k 😀 😀 no som zvedava, ma porazi ak tam po takej dobe zamotaju ze je tehotna ... 😉 😉

danka.k
19. okt 2010

@mikailla sa tu budem po zemi valat ak to bude pravda 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
19. okt 2010

to babatko bolo uzasne prave narodene 😵

helenkasabinka
19. okt 2010

nervy mam na tie nekonecne reklamy 🙄

marcelkatt
19. okt 2010

Mňa tiež hnevá, že toľko reklám dávajú. Fakt trápne ☹

vieraj
19. okt 2010

neviem co ste pisali, idem docitat. preco Ema nemala ten Luciin plast biely s fialovymi kvetmi?

danka.k
19. okt 2010

@vieraj to bola len zamienka aby odisla aby sa mohla s matusom porozpravat ci?? ason ja som to tak pochopila

vieraj
19. okt 2010

to babatko mi pripadalo strasne malicke, asi predcasne narodene.

marcca
19. okt 2010

a ja som sa tiež čudovala, prečo si neobliekla biely plášť s fialovými motýlmi...či kvetmi? 😕 😝
a matúšove fľaky pod pazuchami sa tiež nedali nevšimnúť 😀 😀 ...inak dnes dosť o ničom...ešte tak orchidea bola krásna..

mikailla
19. okt 2010

no neviem ako vy ale mna dnesna cast voobec nebavila, scenky s Hirchom a Magalovou a lucia s tym Matusom,vobec som nedavala pozor lebo ma nezaujimali,bavilo ma celkom ako sa pustali Zuzana s Norou alebo v nemocke situacie..... a hej hej to babatko bolo krasne take cele biele prave narodene juuujky 😵 😵

marcca
19. okt 2010

@mikailla že magálovou 😀 😀 tá tam už veru dlho nebola 😀

mikailla
19. okt 2010

@marcca 😀 😀 😀 a kto je ta starka? 😀 co s Hirchsom sa stretava 😎 😎

marcca
19. okt 2010

@mikailla, vašáryová 😀 😀 ale bola si blízko 😉

mikailla
19. okt 2010

@marcca 😀 😀 😀 odpadnem 😀 ja som truba 😅 😅 a kto je Magalova,no dakujem za info,idem vygooglit tu Magalovu 😀

pipka
19. okt 2010

no teda dnes som sa zasmiala zase 😀 😀 😀 jak sanitka pre Hirscha dosla do lesa a 12 ludi z nej utekalo ho zachranovat 😀 este aj sofer vystupil 😅 😀 by som to chcela vidiet v skutocnosti 😅

a ta kamila, co zas vymysla 😠 🙄 z tej tam fakt uz robia uplnu chuderu zufalu 😝 😅
ale uz v ukazke na stvrtok bolo, ze jej Ema klepne po prstoch 😀

a ta zuzana...no komedia 😅 ta bude asi fakt tehotna 😅

tamka84
19. okt 2010

no tej Kamile fakt už otrasnú postavu robia...už je strašne neznesiteľná 😖

maruska24
20. okt 2010

ja som včera po prvej reklame zaspala 😅 nenapíšete mi v skratke čo tam dávali? v eurotelevizii som čítala že Kalmanova vyjde s tehotenstvom von ale nebude vedieť od koho to má, že Nela pôjde znova po Matúšovi ktorý Lucu nechal v Nepále a že medici budú riešiť novú klasifikáciu. Rovno poviem že nič zaujímavé.

danka.k
20. okt 2010

@mikailla uz si si vygooglila Magalovu??? 😀 😀 😀 😀 keby tam ta bola tak s ordinaciou koncim 😀 😀 😀 😀 si mila 😉

a uz viem ako to bude so zuzinou tehotnostou.. michal mal odlozene spermie a ona sa sla dat jedeneho pekne dna oplodnit... 😀 😀 😀 takze je tehotna len chvilku 😀 😀 😀 😀 😀

no a kamila.. skoda reci.... 😀 😀 😀 ale celkom ju chapem 😉

danka.k
20. okt 2010

@maruska24 v skratke to tu uz baby vsetko n apisali.. nic zaujimave tam vcera nebolo 😀 😀 😀 😀

maruska24
20. okt 2010

takže som nič nepremeškala 😀

danka.k
20. okt 2010

@maruska24 nic a este si si aj dobre pospala 😀 😀 😀

depecko
20. okt 2010

včera som sa celkom pobavila,ten Labuda je stále trápnejší. 😉

marcca
20. okt 2010

baby ale mne sa marí, že magálová kedysi v ordinácii hrala 😕 ... odlákala zrovna vašáryovej toho chlapa (neviem už jak sa volal ale hral ho horváth), čo s ním dlhé roky žila...alebo sa pletiem??

jankamamka
20. okt 2010

@marcca mas pravdu hrala tam.Joj toho Hirscha ani ja nemusim 😝 hrozny herec,neviem preco mu dali taku hlupu ulohu.Ved podla mna nehra galantneho stareho pana,ale nejakeho stareho uchyla.Fuj!!!!Skor by sa mi hodil do nejakeho gay klubu s tym spravanim 😀
Jancova zase otras fuj v tej kaviarni,ta mimika ,gestikulacia no proste zena na grc 😝
Kamila tiez otras,ako prehana a pcha do vsetkeho nos.Ale nechapem preco hra teraz taku hroznu zensku,ked zo zaciatku hrala citlivu,milu a prijemnu zenu,ktorej kazdy drzal palce ,ked ju muz podvadzal.Aj v rodine stali na jej strane.Tak otocili jej postavu,ze keby sa to stalo teraz tak jej kazdy povie,ze tak jej treba a Ema prva

maartinkaa
20. okt 2010

no ja som tiez uz druhu cast predrichmala 😀 😀 😀 😀

danka.k
20. okt 2010

@jankamamka ale tak to v zitovte chodi.. najprv su vsetci na tvojej strane a potom su schopni kopnut ta do riti... ja v tomto kamilu uplne chapem ze sa takto sprava...

krv
20. okt 2010

Ahojte no ja to sledujem uplne najradseja ked s kolegynou mame nocnu ona pozera na nove tak ma ide slak trafit...no Gregora bola velka skoda 🙂)ale aj ten Kalman neni zly 🙂

krv
20. okt 2010

A vemli sa tesim ked to vsetko prepukne ta ich nevera 🙂

pipka
20. okt 2010

no zo svatice sa nam vyklula mrcha, uz len cakam, kedy sa z nejakej mrchy stane svatica 😅 😀 😀 😀

zeby z Kalmanovej? 😕 😀