Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
25. feb 2010

emanka ☹ to bola fakt velmi smutna cast.....Betka bola zlata, chyba tam

mirela
26. feb 2010

ja sa Laure necudujem, ze je podrazdena, lebo Stefan je stale v sluzbe, ona musi zabezpecit Davida, je handicapovany, tak to jej na pohode tiez asi velmi nepridava 😢 ... a ako sa na to pozeram, tak naozaj viac pomaha Simone ako jej 😔

marcca
26. feb 2010

tie reklamy ma fakt ubíjajú 🙄 😝

ja sa teda Laure čudujem, je fakt protivná...kto jej kázal ísť do roboty keď to už evidentne nezvládala dlho predtým? 😕 ...a zakazovať mužovi stretávať sa s vlastným dieťaťom je už trocha choré...ani jeden nie sú bez chyby, ale určite väčší podiel viny na všetkom má Laura 😝

nadhera
26. feb 2010

laura je riadna hysterka 😠

a co sa tyka manzela veroniky - policajta - objavil sa po dlhsej dobe v riaditelni nemocnice, ked spadlo lesenie a riesili to.

mirela
26. feb 2010

ona skôr nezvladla byt doma ako robotu, niezeby som bola nadsenec skoreho navratu do prace po pôrode, ale myslim si, ze jej to viac prospelo, je v inom prostredi, nie je na vsetko sama, nie je cely den len nervozna, necaka doma na manzela ktory pride utahany zo sluzby atd ... ona mu nezakazuje sa stretavat s prvym synom, len je z toho na nervy, ze je ustretovejsi k byvalke a starostlivosti o prvorodene dieta ... jednoducho ziarli, proste to co citi hovori ... no nie je ani Laura bez chyby, ale dôvody kazdopadne ma

depecko
26. feb 2010

Ahojte 🙂 ja som sa zasmiala ako Laura sedela a maľovala sa,vyondulovaná,a jej manžel že nemá čisté tričko.A ona že nestihla prať 🙂 Nuž čo robí?O malého sa stará brat,aj navarí,ona chodí len na 4 hodiny?Čo zvyšný čas?Nejako to dramatizuje.By som chcela vidieť ako to komentujú také žienky čo majú doma aj 3-4 detičky,a musia zvládať domácnosť,prácu... 🙂

emily3
26. feb 2010

ahojte no depko co hovorim na Lauru? je velmi naviazana na syna a vsetkeho sa strachuje a je hysterka a velmi uskostliva....vzdy vylety na na manzela, vsetko jej vadi..a on sa jej snazil vychadzat v ustrety....no to aby bolo trochu dramaticke a David urobil dobre....snad sa Laura spamata a bude normalna....a vsimli ste si ako bali toho mladeho doktora?

pinocio
26. feb 2010

ahojky- vlastná skusenosť na temu laura - sestra a švagor robia v tiež v zdravotníctve no je to husté zvládať to ,hlavne tie služby , operačný plan atd..,to aj teraz pokiaľ sa zladia je problém,nám sa to zdá pritiahnuté no je to realita aj ked niečo prehánaju mují sa uznať

marcca
26. feb 2010

depecko, súhlas 😉

emily, veď práve aj mne sa zdá, že on sa dosť snažil a jej sa nič nevidelo...a mladý dr...som zvedavá ako sa zatvári keď zistí, že nie je na ženy 😀

lencici
26. feb 2010

no ja od kedy zomrela Betka tak ordináciu nepozerám..prestalo ma to baviť vždy sa tam niečo zlé udialo a nikto nie je aspoň 3 časti šťastný...

lussy23
26. feb 2010

Prosím vás, čo spravila tá žena? Vravela tej Pálenikovej, či kto to bol, že niekomu dávala tabletky do čajíka, aby zaspal.

nadhera
26. feb 2010

Malemu davala tablety na spanie, lebo sa potrebovala ucit - vysokoskolacka. Inac kamaratka /zdrav.sestra/ vravela,ze k nim si chodili spoluobcianky pytat tie fajne tablety /Dithiaden/. a ja mam vycitky,ked malemu dam pri chorobe 1/4tku ☹ aj tak to na nich nazaberalo, no ked ja som zobrala 1/4, tak som dva dni bola mimo. 😀

emily3
26. feb 2010

no to by ma nenapadlo uspat dieta..este studujem, a zajtra mam skusku a teraz som sama doma so vsetkymi detvakmi..ako rada by som im vypla ten gombik off, ale davat im tabletky aby spali..to je hrozne....

murcos
26. feb 2010

ak nie tabletky tak kladivom po hlave 😀 ten serial ide totalne dole vodou....a ta vysoka profesionalita, tusim hlasky vobec nekonzultuju s dr. ale ved hlavne sa zabavime....jozko vajda uz dlho neprehadzoval vlasky.... 😀

murinka
2. mar 2010

ahojte baby,sledujete ,,ordinejšon,, 😵

bzuco
2. mar 2010

sledujem
bože - mne je Stanke taký nesympatickýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙄 🙄 🙄

murinka
2. mar 2010

mne je neeeskutocne nesympaticky Kostelný 😖 brrr

lucaska
2. mar 2010

ahojte, ja som sa az teraz k tomu dostala......uslo mi nieco???? 😕

murinka
2. mar 2010

hmmmmmm,ani velmi nie 😉

bzuco
2. mar 2010

lucaska - fabiana prepustili domov z nemocnice...čakala ho doma majka a ostal riadne vyťukaný z toho 😅 - totiž jancová jej dala kľúče aby mu ich vrátila, že ona odchádza....

murinka
2. mar 2010

a noru caka amnio...

zelmirka1
2. mar 2010

s Norou sa mi to zda take nasilu pritiahnute za vlasy
inak mne sa prave Stanke ako ekonom zda super, perfektne hra negativnu postavy, ja mu to zeriem aj s navijakom 😀 😀 😀

murinka
2. mar 2010

mne tam ta polnisova nepasuje 😒 podla mna patri do particky alebo niecoho humorneho 😒

murinka
2. mar 2010

zaujimave ako ta amnio prebieha 😕

lucaska
2. mar 2010

dakujem babulky.................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucaska
2. mar 2010

michal je pekny srotiik , ake tance...... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

habibi78
2. mar 2010

Booooooooze, to je dnes nuda................. 😠 😠 😠 😝

lucaska
2. mar 2010

noo tak dnes to bolo take trosku o nicom................. ☹ 😖 😠

maca793
2. mar 2010

o čom to bolo? 😨 😨

bzuco
2. mar 2010

zelmirka- hrať hrá dobre...ale sympatie...eeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝