Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcca
14. apr 2010

hmmm...tie 3 litre 😕 😕 ...ja som len zírala...a to býval štedrejší...šišková to veru dobre zahrala a kuchárkou bola tiež sranda...ako si potajme poťahovala 😀 😝

depecko, s tým parížom som si to aj ja všimla...ráno zuza v paríži a v ten večer ešte doma 😀 😀

mimikyky, ja si myslím, že po odchode juríčkovcov vám tam isto niekoho šupnú 😉 ...isto by nenechali voľné priestory 😝 ...len kto to bude??...a čo si ty za celebritka, sa priznaj 😉 😕

helenkasabinka
14. apr 2010

baby ved michal len klamal zuzanu aby ju do postele dostal rychlo 😀

mimikyky
14. apr 2010

Šišková to veru pekne zahrala,to bolo u nás na stanici,Denis ich tam vtedy okukoval 😀
marcca, no snáď šupnú,keď si Vajda nájde novú babenku a vráti sa do "svojho "bytu 😀 a ja nejsom celebrita, iba som bola s rodinkou pár krát v telke 😀 😀 😀

heli, ale veď ta sa to robí,nééé???

helenkasabinka
14. apr 2010

lubka 😀 😉

zelmirka1
15. apr 2010

baby riadny kladas ten Kalman co ? verny manzel.... 😉 ale naco kecal s tou blaznivou pacientkou to nechapem, ved uz to nahlasil na policii tak preco nekonaju ? niake divne je to. A tiez to ze jeho zena zavidi primarovej ako nakupovala, ved Kalman po rokocj v Londyne musi mat daleko viac penazi ako Gregor v malom meste...ja akosi niektore situacie prestavam chapat alebo su daleko do reality....

zelmirka1
15. apr 2010

boze moje nervy tu Luciu fakt nechapem, ked nema dobry vztah tak ako ju napadlo uvazovat o dietati ved to je divne... 😕
Juricek si kludne zataji operaciu a zena na to nepride, e ked este Peter povie mamine ze ma napadnika Hirscha to je vrchol 😒
akosi to prehanaju nezda sa vam ?

helenkasabinka
15. apr 2010

zelmirka ona za to nechapala,ze kde beru peniaze ked Gregor je "len" primar ze asi berie nejake uplatky ked tolko minala penazi v Londyne a maju vilu.....A tym, chcela muzovi Kalmanovi povedat aby nieco robil s jeho povysenim.... 😉

no o tom Hirschovi pohodka ale tu Luciu ani ja nechapem 😒

gajafe
15. apr 2010

Zuzana míňala asi peniaze z dedičstva po Vlkovi, pochybujem, že by ju tak založil Gregor, keď aj byt kupoval na hypotéku. Páčila sa mi tá scéna, keď prišiel Gregor za Luciou na izbu a tam riaditeľ... Tak som to čakala, keď tam šiel... Škoda riaditeľa a ich vzťahu, som zvedavá, s kým nakoniec otehotnie 😉 žeby predsa len zase ten Gregor?

vieraj
15. apr 2010

Lucia uvazuje o dietati, a v kutiku duse veri, ze s Michalom 😀

helenkasabinka
15. apr 2010

ja si myslim,ze to bude zasa michal 😉

gajafe
15. apr 2010

... ale s Gregorom?! veď ten nikdy nebude iba jej, tak ako má úlety teraz, bude mať aj potom, príde problém s Luciou a bude zase u Zuzany, alebo tam, kde momentálne žiaden problém nebude...

lucaska
15. apr 2010

no ved uvidime s kym nakoniec lucia skonci, ale s tym gregorom si stale neda pokoj............. 😝

iwusska
16. apr 2010

mne sa nepacila scena, ako sa Robo pozeral na mamu pri zachvate 😖 to bolo hrozne
a riaditela mi je luto, lebo je to asi jediny ferovy chlap v celej Ordinacii, ako ho Lucia vodi za nos 😝

marcca
16. apr 2010

iwusska, veru ani mne sa to nepáčilo 😝 ...veď čo ho ktosi nevyhodil za dvere...a veru, riaditeľa bude škoda 😒 taký pekný chlap, dobráčisko...

veronika13
16. apr 2010

iwus, tá scéna bola silná... ale chcete v seriály realitu, tak aj takto dakedy vyzerá ☹

marcca
16. apr 2010

a ten kalman si nevie dať rady s jednou mladou žabou?? 😕 😕

zelmirka1
16. apr 2010

ved to marcca nechapem naco sa s nou vobec bavil, a vyzeral totalne nesmely a bezradny 😕
pochybujem ze Lucia bude mat dieta s Gregorom ked Mastalir v ordinacii konci...

helenkasabinka
16. apr 2010

no ja si myslim,ze ta mlada zaba o chvilku lahne pod jedneho z nich...myslim tym,bud pod Kalmana alebo Gregora 😅 😀

helenkasabinka
16. apr 2010

zelmirka ved konci v ordinacii ale konci tusim aj riaditel nie?
tak potom s kym bude mat dieta? zeby s Nogom? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vieraj
16. apr 2010

no Noga je strasny. normalne sa ho lakam. odpor... 😒

gajafe
16. apr 2010

...no Lucia sa rozíde s riaditeľom, Michala zase uvidí pri nejakej nežnejšej scéne so Zuzanou a Alexom, natruc sa náhodne s niekým vyspí a otehotnie na počudovanie asi na 1.-krát... A zase bude mať byť o čom celá séria od jesene... Bude sa riešiť, že je tehotná, nakoľko otec dieťaťa bol len jednorazovka, vzťah s ním neprichádza do úvahy a Gregor s riaditeľom už v seriáli nie sú... Žeby to nejako takto pokračovalo? 😝

zelmirka1
16. apr 2010

baby ste ma rozosmiali 😀 😀 😀 len neviem ci by tam uz nebolo moc deti ak by aj Lucia mala, ved kazda druha ma dieta a potom sa tazko rozvija pribeh a zaujimave zapletky ked maju furt na rukach deti, vid Cobejova ved ona tam teraz hra furt to iste
mava dcerou na rukach a nieco akoze riesi...
gagaje dobra predpoved 😉

gajafe
16. apr 2010

...no keď sa budú udeľovať nejaké televízne ceny, malá Čobejová by mala nejakú získať za trpezlivosť s vlastnou matkou 😉 , prípadne cenu nejakého detského časopisu za najviac na rukách nosené dieťa na Slovensku! Pretože som ešte nevidela toľko nosiť na rukách dosť kľudné dieťa. Kto vie, či ju tak nosí aj v reále, alebo len v seriáli nevie, čo s ňou? Tá malá okrem kočíka nesedí, nehrá sa, nechodí po štvornožky... Je iba na rukách svedkom hystérie svojej matky...

zelmirka1
16. apr 2010

tak tak gagaje furt je na rukach ale tak akosi nakrivo a jej matka krici a nieco riesi, sa cudujem ze nie je tak mal v strese 😲

jalao
16. apr 2010

sa divím, že s ňou aj nevarí v tej kaviarni, kde sa varí..... 😀 😀 😀 😀 😀

citronka2
17. apr 2010

Podla mna by to Cobejova ako matka mala trochu pribrzdit, bud som s dietatom alebo hram v seriali. Lebo ona tam hra same hystericke sceny a pritom chuda ta mala. Podla mna nemoze chapat, ze mama to robi len akoze, takze ju lutujem, za ten stres. Bezohladna mama.
A preco Mastalir konci? To som este nepocula?

citronka2
17. apr 2010

A dobra bola scena ked si v parku ci kde to bolo kecal Gregor s Luciou. Pozerali si do oci, a kecali a kecali... Pritom im gregorove aj kalmanove deti behali bez dozoru kde chceli. Ved aj ja kecam s babami ked vencime deti, ale nepozerame si tak odusevnene do oci ale sledujeme co nam robia deti.

depecko
20. apr 2010

dnes neordinujeme? či až po? 😉

mimikyky
20. apr 2010

práve tam bola tá scéna od nás,čo som sem dávala fotky 😉

marcca
20. apr 2010

jj, mimikyky 😉 som si na teba spomenula 😀

chudák riaditeľ 😖 ...