Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

janka_a
2. sep 2010

@murinka strasnu dramu z toho robia 😖 uz je to az umele

marcelkatt
2. sep 2010

Baby ja tu revem ako malé decko, akoby to bolo naozaj., ☹

janka_a
2. sep 2010

@fathi 😀 nalozila si jej pekne ale pravdivo..

grilinho
2. sep 2010

keby niečo FB michael grillo alebo pokec ridik555 alebo tu ak sa da prosim budem vdacny🙂

murinka
2. sep 2010

toto fakt prehanali...

fathi
2. sep 2010

inak ale tá pieseň je pekná 🙂

grilinho
2. sep 2010

@fathi jj je ach hladam ju pocuval som aj lyriccs alevela som nezachytil:/(

marcelkatt
2. sep 2010

@murinka ahoj moje 😉

fathi
2. sep 2010

nie tie slova sa nedali rozoznat, skoda, uz by som to stahovala... 😠

grilinho
2. sep 2010

@fathi aj ja myslis ze to neskor bude niekde?

murinka
2. sep 2010

@marcelkatt 🙂

mihanka
2. sep 2010

myslite hallelujah? 😉

grilinho
2. sep 2010

@mihanka to nebola hallelujah ale neaka baba to spievala tak strasne pomaly a smutne to bolo

helenkasabinka
2. sep 2010

hallelujah? 😕 ja si myslim,ze to bola ona 😉

helenkasabinka
2. sep 2010

no kebyze Robo je moj syn,tak mu taku vrazim,ze zabudne aj ci je a nie aby sa tak s matkou bavil 🙄

helenkasabinka
2. sep 2010

ta Zuza to,co mala na hlave???? 😕 😀

zelmirka1
2. sep 2010

no ale ti medici su uplne nerealni, prist s tym ze primar nezomrel niekto si z vas vystretlil, ta drza ceska, celkove su mimo, to kto pise tie scenare....pomoc...chcem naspat normalny serial 😝

helenkasabinka
2. sep 2010

@zelmirka1 suhlasim je to cele na hlavu padnute 😒

fathi
2. sep 2010

slzavé údolie...akože začína mi to pripomínať Manuelu 😀

@grilinho - no neviem, ked nájdeš, daj vedieť 😉

sindy199
2. sep 2010

Neviem čo je dnes s tou markizáckou stránkou, nejako im nefunguje, práve som si chcela mrknúť archív Ordinácie, ale titulná stránka ani nejde, len tv noviny...

marcca
2. sep 2010

akože to tu budem sama, komu bude gregor chýbať?? 😕 😕 mňa to dnes celkom zobralo, dokonca aj tie "poetické" vsuvky ako to tu niekto nazval, môžem...väčšinou sú podfarbené super hudbou a teda podľa mňa majú niečo do seba...akurát tí medici sú umelí a trapní...myslím, že bolo zbytočné ich ťahať do deja...už aby bol späť aspoň juríček, nech to trocha oživíííí....

sindy199
2. sep 2010

Mne tam tiež bude chýbať a veľmi 😉

marcelkatt
2. sep 2010

Aj mne veľmi bude Maštalír chýbať v seriáli, no zvykneme si, čo už.

cica13
2. sep 2010

@marcca nie si sama, aj mne bude veeelmi chybat.... ☹ ☹ ☹
A s tymi medikmi mas pravdu.....su umeli...robim sestricku na oddeleni a s vela medikmi som sa stretla, ale to je uplne nieco ine ako tito styria 😀 😀 😀 😀

iwusska
3. sep 2010

@cica13 cicus aj mne bude Misko chybat 😢 a ti medici mi lezu na nervy, Lubo ako keby nevedel do 10 naratat 😠 , ja som sa tiez vo svojej praxi stretla s medikmi a je to uplne o niecom inom...ale toto je film

maruska24
3. sep 2010

celý seriál pokašlali podla mňa. už je to také nasilu a ten čo píše tie posledné scenáre, tak by sa mal zamyslieť 🙄
akože plakala som včera len preto že gregor už nebude v seriály, čakala som však iný doják, lepšie spracovanie, nie také že tam dali kopec hovadín, tupých medikov - akože tá češka mi ide tak na nervy, to jej tam nikto nevie poriadne ukázať že tam je len študentkou a žiadnou pani doktorkou. podla mňa zbytočné postavy.

zuzkaprofant
3. sep 2010

dievcata kde si mozem kuknut vcerajsiu cast serialu dakujem

depecko
3. sep 2010

www.markiza,sk,videoarchív Ordinácia v ružovej záhrade 🙂

nadhera
3. sep 2010

@fathi tiez som cakala, kedy studenka bude mat rozmazane oci ako jej kolegyna hilmerova . 😀 ale nic, skoda.