Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

iwusska
4. jún 2010

mon ja ma dost 😀 😀 😀 😀

tamka84
4. jún 2010

a odiaľ vieš že zomrie?
ja som si skôr myslela že odíde niekde so Zuzou aj malým, akože začať nový život, ďaleko od Lucie, ktorá vlastne obom leží v žalúdku 🙂

jalao
4. jún 2010

baby, aj rodicov Polnisovej nechali zahynut pri autonehode..no jazdi im tam nejako vela aut skratka. 😉 😉
@zelmirka1, no par vetami to asi neviem zhrnut..Ale Dodkova mama povedala Stefanovi, ze tu konci a stahuje sa do Prahy aj s nim, on dostal hysak, ze bude bojovat o syna a vykrical jej, ze je egoistka a mysli len na seba a tak podobne. Oznamil to nastvany doma a Laura vravi, ze tak bude mat aspon viacej casu na ich Jakubka takto a on dostal dalsi hysak a odisiel z domu neviem kam. A panska dvojica - Studenkovej syn+dr. Kuzma sa idu nastahovat do bytu Vajdu, len to tam bolo vytopene, tak to idu trochu prerabat. A vo dvojici Laura+novy gynekolog Marek Majesky prelietavaju okrem flirtikov uz aj srdiecka...
doplnte, co som este nedala. 🙂 🙂

marcca
4. jún 2010

jalao, dôležité si zabudla 😕 ...zuzin hysák v parku 😀 😀 😀
krónerka s vašáryovou sa náhodne stretli keď kočíkovali malých, trocha si podali luciu 😀 a nakoniec do toho prišla zuza a vykričala eme, aby niečo robila so svojou dcérou a pod... 🙄 🙄 no proste scéna ako vie len zuza narobiť a večer sa pri poháriku posťažovala kamoške kalmanke... 😝 😝

silvia123
4. jún 2010

No mne to príde logické ak by nechali Gregora umrieť, lebo prečo by mala na to doplatiť tá herečka čo hrá Zuzu -tá možno odísť nechce, tak proste zostane a pochová si ďalšieho manžela no nie? A možno sa zase zaľúbia do rovnakého chlapa s Luciou aby bola sranda
😀

iwusska
4. jún 2010

silvia mozno do mladeho Kamenickeho 😀

tamka84
4. jún 2010

takže zuza zase hysterčila??? 😀 a čo sa o Lucii bavili Ema s krónerkou?

helenkasabinka
4. jún 2010

tamka,nieco v tom zmysle:
Ema povedala kronerke,ze Alex je aky vysoky,ze vyzera na 4 rocneho,ze je asi vysoky po ocinkovi....kronerka povedala na to ze ano Michal je vysoky len ze skoda ze rozum taky nema....Ema povedala,ze aj Lucia sa niekedy sprava ako pubertiacka a kronerka jej na to odpovedala dost postipacne,ze VIEM...co emu zarazilo 😅 vtedy tam prisla zuza a hned spustila na emu,ze aby nieco robila so svojou dcerou ...... 😉

zelmirka1
4. jún 2010

diky jalao aj ostatne, aspon viem co bolo 😉

gajafe
4. jún 2010

Dievčatá, toto bude:
22.6.
Zuzanin „Deň D“
Michal Gregor a Zuzana sú spolu konečne šťastní. Na Alexovej narodeninovej oslave Michal pred všetkými požiada Zuzanu o ruku.
Michaelu Kalmanovú na detskej oslave niečo poštípe a ona trvá na to, že sa sama odvezie na urgent. Alergická reakcia u nej síce nenastala, ale Michaela si aj tak vynucuje pozornosť doktora Burgera. Príde za ním na lekársku izbu a zvedie ho...
Marta Kmeťová stretne po mnohých rokoch Robovho otca, ale on ju nespozná.
„Michaela má plán“
Lucia kvôli Matúšovi mení svoj imidž. Nechá sa dokonca nahovoriť na cvičenie tai-či v parku, ktoré Matúš vedie. Lucia sa tak snaží prekonať pocit osobného zlyhania z toho, že si všetci okrem nej už zakladajú rodiny.
Štefan Burger bojuje so svojou neverou - má paranoju, že to už všetci vedia. Michaela ho drží v hrsti a Štefan je z toho s nervami na konci. Laura zatiaľ vôbec nič netuší...
24.6.
„Návrat strateného otca“
Marta sa pred Robom preriekne a on sa tak nechtiac dozvie pravdu o svojom otcovi. Robo je v šoku, a ani Nela mu nedokáže pomôcť, aby túto nečakanú novinku strávil. Posledný, kto sa o tom dozvie, je Robov otec – a aj preňho je to absolútne nečakané...
Michal pozve Luciu do kaviarne, aby jej vysvetlil svoje zasnúbenie. Lucia vypije viac, ako zvláda, a neskôr v kaviarni vyvádza pred Matúšom, ktorý tam pre ňu prišiel, aby ju zobral domov. Gregor ale doma Zuzane svoje stretnutie s Luciou zatají...
Rezák sa chce priblížiť Nine a ide s ňou cvičiť do parku tai-či. Pri nesprávnom pohybe ho sekne a sanitka ho odváža do nemocnice...
„Ticho po búrke“
Michal Gregor a Zuzana plánujú svoju svadbu.
Doktor Fabián pozýva k sebe na večeru Majku a Andreja Sýkoru – príjemnú atmosféru im prekazí nečakaný príchod Mariky Bubnovskej…
Viktor Mažár sa prizná Eve Páleníkovej, že má nemanželského syna.
Rezák sa udobruje s Ninou Zemanovou a pozve ju na večeru, kde mu Nina konečne povie svoje “áno”.
Lucia sa ospravedlňuje Michalovi za včerajší výstup v kaviarni, cíti sa trápne – Michal jej ponúka, že ju zvezie na motorke…

bzuco
4. jún 2010

@gajafe
tak to vyzerá dooooobre 😎
a že štefan s kalmankou - 😅

bzuco
4. jún 2010

a gregor si s tou luciou nedá pokoja 😝

veronika13
4. jún 2010

noooo zaujímavé... ale zas Michal a Lucia, Michal a Lucia... doooookola

murinka
4. jún 2010

nepisala niektora z vas stranu-dve dozadu ze mastalir zomrie tak,ze havaruje na motorke? 😅 😕 nechce sa mi to prehladavat 😅 dufam ze som nenapisala blbost jak traky 😝

marcca
4. jún 2010

no hádam len nezomrie vtedy, keď bude viesť luciu 😕 😕 ...inak už to nejak vydržte s tým michal + lucia...aby nám gregor od jesene nezačal chýbať... 😉 😀

bebebrumik
4. jún 2010

dievcata, ja by som uvitala, keby cez prazdniny zacali opakovat jednotlive casti od zaciatku... 🙂 😉

zuzana26
5. jún 2010

ak som to dobre pochopila, tak Mažár je Robov otec 😕 🙄 aj keď dúfam, že to tak nie je...
bebebrumik, to by bolo asi to najlepšie, čo by mohli urobiť 🙂

tamka84
6. jún 2010

No tak to by poriadne zaplietli dej, keby bol Mažár Robov otec 😕 , ale veď musia to nejak skomplikovať, inak by to nebol seriál...

strelka11
6. jún 2010

gajafe nie si ty nahodou scenaristka? 😀 odkial to ty vsetko vies? 😅

gajafe
6. jún 2010

strelka11, keby som ja bola scenáristka tak by seriál vyzeral úplne inak a Trnavský - bývalý riaditeľ - by v ňom účinkoval "doživotne" 😉 Nie som scenáristka, ale muž je novinár, tak má prístup k popisom skôr ako sú uverejnené v tlači, takže odtiaľ to mám a rada sa podelím... 😎

strelka11
6. jún 2010

tak to je super gajafe,tak diky za info 🙂 takze nas cakaju este zaujimave casti 😉

depecko
7. jún 2010

tak ja v tom musím troška zorientovať 😀 Kalmanka je Karin Haydu???? 😝 tak od nej sa to dá čakať. A Mažár bude Robov otec??? Akože on a Šišková? ....hmhm...

depecko
7. jún 2010

Michal si vezme Zuzanu a budú žiť dlho a šťastne,až kým nepomrú.V Amerike 😖 😀

zuzanakarolinka
7. jún 2010

ty kokos, to už dobré bludy sa tam budú robiť, čistá haluz

helenkasabinka
7. jún 2010

no pekne to teda scenaristi naplanovali,ze-Michal a Zuza svadba 😅 a Kalmanka a stefan 🙄 😅

depecko
9. jún 2010

ahojte-čo včera nikto nepozeral??? ☹ ☹ ☹ ☹ žiadne komentáre???? ja som videla len druhú polovicu.chýba mi Polniška 😔 Kuzmu s Filipom dávajú až moc.Ale podarené to ružovučké tričko,naozaj mu sedelo.Ale asi chceli hlavne spropagovať dobrú vec. Furková vo svojej ordinácii nemá počítač?Iba telefón na stole.Zaujímavé pracovné prostredie. 😀 Minule tam PC mala,taký starý typ. 😉

zelmirka1
9. jún 2010

ja som nevidela cele, ale naco Michal Lucii povedal ze chce mat so Zuzanou druhe dieta ? A svadbu jej neponukol ?
Inak ja som nepochopila kto je vlastne vrchna sestra Kamila ci Veronika ? ked tak spolu bojuju....No som zvedava ako Gregora odstrania zo serialu, dufam ze nie smrt to by bolo krute 😉 😉

zelmirka1
9. jún 2010

este ma napadlo ked sa kedysi Majka cudovala ze jej prisli peniaze na ucer, uz vie od koho ? alebo to nechali tak ?

tamka84
9. jún 2010

no vrchná je teraz Kamila, len ju oficiálne nikto nevymenoval, len dostala o tom menovací dekrét. A ani ja som nepostrehla či potom Majka zistila že kto jej poslal peniaze

tamka84
9. jún 2010

inak fakt nechápem prečo tak strašne scenáristi dávajú dokopy Michala so Zuzanou, ked im vôbec manželstvo neklape, a očividne sa Michal s Luciou ešte lúbia.....zdá sa mi to celé také nasilu..... 😒