Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jankamamka
20. nov 2010

no stvrtok o nicom.Ja som si myslela ,ze ukazu Lauru,ako to povie Stefanovi,ze o nich vie a nic ☹

helenkasabinka
20. nov 2010

tak tieto posledne dve casti boli uplne o nicom 🙄 no otras a veru v poslednej dobe to absolutne nema nic spolocne s ordinaciou v ruzovej zahrade 🙄 ved ziadny pripad nedavajuv nemocnici .......

a to ich spolocne bozkavanie som nevidela 😕 😕 😕

pipka
20. nov 2010

bozkavacka uuuplne na konci a potom hned titulky 😅 a takaaaa romantika...a ta hudba k tomu 😕 😀

helenkasabinka
20. nov 2010

@pipka 😅 😅 😅 😅 😅 😝

bmmz
21. nov 2010

troska sa to v utorok asi pohne
„Žiarlivosť“
Alkohol čoraz viac komplikuje život riaditeľa Rezáka. Kvôli Nine je Rezák ochotný na sebe pracovať - ale riešenie, ktoré mu Nina ponúkne, mu vyrazí dych...
Kríza vo vzťahu Pavla a Filipa graduje. Evu Páleníkovú to núti nanovo sa konfrontovať s homosexualitou svojho syna...
Kalman si uvedomil, že zaváhal, keď dal vo vzťahu s Laurou spiatočku a rád by to zmenil. Ale Laura mu už nechce dať ďalšiu šancu...

„Trpezlivá láska“
Nela a Robo sa snažia nájsť si k sebe cestu, ale namiesto zblíženia sa medzi nimi kopia nedorozumenia. Okolo Roba sa navyše začne šíriť fáma, ktorá dodá ich rozkolu úplne iný význam...
Michaela znovu zvedie doktora Burgera, tentokrát však naozaj prestrelí a dôsledky na seba nenechajú dlho čakať. Aj keď ich osobné vzťahy vrú, Laura, Burger a Kalman sa musia donútiť spolupracovať pri závažnom pacientskom prípade na urgente...

marcca
21. nov 2010

mne sa cez štvrtkovú časť podarilo zadriemať 😝 čo sa mi pri ordinácii stalo asi prvýkrát 🙄 🙄 ... prebrala ma až hysterická kamila...akurát zablúdili či čo 😀 ...a pri poslednej reklame sa to vzdala a išla spať a ako vás čítam, tak som prišla o romantický záver 😀 😝 ...škoda...

eaka
21. nov 2010

ten záver bol úplne trapný, teraz som to dopozerala...mňa to už tak nudí, že to na nete pozerám po jednotlivých častiach, nedám ani dve časti naraz a spím pritom jedna radosť... mali by to predpisovať lekári ľuďom s poruchami zaspávania...

filipal
22. nov 2010

@eaka 😀 😀 😀

jalao
22. nov 2010

@bmmz dakujeme, no ja som zvedava, ako to Laura ide riesit...
@pipka ja som tiez hladela, ze ci to strihnu, alebo nechaju...a oni nechali!! 😀 😀

pipka
22. nov 2010

@jalao no presne 😀 mi to silno pripominalo scenu z Ducha s demi moore a Patrickom swayzem, uz som len cakala ako to na hrnciarskom kruhu roztocia 😅 😕 😀 😀
ved vravim...prudka romantika 😝 😀

helenkasabinka
22. nov 2010

prave si chcem pozriet v archive tu poslednu lubostnu scenku ale strasne to seka 😅 🙄 😠

helenkasabinka
22. nov 2010

no a uz som si to pozrela a popretacala a skoro som nedychala 😝 😅 😅 😅 este ze to bolo len kusocek ale aka romantika 😀 😀

helenkasabinka
22. nov 2010

ideli ste uputavku na zajtra? 😕 😕 😕 😀

danka.k
22. nov 2010

@helenkasabinka ja som videla.. zasa robia uputavku ze waaau to bude dobre a nakoniec to bude taka nuda 😀 😀 😀 😀 😀

mikailla
22. nov 2010

@helenkasabinka aku poslednu lubostnu scenku si chces pozriet ?
A koho to mal buger v posteli v tej uputavke? nevsimla som si,Michaelu ?

danka.k
22. nov 2010

@mikailla hej pani Misku 😀 😀 😀 😀

mikailla
22. nov 2010

@danka.k taak to bude sranda 😀 dufam,ze sa laura zbali a nastahuje do vily,ved tam byvaju vsetci co nemaju domov nie? 😎 😎 😎 😎 a aka lubostna scenka mi usla co tu citam 😕 😕

danka.k
22. nov 2010

@mikailla asi to helenka myslela ako sa bozkavali ti dvaja chlapi... a Laura sa mozno rychlo vyzlecie a prida sa k nim 😀 😀 😀 😀

a som zvedava co bude dalej s polniskou.. vraj ide na pol roka do Francuzska

mikailla
22. nov 2010

@danka.k 😀 😀 😀 dobreee,to by bola scenka, Laura vhupne k nim 😅 😅 Ahaaa tak tu lubostnu scenku?no ja som myslela,ze sa zgrciam (s prepacenim) som sa potom tak rehotala,ze kolko im museli zaplatit za tu scenku 😕 Tak zas ide Peta prec z obrazovky ? no dufam,ze vezme sebou aj juricka toho taak nemam rada.Nezazivne situacie hra... 😖

danka.k
22. nov 2010

@mikailla ja som to nevidela a ani to vidiet nechcem 😀 😀 😀 😀 😀 no uvidime ci odide alebo bude chodit dalej natacat.... a Juricka ani ja moc nemusim

danka.k
22. nov 2010

no teraz som to poriadne precitala, vraj sa jej postava utlmi ale defenitivne neodchadza... tak uvidime

mikailla
22. nov 2010

@danka.k ahaa takze si myslim,ze asi tak raz do mesiaca pride natocit zopar scenok... 😒 😒 skoda,ona bola jedna z tych vtipnejsich postav,az na ten scenar co im teraz vymysleli.To mas dobre ze si nevidela tu scenu,bleeee 😅 😅

jankamamka
22. nov 2010

zajtra sa tesim ,ako Laura nachyta Hamburgera s Misou 😀 😀 😀
zajtra by mal hrat aj kamaratkin maly syncek.Tak som zvedava

danka.k
22. nov 2010

@mikailla no pisala tam ze sa chce naplno venovat synovi... tak asi nebude pol roka hrat.. neviem

pipka
22. nov 2010

no dufam, ze okrem vzrusa v posteli medzi hamburgerom a miskou uvidime aj vzruso v posteli medzi filipom a pavlom 😝 😀 😀 😀 😀

danka.k
22. nov 2010

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam ze nie 😀

pipka
22. nov 2010

@danka.k sak ale sranda by bola, nie? 😀 😀 😀

danka.k
22. nov 2010

@pipka no neviem neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tolko grcajucich by sa zrazu naslo 😀 😀

depecko
23. nov 2010

no dievčatá dneska určite pozeráme. 😀 príde nasa scéna konečne 😉 Laure očiská vypadnú,či už to vie?

eaka
23. nov 2010

mne sa zdá, že Laura to už vie, dopočula sa to v bufete a bola z toho celá urevaná (nechápem prečo, veď tvrdí, že ho nemiluje a je pre ňu cudzí) a so Zuzanou sa bavili, Zuzana, že "myslela som, že o tom vieš" a že "ťahajú to už polroka", mne sa to baby ale nezdá polroka...veď snáď 2-3 mesiace, nie??? či v ordinácii sú dva tri mesiace skoro polroka?? alebo pre Zuzanu?