Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

tajo
4. dec 2008

deti spia... môžme ohovárať... pesnička je inak vynikajúca 😀

tajo
4. dec 2008

.... a ešte... túto slečinku tiež nemusím 😀

majcik
4. dec 2008

Ten Radko je zlaty ... obdivujem detskych hercov, ze to tak vedia zahrat ...

tajo
4. dec 2008

mať také dieťa........... 😉

mexx
4. dec 2008

No neviem, ci by moj tatko bol taky mily, keby som sa vratila z Ameriky s tym, ze som tehotna...obdivujem takychto rodicov... 😅

tajo
4. dec 2008

a čo by ti spravil? Nič. Možno by si pohundral...... a zmieril...... 😉 a potajme tešil.... 😉 skús 😀

mexx
4. dec 2008

No tak teraz by to uz asi bolo jedno, nemam osemnast a som vydata, jasne, ze teraz by sa tesil. 🙂 Ale ako poznam tatka, skor by sa preniesol cez to, ze som sa v osemnastich dovalila z Ameriky tehotna...urcite skor, nez mama. 😀

biela
4. dec 2008

jáj, ten futbalista je sympaťák, to bude lovestory 😎

mexx
4. dec 2008

To nie je nahodou ten, co hra v reklame na VUB, co teraz chodi v telke? 😕

majcik
4. dec 2008

AJ mne je sympaticky ten futbalista - pacient

Nemozem si pomoct, ale Michal mi k tej riaditelke nepasuje ☹

janka900
4. dec 2008

tá riaditeľka mi tam nejako nepasuje 😉

lucinkaaa
4. dec 2008

futalista je velky fesak 😉

ale moj muz sa potesil, sa ma spytal, ci sa Michal dal dokopy s tou riaditelkou konecne. a zahlasil, ze ona je pekna, vyzera ako kralovna Islandu. tak som sa ho opytala ze ci je slepy... a ze na koho sa potom podobam ja? tak tak na mna kukol a zabil ze na teletubies 😀 😀 no hold mam smolu...

biela
4. dec 2008

keď michal chodil s lauritou tak sa lucia okolo nich motala, stále sa "náhodou" stretávali... ako sa rozišli, tak na seba narazili tak 2x a on už na luciu nepozerá svojimi smutnými očami...
najprv mu bola pani řídíci nesympatická a teraz spolu flirtujú... 😀
také zvraty sú tam...
a ešte aj ivan sa dá dokopy s danielitou. tá bude rada, budú prachy. 😀 😀 😀

tajo
4. dec 2008

tu už každý s každým chodí, bude chodiť.... to je haluz 😀

mexx
4. dec 2008

Lucinkaaa... 😀 ...ze Teletubbies... 😀

No ako som hovorila, nakoniec to aj tak bude zacarovany kruh...by to mohli nejako obzvlastnit... 🙄

catjob22
4. dec 2008

Kocky ja som dnes z tej party bola hotova - takto sa vsetci hadam este nestretli, ze?? Ale ma normalne nas...lo ked to zrazu skoncilo 😀

lucinkaaa
4. dec 2008

mexx 😀 asi si zmenim nick 😀

no ale ak sa da ivan dokopy s danou tak to bude este parik

biela
4. dec 2008

no ale všetci doktori sa stretli a na gynde ostala len veronika 😀

catjob22
4. dec 2008

Biela - super poznamka 😀 😀 😀

majcik
4. dec 2008

Ja som si to tiez vsimla ... ze ju tam nechali samu...

janka900
4. dec 2008

Však Veronika nemohla ísť na ten večierok potom ako by sa mohla konečne porozprávať s Jašovou 🙂

emilyz
4. dec 2008

Ved mala nocnu, aj pracovat musel niekto 😉
No inac ta riaditelka riadna potvora zvodkyna, tie jej prikazy a zakazy...hmmm, neviem, kt. muz by si to nechal. A este nadriadeny tak okato bali podriadeneho? No mne by to bolo trapne... 😀
Som zvedava, ako to bude s Michalovou sestrou...

majcik
4. dec 2008

Na tom seriali dost vidno, ze je nerealny ... ako pises emilyz, maloktory chlap by nieco take zniesol od zeny - nadriadenej.
Mne sa tiez nepaci, ked zena tak bali chlapa ...

hiha
5. dec 2008

caute,uz je to akosi nudne,stale sa tam len robia pariky a potom hadka,rozchod.Riaditelka ma sice pekny hlas,ale tot vse 😀 Vobec sa mi ako herecka nepaci.Futbalista je ale fesi a mat doma takeho Radka,uz lezim v Pinelke.Mne sa pacilo ako sa rozculila Magda,ta bola 100bodova 😝 😅 .Ale aspon nemala pani riaditelka pisulovy uces 😕 😅 .Viete nieco o sestricke Nadi?

mimkao
5. dec 2008

Ahoj. 🙂
Vie mi niekto napísať, ako včerajšia ordinácia začínala, lebo som to kukala len cez archív, ale sa mi zdá, že to akosi divne začalo. Hneď po reklame, ani úvodné tiulky neboli, iba hneď naskočila scéna, ako Vilo aj s chlapcami prišli za Majkou... Začínalo to aj normálne tak?... 😕

petka_s
5. dec 2008

nie zacalo to ako sa ta natalia vratila domov,aspon sa mi tak zda... 😅

bubba
5. dec 2008

😅 😅 😅 ja sa ani nepamatam 😀 😀

lencici
5. dec 2008

mimako začinalo to tak bolo to fakt divné

petka_s
5. dec 2008

teraz som si to sla kuk na stranke,tak je to tam rozkuskovane a zacina to druhou castou,a vedla toho
je aj 3 cast -po druhej reklame,kde kamila rozbaluje mikulasa...
zostrihli to asi omylom...

elise
5. dec 2008

tých oslavujúcich doktorov som si všimla na tej oslave tiež a tiež ma napadlo že veronika je tam sama. ved ona už odrodila ambulantne tak má skúsenosti, dali jej plnú dôveru, možno napísali na dvere dnes v noci sa nerodí 😀 😀 😀 😀 😀