Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sasiki
21. okt 2009

a to kedy sa dali Michal a Lucia dokopy???

lucia78lucia
21. okt 2009

jj, súhlasím je to o ničom, radšej pozeráme Odsúdené... 😉

ankam
21. okt 2009

ved hej ale akoze o com nechce povedat zuzane....ved nedavali aby sa na niecom dohadovali len sa tak letmo stretali a zrazu toto?

jona74
21. okt 2009

mne sa to zdalo akoby tam bolo nieco bud vystrihnute alebo tam zabudli nieco dat nema to akosi logiku tiez som si myslela ze som nieco prepasla ale je to akesi vsetko nedokoncene zapletky ☹

auriane
21. okt 2009

Nič sme nepremeškali, nič nevystrihli. Proste sa im len nechcelo riešiť zase nejaké scény s Gregorom a Luciou, tak to tam švacli len tak - že sú proste milenci a nám všetkým to malo zapnúť už dávno, že áno 😀 To nie je prvá situácia v tom seriále, kedy len tak z brucha hodili do pľacu niečo, čo nenadväzovalo na predchádzajúce situácie.
Lucka vyzerala tradične, že ju napína každý deň tak stokrát.
A to, čo spravili z Gregorovej sestry, to je tiež vrchol. Najprv je normálna, silná a emancipovaná žena, ktorá svojej priateľke /Lucii/ odpustí aj to, že sa vyspala s jej manželom, sama zvláda syna a kaviareň. Potom je z nej citovo labilná osôbka, ktorá sa nechá využiť mužom, čo ju oberie o státisíce. Potom je z nej gambler, čo nechodí hrať inde, nie, načo. Hrá len na svojom automate v kaviarni, to jej stačí. No a teraz je z nej alkoholička, navyše zakomplexovaná, otravná a všetkými nenávidená. Takže na nej sa vyvŕšili asi najviac, hehe. 😀 😀 😀

junovka
22. okt 2009

ta Lucia mi uz lezie na nervy 😠 ...podla mna je cisty vritolez,ktora za kazdu cenu chce Michala. 🙄

magimary
22. okt 2009

auriana, ty si teda dobre zhrnula celú postavu gregorovej sestry (ani neviem ako sa volá 😅 ) 😅 😀
je mi to smiešne, keď sa to dá takto dokopy... 😅 , ale zase človek klesajúci na dno (idúci najčastejšie z nejakej výšky) zažíva hocičo... aj keď táto jej koncentrácia cesty na dno je až komická... 😉

mňa ale zaujíma, či malá Dorka nie je náhodou aj reálna sestra veľkej Nory? podľa mňa sa dosť podobajú... 😅
neviete niekto? 😅

lul
22. okt 2009

kocky, trochu sa vam vtierknem 😉

magimary - Tereza sa vola Michalova sestra 🙂

k michalovi a lucii - ved sa vasnivo bozkavali vo vytahu 😉 nie je to sice uplne ono, ze by hned chceli byt spolu, ale aspon nieco, no.. nie je to tak uplne z luftu, ale nie je to dotiahnute do konca aj podla mna 😉

a ta mala Dorka je fakt kopia velkej Nory, co je to za "celebritku"?

ankam
23. okt 2009

ahojte,tiez rozmyslam ci sestra Nory,alebo mozno dcera 😀

a teraz to akoze sa rozisli zase.......Lucia a Gregor a o 10 casti sa budu zase okolo seba motat
To tak urobili aby sa nezabudlo na ich vztah podla mna 😠 😖

ema.nz
23. okt 2009

ahojte ta sa trochu pridam ak mozem..
je to jediny serial co pozeram,ale uz mi to vazne lezie na nervy 😝 uz som si myslela,ze sa Lucia da konecne s Michalom dokopy 😅 ved ta Vlkova to je nieco otrasne 😠 keby v normalnom zivote bola zena na muza taka stihacka tak sa na nu vykasle...a vyhrazat sa dietatom moze akurat tak len chudera 😠

uz dlhsi cas rozmyslam,ze to prestanem pozerat ale neda mi to 😝

zelmirka1
23. okt 2009

a mne sa veru nepacilo ako Lucia za kazdu cenu chce Michala, ved ma zenu, dieta a dost dlho nic a zrazu
mu vycita ze on nieco zacal, co vlastne cakala ?...inak je to celkom realne takze fajn 😉 aj ked kedysi sa mi spolu pacili, Vlkova nahodou je dobra, mozno by sa vela zien spravalo rovnako keby vycitili ze im muz unika.... 😕

diddi
23. okt 2009

Dorka je dcera Karin Hajdu

bejbypd
23. okt 2009

ahojte ja sa tiez pridam ale ako fanusicka lucii...Lebo sa proste evidentne lubia a on co zostane pri zene lebo ho vydiera dietatom a jednoducho sa nauci mat ju rad?ja ho lutujem ale mal by byt s luciou a nie nasilu s vlkovou,nepaci sa mi jej spravanie...jezis ja mam chlapa tiez furt v robote vidime sa asi hodinu denne aj to som mozno vela povedala a tu som a sceny mu teda vobec nerobim.aj ked ja teda nemam preco...no neviem jednoducho lubi luciu tak nech je s nou, dietatu moze byt dobrym otcom aj tak ked sa s nim bude vidat trochu menej ako otcom ktory bude furt ofucany,myslou uplne inde a s mamickou sa bude rozpravat a zit len nasilu....to je ale len moj nazor

sasiki
23. okt 2009

hej, Dorka je dcéra Karin Hajdu, ale vyzerá ako ozajstná malá Polnišová 😀
no, tak ja osobne by som muža nakopala do.......... než by som mu vyvárala, vypekala, vždy ho čakala tip-top upravená, aj keď asi záleží od povahy. Zuzana hrá Zuzu super, podľa mňa. No aj keď je stíhačka, včera mi jej bolo náhodou ľúto, keď sa tak stará, snaží sa zachrániť vzťah a ten jej pako hrá na dve strany....

mimikyky
23. okt 2009

presne tak,Dorka je dcéra Karin Hajdu, veď už som Vám tu dopredu nabonzovala,že tam bude hrať 😀

auriane
23. okt 2009

Veď Lucia ho mohla mať, keď ešte nemal Zuzanu s Alexom, tak čo teraz robí? Jeden vášnivý bozk vo výťahu a už chce, aby opustil rodinu, sa musí viac snažiť, dievča 😀 😀 😀

marcca
23. okt 2009

no Lucia chce pravdepodobne vždy toho, koho nemá 😉 ...a to od samého začiatku, takže sa nad tým ani nepozastavujem...Zuzana už zrejme vytiahla poslednú vec (slávikovcov+ alexa) na zachránenie vzťahu a to už zrejme bude začiatok konca 😝 ...už by sa aj patrilo 🙄

auriane, s tou Terezou si to vystihla 😉

mimikyky, ja si pamätám, že si nám to dopredu avizovala a takisto aj to, že s malou Dorkou je už veľa natočeného 🙄 🙄 ...no slávna Karin sa veru snaží...malá je v paneláku, v ordinácii a čakám, kde najbližšie ju ešte pretlačia...už je jej na môj vkus veľa a nezdá sa mi až taký talent... 😝

sasiki
23. okt 2009

ani mne sa nezdá taký talent, kto vie, ako by to zahrali iné deti. No ako sestra Polnišovej sa tam hodí, veď ako by jej z oka vypadla 😀

zrzulka
23. okt 2009

ja uz nesledujem ordinaciu len sem tam a postrehla som ze Juricek je na psychiatrii. Co sa stalo????

ankam
23. okt 2009

diddi -vdaka 😉
ked si tak rozpomeniem tak aj na karin sa podoba 🙂

smejko1
23. okt 2009

ja som za zuzanu........ a je mi zle z lucie a mastalira..... alebo z tych scenarostov co pisu taku kravinu...... ked boli obaja volny tak nic....... potom velky navrat k zuzane ..... novy byt.... dokonca sa jej pred svadbou jeho mamy opytal ci by sa aj oni nezobrali....... a odrazu ked vsetko funguje tak on si zatancoval s luciou a uz chce len ju a zuzana nic........

a sorry, ze stihacka???!!! ved ona ma precosa tak spravat, ved zacala, ked pocitila menej pozornosti,,,,,, neni hlupa, hned vycitila, ze sa nieco nekale deje a mala bohuzial pravdu....... a teda klobuk dole ako sa dokaze koli tomu, aby jej syn mal rodinu ponizit a snazit sa...... ja s mojou povahou, by som ho posalala kade lahsie ......

inak mozno keby ho aj ona fakt poslala prec tak odrazu y aj on ju chcel....... a ano lubia sa lucia a mastalir, ALE ved to sa stale a aj tak sa nevedeli dat dokopy........

tak som sa rozpisala..... 😀 tot moj nazor

zelmirka1
23. okt 2009

smejko mas pravdu ved gregor mal po lucii aj lauru, cakali babo a chceli sa vziat, nakoniec sa rozhodol byt so Zuzanou, ona to vobec zo zaciatku nechcela a zrazu si spomenil na Luciu a nevie bez nej byt, ako maly chlapec bezal vecer pred jej dom pan primar...inak som im tiez velmi fandila lucii a gregorovi spolu na zaciatku ale ved to uz je uplne inde teraz.

smejko1
23. okt 2009

presne tak zelmirka - aj mne k sebe pasovali......... ale dieta je dieta a hlavne, ved to on sa na zuzanu a maleho nalepil ked zomrel vlk...... nemusel..... mohol len dieta podporovat a starat sa o neho......

sasiki
23. okt 2009

a pre neho Zuzana prestala bojovat o Alexovo dedičstvo 🤐 - a teraz - ani chlap, ani prachy 😀 😀 😀

auriane
23. okt 2009

No veď to, že Gregor si postavil hlavu a svoje ego uprednostnil pred peniazmi. Ktoré ani neboli jeho, že áno. I keď je jasné, prečo nemohli bývať v tom dome po Vlkovi a nemohla zdediť peniaze... Kto by staval a za čo nové kulisy??? 😀

marcca
23. okt 2009

...len s tým rozdielom, že zuzane a gregorovi to nikdy predtým neklapalo...veď kedysi dávno opustila ona jeho a vrátila sa k starému vlkovi...tehotná s iným 😝 ....tá žena ide čisto po prachoch a keby sa objavil niekto, kto si ju nasťahuje do vily a bude sponzorovať jej nákupy, gregorovi ani nezakýva na rozlúčku 😉 ...a nasilu udržiavať nikdy nefungujúci vzťah len kvôli dieťaťu sa dlho nedá...bohužiaľ 😅

smejko...mne sa zdá, že hneď po pohrebe sa nalepila ona na neho... 😉

sasiki
24. okt 2009

inak je sranda dohadovať sa o fiktívnych vzťahoch, že? 😀 😀 😀 aspoň neohovaráme niekoho skutočného 😀 😝

diddi
27. okt 2009

dnes bez komentara?....celkom sa mi tato cast pacila...hlavne Majka 😒

kotenko
27. okt 2009

jeej, no tato druha cast bola uzasna, konecne sa nieco aj v ordi. dialo. idem si kuknut ci uz dali ukazky na stvrtok, predsa, to, co davaju do telky pri titulkach je malicke a bez zvuku.
inak dnes pekne zlimitoval maly Alex toho Michala. ked plakal v ordinacii a michal nieco hovoril, nebolo nic pocut, iba plac alexa... hmm, no techniku maju podla vsetkeho asi kvalitnu v studiu 🙂

helenkasabinka
28. okt 2009

juj ha vcera bola majka svetovaaaa-ale mu dala 😅 😀