Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

diddi
25. sep 2009

a co ked isli na dovcu, aby sa uzmierili?

mirela
25. sep 2009

tak mohli dat nejaku uzmierovaciu scenu doma

mirela
25. sep 2009

aby to malo aspon nejaku naväznost ... trochu viac preciznosti by nebolo na skodu 😉

diddi
25. sep 2009

je strasne lahko kritizovat, ale nikto z vas nie je na mieste tvorcov....a nakoniec, ak mam vyhrady k tomuto serialu...co vidim, ze strasne vela z vas ma...tak ho predsa jednoducho prestanem sledovat a nebudem vypisovat, ze je to horsie ako telenovela.....

mirela
25. sep 2009

kritika môze byt aj prospesna, len ju treba citat, zamysliet sa atd. Rozmyslam, ze naozaj prestanem pozerat tento serial. Vzdy som sa nan tesila, teraz pozeram iba zo zaznamu, uvazujem, ci mam este pokracovat

helenkasabinka
25. sep 2009

vcera bola zasa zaujimava cast a dost som sa pobavila nad Petrom ked nechal dieta v parku 😀

lussy23
25. sep 2009

Ahojte. ja tento seriál síce nepozerám, ale veľmi sa mi páči tá úvodná pesnička. Viem, že tam spieva Mekky Žbirka , ale kto je tá baba?

helenkasabinka
25. sep 2009

ja mam ordinaciu uplne rada a vzdy sa tesim z toho totalne 😀

silvia123
25. sep 2009

Ja pozerávam ordináciu od začiatku, baví ma, tak ako mnohé ostatné čo sem píšu, ale je pravda, že tieto nové časti po lete nie sú také precízne, veľa nových tvári (niektoré nemusím) a veľa osôb nedoriešených. Myslím, že nejde o to, že ak sa mi nepáči môžem to prestať pozerať...ide skôr o to, že človeka štve, keď niečo čo bolo úplne perfektné sa začína zhoršovať...

helenkasabinka
26. sep 2009

jej tak mame sa na co este s Laurou tesit-juj ze v seriali bude mat tazky porod...och joj chuda a ta to snad prezije.....kedze nas v poslednom case rozne prekvapuju scenaristi 😅

petusaaa
28. sep 2009

a kde je teraz david vlasnte? chcel sa zabit a teraz ho nechavaju sameho 😕

helenkasabinka
29. sep 2009

dnes zaciname 😀

sasiki
29. sep 2009

nikde nikto????

miroslava89
29. sep 2009

mne je ten nemec nesympaticky..pride mi to ako keby zil v roku 1800 🤐

sasiki
29. sep 2009

aký nemec??? myslíš Labudu???

eva7780
29. sep 2009

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-508323-juric...
bolo dnes niečo zaujímavé?kuknem až zajtra v archíve

mimikyky
30. sep 2009

u nás práve pred domom natáčali ordišku, a presunuli sa do parku, tam už nedovidím 😀 , a nezávidím im veru ani počko 😝 , prší 😠

ale vyšpehovala som pri varení, že Lucia s Michalom vychádzali spolu z vchodu a sadli na motorku a odfrčali...
a potom sa Mašťo ohákol do nejakého semišového saka, a sadal do auta..........a Zuzana sa s malým precházala s kočíkom, a niekto jej zavolal,že videl Michala s Luciou, tak sa trošku zložila po tom hovore....

ináč boli šikovný, takmer všetko natočili na 1x, a úžasne sa správali, a s tým malým sa perfiš jašili.......

a moja Miška mi volala cestou do školy : "mamina, Maštalír sa na mňa usmial" 🙂 🙂

ankam
30. sep 2009

aojte
nepaci sa mi ta kaviaren a ani ten Juricek-uz mam dost

jalao
30. sep 2009

No mimikyky, to mas super takto to sledovat on-line!!!!! 😀 😀 😀 😀
Tak ale aspon vieme, ze ta Lucia si neda s tym Michalom pokoj!! 😒 😒
Ako pise Ankam, linia s Jurickom je uz dost nudna, podla mna ok, je chory, tak nech sa vylieci a rozvijaju jeho postavu dalej! Mam ho rada, je to super herec, tak nech sa to uz hybe... To teraz z neho bude dalsich 10 dielov maniak a bude sedavat na poseteli a hladiet z okna?? 😒

helenkasabinka
30. sep 2009

ahojte vcera ma dojali s tou Laurou-ved nepisali ze Laura bude aj v ordinacii rodit a bude mat tazky porod? a oni len tak vcera cez mobil si povedia ze Laura ma syna 😕

helenkasabinka
30. sep 2009

a co sa tyka Juricka? uz to je vazne trosku s nim prehnane a Labudu nemusim -ble 🙄

marcca
30. sep 2009

mimikyky, normálne ti závidím, že Maštalír pod oknami 😀 😀 ... a super správy, lebo po včerajšej časti som si myslela, že medzi luciou a michalom je to definitívne...takže nádej ešte majú, len dokedy to idú takto naťahovať 😕 😕

jalao, s tým juríčkom súhlas 😉

helenkasabinka
30. sep 2009

juj veru mimikyky aj ja ti zavidim 😉 ja by som ho asi na kavu pozvala 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

jalao
30. sep 2009

ja nechcem byt skodoradostna...ale nemoze to byt nahodou aj tak, ze ten Norisovej syn nakoniec nebude Michalov bio syn?? Bolo to tam uz akoze definitivne potvrdene, ze je jeho? Lebo pokial si spominam, prebehlo to len tak, ze ona to Michalovi jednoducho oznamila, ze je to TVOJ syn... 😖 Alebo by to bolo prilis dramaticke taketo daco?? Ja mam Norisovu ako herecku rada, ale podla mna tuto ma totalne nevdacnu rolu.... Cakava Michala vzdy v pozore s teplou vecerou. 😒 😒 , na sebe vzdy oblecene saty!!!hadam aj opatky ma k tomu obute 🙄 🙄 Pride mi to straaaasne neprirodzene... 😝

helenkasabinka
30. sep 2009

jalao nad tym som uz aj ja vela krat premyslala pretoze Vlk ked zil tak si sice dal spravit DNA ale my sme sa to nikdy nedozvedeli ze ako dopadli 😅 😕

helenkasabinka
30. sep 2009

no neviem ale myslim si ze maly syn Michala-nie je asi ani jeho 😅

marcca
30. sep 2009

jalao, ja si pamätám, že ešte starý Vlk dával robiť testy DNA...len už neviem ako to bolo ďalej, či len on vedel, kto je otcom alebo všetci 😕 😕

marcca
30. sep 2009

helenkasabinka 😉 ... inak mne sa tiež vidí, že nikdy nepovedali ako to dopadlo...