Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

blumchen
12. máj 2009

Aaaale do kelu ... Slavik zomrie ???? ☹ ☹ ☹ Nieeeee .... tak ho mam v Ordinacii rada ...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kotenko
12. máj 2009

aj mne velmi zuzka chyba.... jaaaaaj ha, bola super....

emily333
12. máj 2009

ta slavikova priatelka ma noveho napadnika ta tych chlapov nejak strieda niekto zamladi tolko nemaa 😀

lucaska
12. máj 2009

emily 😀 😀 😀 😀 😀

jona74
12. máj 2009

veru skoda Fialova mala smrnc aj humor proste vsetko v jednom... 😵

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
12. máj 2009

Milka a Rasto??????????? 😕

lucaska
12. máj 2009

hlavne ze na alzbetku keby sa len pozrela chlap, tak uz je skndal,ale on sa moze este aj ocuckavat 😠 😠 😠

katka1981
12. máj 2009

kotenko, ozaj nebyt teba, neviem o com to dnes bolo. Mne to uz hra len ako kulisa ale neviem co sa tam deje.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jona74
12. máj 2009

az take zapletky no teda asi si to predsa pozriem na nete 😝 Ozaj a co Michal a Zuzana neaka zmena alebo ona robi stale drahoty okolo spolocneho byvania?

sasiki
12. máj 2009

kotenko 😀 😀 😀 😀
ani o reklamu sme neprišli 😀

sasiki
12. máj 2009

A David je protivny, taku milu ženu má..........

majcik
12. máj 2009

Kotenko - dnes TI islo 🙂
SKoda, ze Alzbetke a Davidovi to neklape, mne sa pacili ako par .. Tiez dufam, ze Slavik to prezije.

bambusko
12. máj 2009

kotenko, ja uz to nebudem pozerat, staci mi teba precitat 😀 same katastrofy sa tam deju, to uz ta nela nema dost, co sa jej vsetko stalo???

helenkasabinka
13. máj 2009

ahojte ja som vcera tiez pozerala ale nemohla som aj pisat a aj pozerat,malinka sa trosku budila lebo jej zubky idu 😉

no vcera to tam bolo zaujimave
idem si vas precitat

sasiki
13. máj 2009

no na Nelyn pribeh sa ani telenovely nechytaju.................... 😨

ankam
13. máj 2009

jaj tak to je trapne s tou Nelou 😠

helenkasabinka
13. máj 2009

veru je to trapne asi uz nevedeli co vymysliet 🙄

kotenko
13. máj 2009

ahojte, no pozrela som si uputavku na stvrtok... chuda Betka, nechaju ju trpiet.... A co bude zo Slavikom? Je pisane ze ma infarkt, ale nikde nenapisali, ze by ho prekonal pripadne ze by mz podlahol. tak som teraz v napati..
co sa tyka Nely... je to uz fakt velmi komplikovane a pochybujem, ze sa taketo veci stavaju "len tak"...

sue
13. máj 2009

...keby nevymýšľali také hovadiny, o čom by ste sa vy tu rozprávali? 😉

kotenko
13. máj 2009

sue, no napriklad o tebe 😉

leva
13. máj 2009

Aj ja dufam ze to Slavik prezije,bola by ho skoda.David je jeden neprijemny chlap,byt takeho stale sa lutujuceho chudaka pri mne,uz by som teda nervy nemala.

sue
13. máj 2009

Kotenko, to by si bola offtopic 😀 😀 😀

katrin21
13. máj 2009

podla mna Slavik zomrie, lebo pisali, ze sa vymanilo vedenie seriálu a maju redukovat pocet postav hlavne vedlajsich vrámci setrenia.... takze take tie postavy ako ta vdova, co si podrezala zily, a pod. nemaju sancu sa udrzat... ale vraj sa to viac prejaví az po lete...

kotenko
13. máj 2009

aaa, do kelu. katrin, tak to si ma teda nepotesila. ale zas Jasovcov by nemuseli davat, aj ked na spestreniej e to zabava... aspon to nie je stale o tych istych ludoch iba

sasiki
13. máj 2009

praveže mne sa to nezdá stále o tých istých ľuďoch, veď ich je tam hrrrrrrba 😀

leva
13. máj 2009

no chuda pani Editka,dalsi partner jej ma zomriet.