Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

katka1981
27. mar 2009

ja som zas od ludi co poznaju studenkovu pocula, ze je mila, skromna a v pohode, vobec nie ako pripada nam, ked ju nepozname.

lucaska
27. mar 2009

ja tiez akosi studenkovu moc nemusim, a mirel mas pravdu bez tych jej plastik by sa netvarila jak keby nadnu nebolo.............a maskery a vizazisti spravia svoje........by som ju chcela videt rano ked sa zobudi 😅

veronika13
27. mar 2009

ja nie 😀

lucaska
27. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1981
27. mar 2009

nevidela som poslednu cast, mozete mi napisatam bolo v skratke co tam bolo? Mam hrozne pomaly net, stale pada, nemozem si to pozriet z netu.

kotenko
27. mar 2009

No presne tak, vsade posobi tak sebavedome, az sa mi to nepaci..
A kto sa mi v Ordi paci? tak urcite Andy hajdu, skvele mu sadla jeho postava. a tak isto aj mastalir, no priznajme si 😝 😅 😵
A z dam - urcite zuzka kanocz, sona norisova... osobne sa mi paci aj ta nova riaditelka (meno???), aj ked hra skor negativnu ulohu, vie sa perfektne hnevat a osobne sa mi paci jej dlhy konsky chvostik.. take mile, dievcenske mi to pride

akejka
31. mar 2009

katka, Zdenku Studenkovú poznám. A pôsobí na mňa uafektovane. Ona je taká v skutočnosti, aká je herečka. Prišla (inak nebola upravená vizážistami, vyzerá staršie ako v telke), začala tam afektovať tým jej spevavým hlasom, vykrikovať, rozhadzovať rukami...pútala na sbea pozornosť, pani dôležitá 🙂
Ale inak ako herečku ju mám rada, aj ke´d so mnou komunikovala, ako by stále hrala...niekde v divadle...len ja som sa netvárila ako herečka 😉
V ordinácii mám rada Zuzku Kanócz, tiež ju poznám z videnia, je to správna baba...a páči sa mi ten prísny doktor na pohotovosti 😉

martina46
31. mar 2009

aj ja, co som len tak z dialky v civile zazila studenkovu, tiez bola afektovana, ale ako herecka je fantasticka!

kotenko
31. mar 2009

No kde ste. zavislacky? Objavili sa zas dalsie nove tvare v ordi... dvaja policajti, zelenaci...

diddi
31. mar 2009

kotenko,tak ako?....bola si u lekara?

kotenko
31. mar 2009

nie, netrebalo. mrcha dnes rano prisla. meskala 11 dni

aadula
31. mar 2009

tak ja zas Zuzku Norisovú v tomto serialy nemusím..napr. čo hrala v Meste tieňov to je seklo 🙂

diddi
31. mar 2009

kotenko,tak sa to vyriesilo samo

blumchen
31. mar 2009

tu sme, tu sme kotenko, ady hajdu to dobre zahral, vsak? Akoby fakt havaroval .. 😒

aadula
31. mar 2009

ady je kapacita 😵

lucaska
31. mar 2009

ahojte,zavislacky............... 😝 uz kuk aj ja,premeskala som daco zaujmave???

blumchen
31. mar 2009

lucaska, no napriklad to, ze kramara skoro uskrtili traja romovia ... 😲

lucaska
31. mar 2009

a preco????

kotenko
31. mar 2009

tak toto si Stanko u mna pokaslal..... 😔

lucaska
31. mar 2009

ale pekne sa nanho vrhla 😅 😅 😅 😅

kotenko
31. mar 2009

to ano 😀

kotenko
31. mar 2009

fuuuha, tak sanitar riadne zavaril touto SMS-kou tej sestricke (vypadlo mi meno). Juuuj, ale invalid nemal citam spravy

lucaska
31. mar 2009

no pekne, tak betke pekne zavaril 😝

kotenko
31. mar 2009

ten maly sa asi pozeral na bobra, ked bol posledny zaber na vlkovu a gregora 😀 bol neuveritelne zlatucky

sasiki
31. mar 2009

ale ona je v tom nevinne, či???

aplless
31. mar 2009

no Peter je v poriadnej kaši 😢

kotenko
31. mar 2009

jeej, no michal ma potesil... uz sa tesim na stvrtok

biela
31. mar 2009

To boli riadne somariny čo ten lukáš hovoril o tých poistkách a pracovnom úraze. scenáristi by mali tieto odborné veci konzultovať. 😒

kotenko
31. mar 2009

ja sa do toho nastastie nerozumiem... este mi tak napadlo.... aky termin porodu ma Miska v skutocnosti? nejako som nato pozabudla