Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
11. nov 2009

juj ha ta Laura 😅

ankam
12. nov 2009

sasiki ja som myslela tu riaditelku byvalu.... 😉

k.a.t.k.a.
12. nov 2009

info z kuchyne - Mastalir odide z Ordinacie

kotenko
12. nov 2009

k.a.t.k.a. - ty ma nehnevaj 😀 tak odchadza Lubko Kostelny a uz aj Mastalir??? do prdelky a bude to este stale ordinacia????
Inak vsimli ste si, ze v dnesnej casti neukazali cobejovu a spol?

sasiki
12. nov 2009

kto je Lubko Kostelny???

tinesa
12. nov 2009

kostelny je stanko juricek 😉

kotenko
12. nov 2009

doktor Juricek, nas rysavcek zlaty

sasiki
12. nov 2009

katka a odkiaľ máš také info???
Juríček??? ☹ ☹ ☹

kotenko
12. nov 2009

Juricek, bolo to tu spominane uz davnejsie a nedavno bol Stanko aj v reflexe, ze sichce oddychnut a ide na 3 mesiace do Ameriky. dufam, ze to nebude moc vidiet v ordinacii a vrati sa opat na gyndu.
a spominal aj take daco, ze ved polnisova bola tiez rok v zahranici a na televiznej obrazovke to ani vidiet nebolo, tak dufam ze si aj Juricka prednahraju. a spominal aj to, ze pocas polroka ma AZ 2 dni volna 😔 chudacik nas zlaty, vytazeny je na 110%. ten oddych si zasluzi urcite

kotenko
12. nov 2009

noo a je to tu, salmonela potvrdena, karantena by sa mala skoncit.

k.a.t.k.a.
12. nov 2009

sasiki manzel m to povedal 😅 a jemu reziser 😉

marcca
12. nov 2009

fíha, to sú novinky 😕 😕 ...no gregora bude škoda, verím, že je to len planý poplach...takisto juríček neodchádza definitívne... 😉

ja som čobejovú videla aj v dnešnej časti... na chvíľku... 😅 😝

kotenko
12. nov 2009

hej,no veru v druhej casti uz bola... ale ani mi v prvej nechybala, skor ma hneva, ze prestali rozoberat Lucia - michal - zuzanka... uz to naberalo riadne obratky.

k.a.t.k.a.
12. nov 2009

podla mna postavu MIchala už tak domotali, že sa nema už akym smerom vyvíjať ...

jalao
13. nov 2009

Katka, zlatko, sak pozistuj od toho rezisera, ako to teraz s nimi bude... 😉 😉 Ale v ukazkach bolo, ze riaditel s Luciou idu na nejaky vikend, ci co..aj jej vcera akoby lasku vyznal.. 😲 😲 😲 , sice tak rozpacito...ale povedal to! No a videli ste toho Kramara s Majkou v ukazkach??? 😔 😔 😔 😔 Sa mu to tam s tymi babami akosi pletie, co? 😅 😅 😅

weja
13. nov 2009

ahojte,
prosím vás, čo povedal riaditeľ Lucii - tú poslednú vetu, keď stáli na tých schodoch???? to som nepočula, ale keď som videla, ako sa Lucia tvári, domyslela som si, že to bolo asi dačo podstatné 😅
Maštalíra bude škoda, ak odíde... 😒
tu je ďalší dej http://ordinacia.markiza.sk/clanok-512550-sedem...
...ale na Zuzu-Michala-Luciu sa akosi vykašlali, už to mohli nejako doriešiť.. 😖

sasiki
13. nov 2009

no katka, tak to sú info 😀
mňa to akosi prestáva baviť, aj včera som to prepla......... 😒

ema.nz
13. nov 2009

weja:povedal jej,ze ju milujem 😅

a to vcera co bolo 😕 😕 ved to bol totalny otras 😠 nemalo to ani hlavu ani patu a ta Nora ako tam usmernovala ludi...otrasna cast 😠

a to akoze po tom vystupe zostall Michal so Zuzanou 😨 no asi to uz vazne prestanem pozerat 😠

jalao
13. nov 2009

mne sa to az take hrozne nezdalo..ale Nora ako veduca krizoveho stabu... ☹ ☹ to bolo minimalne divne... Aj tie operativne porady, co mali kvoli karantene, tam stale boli ti isti piati doktori.. 😖 😖 , tam uz ine oddelenia nemali?? ved spominaju niekedy internu, infekcne...Toto su take nedotiahnute detaily, ktore na mna ale potom posobia dost nepresvedcivo, az amatersky ☹ ☹ Hoci to aj pozeram rada..

marcca
13. nov 2009

no veru ten trojuholník by už mohli nejak doriešiť 😝 celý týždeň sa okolo nich nič neudialo a vyzerá to tak, že michal a zuza fungujú ďalej akoby sa nič nestalo 😝 😝 😝 a miesto toho do deja zamiešajú akúsi choleru 🙄 🙄 😀

weja
13. nov 2009

Ema, ďakujem 😉
mne to zamiešanie cholery do deja až tak nevadilo, aspoň to bolo spestrenie... 😀
osobne mi idú už na nervy scény s Luciou a Michalom - hádžu po sebe pohľadom ako kone po kope sena, začalo to už pred letom a doteraz sa to nikam nepohlo... 🙄 už je to dosť trápne... chcelo by to konečne nejakú konfrontáciu, myslela som, že keď už došlo k tej roztržke v bare, že sa to už nejako vyrieši... 😖

auriane
13. nov 2009

Včera som videla len kúsok z poslednej časti, už ma to prestáva baviť, je to na míle vzdialené od reality a pripadá mi to ako nejaký stredoškolský projekt, nie ako seriózny seriál. Bodaj by odišiel Maštalír, lebo len kvôli nemu to už pozerávam.

ema.nz
13. nov 2009

weja:napisala som to jak dement 😝 on ju miluje,nie ja 😀 😀 😀

inak aj ja to pozeram len kvoli Mastalirovi 😝 😀 ale aspon vidim,ze nie som sama 😀

ema.nz
13. nov 2009

stale mi nejde spustit ukazku s buduceho tyzdna 😠 vam to funguje 😕

depecko
13. nov 2009

ahojte,tak mne sa včerajšia časť páčila,ani neviem ako som ožehlila kopec prádla 😀 A Maštalír má odísť???Nieeeeee 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .

renatkas
13. nov 2009

Ahojte, tak aj ked vy niekedy nadavate na Ordinaciu, mne to pride ako dobra oddychovka a neriesim ostatne veci ci bola Nora veduca krizoveho stabu alebo nie. Akurat mi tam vadi histericka Hilmerova.
A Mastalira bude skoda ked odide, strasne som chcela aby sa dali s Luciou zase dokopy. Ordinacia bez Mastalira nebude Ordinacia 😒

jalao
13. nov 2009

Veru, oni nas stale drzia v napati, ako to s nimi bude, resp. nebude pokracovat...ja im aj fandim, ale scenaristi maju zrejme inu predstavu...Myslim, ze ich vztah=nevztah patrí medzi hlavne linie celého seriálu... Pamatate si, povodne sa vačšina zapletok odohravala okolo ludi z domu od Emy...ale aj Kronerova linia sa mi velmi paci 🙂 🙂 🙂 a este starsi Slavikovci 😉 😉 😉 A ohladom tej Nory, nic proti nej a ani som si to nevsimla sama, ale niekedy sa tam skratka vyskytnu take absurdne situacie, co mi kolu ocicka... 😝 😝 😝
DP , ja tiez skoro vždy pri tom nažehlim kopy... 😀 😀

weja
13. nov 2009

Ema, to som aj predpokladala, že ty ju nemiluješ 😀
ja to tiež pozerávam ako oddychovku, nie preto, aby som v tom hľadala scenáristické chyby... aj keď niekedy je to pritiahnuté za vlasy 😝 ale zase to je takmer každý druhý seriál a každý tretí film mimo realitu, takže keby som to brala z tohto hľadiska, už nie je čo pozerať...
a páčia sa mi niektoré herecké výkony našich hercov... taký Kostelný nemá chybu, je podľa mňa úúúplne uveriteľný 😵 takže aj preto ma tieto slovenské seriály bavia, napr. divadlo v našom meste nie je, takže nebyť tohto, ani by som nemala možnosť si o nich utvoriť obraz... 🙂
...ale to len tak na okraj môj názor 😉

renatkas
13. nov 2009

weja ked tu pises o hereckych vykonoch, napr. Mastalira som nezazila v divadle, ale zeby podaval nejaky extra uveritelny vykon v Ordinacii, to povedat nemozem. Ale aj tak ho uplne zeriem 😀
Alebo napr. taky Jozko Vajda, v ordinacii este celkom ok, ale ta reklama ktoru natocil, na tom sa vzdy smejem 😀

ale aj tak ich vsetkych milujem (okrem postav Norisovej a Hilmerovej).

A Stanko je uplne na zozratie 😀

depecko
13. nov 2009

tak kočky,ja som Vajdu aj Maštalíra v divadle videla a teda klobúk dole.V divadle je to úplne inak,hrajú naživo najmenej 2 hodiny a dávajú všetko zo seba.Takže sa ich musím troška zastať. 🙂 A ešte k včerajšej časti-na čas mi zhnusili cestovinový šalát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀