Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

asitka
3. nov 2008

ale šak ktosi tu písal...že to blde plné pesimizmu a tragédií...či ako to bolo...takže predpokladám...že dieťatko nedostane... 😠 😖

zabga88
3. nov 2008

Ahojte babule!
Mozem sa k vam pridat? Je to moj najoblubenejsi serial

monkula
3. nov 2008

asitka, ja som to písala....
Slečna Dzurindová povedala ,že nešťastie priťahuje divákov 😠
Nazdar zabga, vitaj 🙂

titinkaa
3. nov 2008

No budúci týždeň nás čaká UTOROK: Michalovi sa rozpadá další vzťah. V nemocnici sa začína boj o kreslá primárov. Mažár sa prizná Páleníkovej že sa stretáva s Fabianovou. Martin sa zapletie do nelegálnych aktivít. Juriga neovláda svoje správanie. ŠTVRTOK: Michal sa stáva primárom. Magdu s Radom pristihne Milčík v intímnej chvíli. Veronika je zúfalá z Tomečkovej snahy pomôcť Jašovcom. Martin je svedkom Andrejovej manipulacie s Nelou.
Tolko pisali v novej televizii. 🙂 🙂

leva
3. nov 2008

biela,presne takto to aj ja citim,strasne som si ju aj ja oblubila a tesila sa ako jej to ide,no a teraz toto,som ostala smutna.

ankam
3. nov 2008

oooooooooo Michal primarom?? 😉

ikke
3. nov 2008

vidim, ze toto je "vplyvna tema", tak ak to nejaka scenaristka cita, ja by som poprosila, aby tam dohodili nejaku zenu-gynekologicku, bo odkedy fialova odisla, je na tej gynde nejako moc testosteronu 😝 😉

a gregor primarom? a k tomu pol ordinacie? sak to jeho den aby potom mal aspon 48 hodin... 😕

bubba
3. nov 2008

dzurindova ma teda pravdu baby,keby boli vsetci len stastny a dobri tak to asi tazko pozera tolko ludi....len skoda ze alkoholikom a "stratenym" nedaju ani najmensiu sancu akonahle sa zacne crtat na lepsie casy,tak zasa volaco vybuchne 😔 skoda lebo aj nejaka ta radost by uz bodla.jediny kto je tam rad je kamila 😀 😀 😀 neviem preco sak vyhrala toho najvacsieho kovboja ze ano 😖

bubba
4. nov 2008

a toto co ma byt.dnes nikto nezhavi tuto temu?? 😀 😀 😀 😀

leva
4. nov 2008

ja uz cakaaaam 😉

bubba
4. nov 2008

a ostatne?priznajte sa ze ste tu 😀 😀 😀 😀 zavislacky vsetky spojte sa!! 😀

minkak
4. nov 2008

bubba dobrovolne sa priznavam 😀 uz sa neviem dockat 😀

kotenko
4. nov 2008

baby, ktora z vas nahrava oridnaciu - najma dnesnu na dvd? mam zaujem o kupu... pravidelne si to nahravamen a hdd, ale bohutial nam dnes zlyhala technika

asitka
4. nov 2008

no dnes tie 3 kamarátky nemali chybu 😀

lencici
4. nov 2008

baby teraz bolo Kamile vidno bruško a má ho už dosť vytrčajuce 😲

asitka
4. nov 2008

lencici...a ja som to nevidela 😠 ...ale budem kukať poctivo... 😀

adulik23
4. nov 2008

kamila je riadne pupkata. vacsinou jej snimaju len hlavu a prsia.

zboznujem pani lakyovu. 😀 😀 😀 😀 ze potrebujem potvrdenie, aby si ma vazili a respektovali. 😵

lencici
4. nov 2008

asitka bolo to fakt pekne vidieť....som zvedavá ako to bude asi povedia že nevedela že je tehu a už bude v 7 mesiaci🙂

monkula
4. nov 2008

hej, ja som chcela napísať, že je jbolo vidno bruško 😠

asitka
4. nov 2008

už som aj ja videla...pri tom aute....

ináč...to je tam tá laura jediná lekárka na celom detskom oddelení.....???? tiež trochu nedomyslené..... 😝

lencici
4. nov 2008

už mi to nepripadá take dobre že laura potratí...normalne mi je to ľúto☹

minkak
4. nov 2008

asitka no vyzera to tak ked je palenikova mimo uz je vsetko len na laure.... 😕
no kamila sa pekne zaobluje,uz by to mohli povedat 🙂

asitka
4. nov 2008

minka...ale šak tam musia byť aj iní dr....ved čo to je za oddelenie, kde je len primárka...a sestričky....či ty o nejakom takom vieš??? lebo iného dr. čo by tom bol na tom oddelení hádam ani neukázali nikdy....

bubba
4. nov 2008

Aj ja som si vsimla kamilu ako pribrala riadne v tom nevkusnom ruzovom svetriku to bolo brutalne vidiet som myslela ze vam to tu napisem prva aky mam postreh 😅 😅 😅 ale nestihla som 😀

minkak
4. nov 2008

asitka no ved vravim,ked je palenikova mimo uz je to len na laure....... 😅 o nikom dalsom neviem,mala by som? 😕

asitka
4. nov 2008

nieeee....ja som len príklad...že či v skutočnosti vieš o nejakom oddelení...kde by fungovala len primárka a sestričky..a žiaden iný dr 😀 😀 😀

aspoň nejakého akože tam mali dať.... 😝

maca793
4. nov 2008

aj mama vravela, že ako otehotnela Kamila, tak ju ukazujú len od pliec a vyššie. ale dnes bolo vidno aj brucho a myslím si, že bude z nej poriadna bacuľka.
a mám dojem, že na ukrajinských hraniciach chytia petra a jeho nevlastného syna zabudla som ako sa volá s drogami a budú mať problém.

svistinka
4. nov 2008

Laura predsa mohla povedat, ze jej je zle a nie sa hrat na hrdinku, ze vsetko zvladne. Aspoň Michalovi to mohla povedať .
Kamilu som si tiez vsimla, ze jej už rastie bruško.

maca793
4. nov 2008

tá potratí mám dojem. ale je trúba, že to nepovedala nikomu. uvidíme ako sa to vyrieši

elise
5. nov 2008

tak zase narobia kamile problém s martinom ale veľmi rýchlo vyrástol z 15-tich rokov na plnoletého 😀 😀 a terezinho syna volal oliver tedy a on sa volá tadeáš a oslovoval ho vždy tadeáško 😀 chýba mi tam ženská gynekologička. a tá laura je krava chodí s gynekológom a ani sa nespýta prečo jej je tak zle a michal ako gynekolog bol slepý ked nevidel ako laura trpí. 😠 😠