Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
23. nov 2010

@eaka ved aj s prazdninovou pauzou je to uz pol roka 😅

pipka
23. nov 2010

no ja som si dnes kupila novy program na buduci tyzden a citam, ze mazar s palenikovou budu varovat malu klarku ahranie sa s babatkom sa zmeni na nocnu moru.... 😕 😅 no to som teda zvedava, co sa stane 😝
alebo sa im len dva-tri krat pokaka a to je pre nich nocna mora? 😕 😀 😀 😀

eaka
23. nov 2010

asi bude plakať, alebo si prdne 🙂 nie, určite padne z nejakého stola! a kalmanka s burgerom si začali už pred letom??? to si nepamätám

bmmz
23. nov 2010

vo stvrtok
„Dilema“
Štefan Burger je psychicky na dne, stráca všetko, na čom mu záležalo. Otázka je, či sa vôbec nájde niekto, kto mu podá pomocnú ruku...
Z Juríčka a Nory sa stávajú bútľavé vŕby - každý za nimi chodí a zveruje sa im. Ich láskavosť im však spôsobí krušné chvíle – Nela bez stopy zmizne aj s malým Stankom.
Vo vzťahu Petra a Kamily nastala zásadná zmena. Kým doteraz Kamila žiarlila na Petra kvôli čašníčke Zuze, teraz začína žiarliť Peter – Kamila chodí na kurzy zumby čoraz častejšie a z kurzov nikdy neodchádza domov sama.

„Horúca polievka“
Pavol Kuzma túži po dieťati, zvažuje možnosť adopcie - Nora ako jediná sa ho snaží podporiť. Juríček vidí situáciu omnoho radikálnejšie a Norin liberálny prístup medzi nimi spôsobí vážny konflikt.
Kamila sa dostáva v práci do ťažkej situácie – Kalman jej dokonca pohrozí odvolaním, čo nahrá do karát jej večnej rivalke, sestričke Veronike...
Doktor Slávik doučuje Ľuboša a Majku na skúšky a veľmi ho to baví. Kým Slávik akoby chytil tretiu mladosť, Edita sa začína vo vile cítiť nepotrebná a nadbytočná ...

dalsi tyzden
„KAMILINA OČISTNÁ KÚRA“
Andrej Sýkora sa sám stará o malú Klárku, ktorej práve idú zuby a Sýkora je na pokraji zosypania. Všetko smeruje k tomu, že si jeho potlačovanú nervozitu niekto poriadne odnesie..
Predvianočná nálada pohne Kamilu k tomu, aby si zlepšila naštrbené medziľudské vzťahy - začne na každú stranu vysielať pozitívnu energiu...
Majka a Ľubo sa rozhodnú zatiahnuť do aktivít pri doučovaní aj Editu. Dobre mienený nápad však v Slávikovej domácnosti pôsobí ako rozbuška...

„MARATÓN MALEJ KLÁRY“
Páleníková a Mažár sa podujali strážiť malú Klárku, kým je Sýkora preč. Zdanlivo romantické „hranie sa“ s bábätkom sa však pri Klárke mení na nočnú moru...
Štefan Burger je v ťažkej životnej depresii. Nielenže Laura odmieta všetky jeho snahy o oživenie vzťahu - ale ani ona, ani Simona mu nechcú dávať deti, kým sa nepozbiera. Dokáže Štefan tento začarovaný kruh prekročiť?
Veronika sa dozvedela o „kríze“ Slávika s Editou a snaží sa využiť situáciu.

„Adventná pasca“
Malá Klárka nechtiac zauzľuje a rozuzľuje osudy dospelých, ktorý sa o ňu starajú. Kým napríklad Marta a Mažár sú z nej v eufórii, Simona vďaka nej pochopí, že na isté veci teraz nie je vhodný okamih...
Kalmanová sa rozhodla nevzdať sa a vydiera manžela cez deti, ako sa len dá. Kalman nachádza harmonické útočisko u Juríčkovcov – tu sa však zrazu objaví Nelu, skrútená v prudkých bolestiach. Nelin stav je akútny a Juríčkovci ani Kalman nevedia, že Nela dnes už v nemocnici bola. Nesústredený doktor Burger ju však odtiaľ s pokojným svedomím poslal domov...

„Zázraky na počkanie“
Nela musí podstúpiť urgentný operačný zákrok a v kritickej životnej chvíli spoznáva, kto všetko ju má naozaj rád.
Zničený Štefan Burger potrebuje nájsť vinníka, ktorý môže za všetky jeho prešľapy a pochybenia – sám sa nedokáže pozrieť pravde do očí...
Nina začína podozrievať svojho muža Rezáka, či v rámci liečebného procesu naozaj chodí cvičiť, ako jej sľúbil. Podozrenie naberá ostré kontúry a Nina čaká už iba na dôkaz...

pipka
23. nov 2010

bmmz, sak to uz do leta ani pozerat nemusime, ked nam to sem tak dopredu davas 😅 😀

jankamamka
23. nov 2010

@bmmz super dakujeme za info.Tesim sa na dalsie casti

pipka
23. nov 2010

no ale sa nam to tam vyvija s tym kuzmom a filipom, co? 😕 😀

marcca
23. nov 2010

kalmanka aká sexica 😀 😀 😝

vieraj
23. nov 2010

tak konecne to vyslo napovrch...teda ale davaju priklad, vsetci chlapi svoje problemy riesia v kaviarni a ozeru sa a zeny sa hrnu od malych deti do roboty. jaj je to teda premyslene...

monline
23. nov 2010

ahoj baby...a kam sa stratil Kramár?

marcca
24. nov 2010

@monline asi zmizol 😕 😀 😀

kukulka21
24. nov 2010

no veru ten Fabian akosi zmizol ale podla mna sa este objavi.....

kukulka21
24. nov 2010

baby co poviete na nelu?

jankamamka
24. nov 2010

odkial sa pozna Nora s Filipom a Pavlom tak doverne,ze ku nej chodia vyplakavat?

kukulka21
24. nov 2010

nad tym som aj ja rozmyslala,ze odkial sa poznaju ale na nic som neprisla,viem ze Filip si dobre rozumel s Nataliou...

bmmz
24. nov 2010

kramar sa skryva pred zenami z ordinacie

kukulka21
24. nov 2010

😀 😀 😀

mikailla
24. nov 2010

@jankamamka no aj mne to bolo divne,som oci plestila,ze aky kamosi su... 😅 😅 hlavne ze ked prisli do Mazarovho bytu a stretli sa tam, tak si na meno nevedeli prist.. trosku blbo to zase raz zamotali a co som citala tak bude chodit Pavol ku Nore s tym ze chce adoptovat dieta a ona ho bude podporovat a Juricek bude proti atd... no aky kamosi 😀
@kukulka21 Celkom Nele rozbehli postavu,ci ? 😕 ja by som bola rada keby sa s robom rozisla,nech spravia z neho geja hehehe 😀 😀 😀

depecko
25. nov 2010

Kramár bol predsa natáčať v Argentíne nejakú súťaž ktorú bude vysielať TV Markíza,tak asi preto aj v Ordinácii je "preč" 🙂 určite mu niečo "trefné" za čas nájdu.Nele by mohli už konečne vymyslieť nejaký zaujímavejší scenár príde mi stále taká "tragická" smutná,upadnutá a mastné vlasy tiež-občas. 😉 A teraz ešte aj zdravotné komplikácie jej vymysleli....

eaka
25. nov 2010

hm...ja som to v utorok zase prespala... 😖

jankamamka
25. nov 2010

to babatko co tam doniesli na konci ,ako havaroval s tehotnou mamkou je kamaratkin syncek,tak som na neho zvedava,objavi sa aj dnes dufam.Este som ho "live" nevidela tak som zvedava a uvidim ho aspon takto

mikailla
25. nov 2010

Skoda ze jediny skutocny vtipny gej co je v tej ordinacii nehra geja 😖 Ten herec Viktor je paradny v serialy priatelkach som ho zboznovala,keby tam hral tepleho isto by mal dobre scenky 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
25. nov 2010

peter dnes vedie 😀 😀

danka.k
25. nov 2010

fuuuuu co sa take deje?? idem vas precitat... bo som nevidela ani v utorok ani dnes... bo neter tu bola a ze ide panelak ona kukat. no tak som jej pustila

danka.k
25. nov 2010

a NEle ake problemy vymyseleli????

vieraj
25. nov 2010

zaujimave ze vsetci pediatri boli zrazu na jednej smrne - ved kto pojde na nocnu???ked pozerali na ten CT snimok maleho Patrika

vieraj
25. nov 2010

na jednej smene tam malo byt

kukulka21
26. nov 2010

no ale Peter aku ziarlivostnu scenu 😕 vyrobil Kamile....

marcca
26. nov 2010

no veru peter asi začína chytať kamiline hysterické správanie 😀 😀 šak on bol vždy taký flegmoš a teraz toto? 😕 😕

kukulka21
26. nov 2010

ale bolo to podarene hucal ako zmyslov zbaveny