Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirka099
12. jún 2009

o tej tou poslednej casti.... to mali asi scenarist ivydarenu noc.... pekne to bolo.. taketo by to malo byvat, aby to cloveka pozitivne naladilo, aby si trosku oddychol od reality...

asitka
13. jún 2009

som akurát pozerala čobejovú na streche....no ostala som z nej sklamaná.... 😒

leva
13. jún 2009

asitka,co tam zasa trepala,aspon skratka.

majcik
13. jún 2009

Asitka, napis, co bolo na streche. Nepozerala som. Dik

asitka
13. jún 2009

tam zas vysvetlovali...že bulvár ju rozniesol...že zasahuje do scenára....a bla, bla...tak sa pohoršovala...že ona bola od začiatku hlavná postava...no proste by ste si to museli pozrieť...ako ja som ostala z nej taká sklamaná....že až....

zuzuh
16. jún 2009

neviete kto naspieval a ako sa vola pesnicka co isla v uvode dnesnej casti?

lamada181
16. jún 2009

naspieval to žbiro

zuzuh
16. jún 2009

nemyslim tu zvucku serialu ale tu co isla v pozadi ked uz isla dnesna cast

lamada181
16. jún 2009

jaj sorry nestihla som uspavala som

sasiki
16. jún 2009

čo je??? kde ste??? mňa dnešná časť veľmi nebavila, ani neviem prečo.............a medzi Laurou a Štefanom by to malo byť viac ružové teda....

petusaaa
16. jún 2009
kotenko
16. jún 2009

asitka, to vazne? baby, prepacte, som vas zanedbavala, totizto som mala zanedbane 3 casti, tak som si to dnes cele pozrela... ale uz budem dalsie casti pozerat "onlne", uz sa tesim...
asitka, a je to niekde aj v archive TV Markiza? rada by som si to kukla.. akoze fakt sila

petusaaa
16. jún 2009

Komplikácie tehotenstva zbližujú Lauru a Štefana. Slávik navrhne Edite, aby na neho zabudla. Lucia pomáha Michalovi vyriešiť situáciu s Terezou, spoločne sa opijú, nakoniec to však skončí prebudením vzájomných sympatií medzi Luciou a Michalom.
fuha, nejako sa to opakuje 😒 a dnesna cast bola trosku divna...

chulieta
16. jún 2009

ja som to tiez citala na strankach. ale myslela som si ze lucia a riaditel budu spolu. ten je velmi sympaticky, paci sa mi. ale je pravda ze tato cast bola taka neaka divna.

diddi
16. jún 2009

ta pesnicka bola aj vo filme Pulp fiction.....vtedy ked bol Travolta u tej fetacky doma

bambusko
17. jún 2009

mne ta muzika z pulp fiction do ordinacie vobec nesedi, ved to je taka inscenacia... hudba uplne inde 😅

a nezda sa vam divne, ze po kazdom porode rychlo beru dieta prec, ani ho matke neukazu? len rychlo, rychlo ho idu vysetrovat, ci co. akoby sa nenarodilo, ale stala sa nejaka hrozna vec, akoby ho prinajmensom presiel parny valec 😕 🙄 to je bezna prax v porodniciach? lebo ja mam ine skusenosti 🙂

sasiki
17. jún 2009

tak teda toto, .......... 😒 ja som dúfala, že Lucia skončí s riaditeľom.
bambusko, aj mne sa zdajú tie pôrody dramatické 😖

kotenko
17. jún 2009

petusaaaa, to ani zo srandyn epis.. ze michal a lucia...... Michal zabudol, ze je otcom a ze ma dieta??? a druzku??? nech ma uz nese.ie... 😠

sasiki
17. jún 2009

jona keď pôjdeš s malým na natáčanie, povedz im tam, že my chceme, aby boli Lucia a riaditeľ spolu 😝 😀

veronika13
17. jún 2009

nech ma neštvú, že aj Slavika a Editu chcú rozkmotriť, oni jediní tam boli ako tak spolu... aspoň staršie pári by mohli dať za príklad, že pre hocijakú blbosť sa nerozchádzajú

bejbypd
17. jún 2009

ja som mozno divna ale ja som dufala ze michal s luciou budu spolu 😉

eva7780
17. jún 2009

zajtra bude v reflexe o 17.30 o ordinácii,vraj bude plná hviezd od septembra a bude v nej hrať aj Labuda st.

lucaska
17. jún 2009

ahojte, dlhsie som tu nekuk, ale ordinaciu sledujem............ 😉 😉 😉
ja chcem aby Lucia bola s riaditelom, oni su kraaasny parik......... 😝 😝 😝 😝

andrea.m
17. jún 2009

aj polnišová tam bude hrať sestričku

maca793
18. jún 2009

čítali ste obsah na dnes? neviem bolo mi z neho zle... 😝

jona74
18. jún 2009

cauko prepacte davno som tu nebola.....povinnosti,nestiham musim vas sklamat ale uz do konca serie sa neobjavime v ordinacii potom maju jul prazdniny a zacinaju zasa v auguste aby sa od septembra mohli vysielat nove casti.No ci budeme pokracovat je vo hviezdach lebo Tomasko vie uz prejavit nespokojnost a nesuhlas takze naposledy sme ho nicim nepresvecili aby nieco zahral 😲 no ale tak to v zivote chodi deti su spontanne takze uvidime co bude dalej ci sa niekde nestratime do stratena 😀 ale aj keby bolo to fajn ale zivot je aj o inom no nie...... 😉

veronika13
18. jún 2009

jona, inak mne by nevadilo, keby sa Daniela zo serialu stratila, ale proti Tomáškovi-Adamkovi nič nemám 🙂

jona74
18. jún 2009

chuda daniela tiez to tam strieda az mi to pripada ako na silu ,ale to tu uz raz bolo minuly rok ked to odisla akoze do madarska .my sme sa uz vtedy so vsetkymi rozlucili . 🙂 Ale zatial to neprezivam tragicky uvidime co tam budu za zapletky... 😅